جدید CCSD نرم افزار ساخت آن را سخت تر برای استخدام معلمان و مدیران می گویند

در حالی که هفته ها از حقوق و دستمزد و مسائل ناشی از Clark County School District جدید 17 میلیون دلار منابع انسانی سیستم shorted معلمان و کارکنان در پرداخت یکی دیگر از مولفه های این نرم افزار ساخته شده است آن را سخت تر برای مدیران برای استخدام معلمان در یک منطقه رو به بالاترین میزان فرصت های شغلی در سال است.

استخدام سیستم شناخته شده به عنوان Taleo شد نورد در Jan. 13 به عنوان بخشی از منطقه انتخاباتی به نوسازی آن به شدت مبتنی بر کاغذ منابع انسانی سیستم. اصول گزارش تقریبا بلافاصله که سیستم نمایش تمام پوزیشن های باز یک موضوع که در حال حاضر شده است تا حد زیادی حل و فصل با توجه به نادین جونز منطقه رئیس منابع انسانی افسر.

اما اصول می گویند قطعی همراه با یک ویژگی است که اجازه نمی دهد آنها را برای دسترسی متقاضیان اطلاعات در زمان واقعی در ادامه به علت مشکلات در یک زمان از سال زمانی که آنها نیاز به موقع به استخدام. تاخیر آنها می گویند منظور متقاضیان می تواند به رشد نا امید با هفته-انتظار طولانی برای مصاحبه و گرفتن شغل در جای دیگر.

رفتن به سال آینده با کسانی که در نقاط پر نشده می تواند باعث تشدید جای خالی بحران که دیدم این منطقه آغاز سال تحصیلی با حدود 750 خالی آموزش موقعیت یک شماره است که به طور پیوسته رشد کرده از 325 در 2016-17 است و در حال حاضر با نزدیک شدن به 890 عدد ساخته شده است که منطقه یک پوستر-کودک از بحران کمبود معلم در سال 2015.

مديران مشکلات

ابتدایی schoolPrincipal Ryan Lewis گفت: او از ناحیه انتقال به یک سیستم جدید پس از چند دهه صرف تکیه بر یک دوس مبتنی بر سیستم و حتی درک منطق پشت خودداری نامزدها از اصول تا زمانی که آنها به طور کامل بررسی.

“اما این منطقه نیست و باید منابع به روند این برنامه به عنوان به سرعت به عنوان آنها نیاز به پردازش” لوئیس گفت. “این همه می آید به نیاز مردم به اندازه کافی و بودجه به آن را انجام دهد.”

فراتر از مسائل با سیستم جدید لوئیس می گوید او در مدرسه است که بودجه به از دست دادن چندین موقعیت های تدریس به عنوان یک نتیجه از هر دو آن بهبود رتبه و ثبت نام کمتر kindergartners از آن فارغ التحصیل کلاس پنجم. اما باید دانش آموزان بیشتر از حد انتظار می رسند در دانشگاه خود در ماه اوت لوئیس می گوید او باید به تقلا برای اضافه کردن کارکنان پس از مدرسه آغاز شده است, نقاشی از یک کاهش استخر از نامزدها و تحت یک زمان بحران.

بهار دره بالا اصلی Tam Larnerd گفت که اصول را می توان در خط مقدم استخدام برای مدارس خود گاهی سرد خواستار نامزدهای خود را برای پر کردن آینده موقعیت های خالی. اما سیستم جدید نیاز به آنها را به صبر کنید تا زمانی که نامزدها در حال بررسی است که او می گوید با دو ساعت کار برای هر متقاضی.

نتیجه این است که بسیاری از لیست های کار شده اند که برای هفته هنوز به عملکرد یک لیست از نامزدها, برای بسیاری از اصول Larnerd گفت.

منطقه پاسخ

آخرین باری که این منطقه به طور کامل کارکنان در سال 1994 سرپرست عیسی Jara گفت: در Jan. 31 دولت از مدارس ما بیان.

برخی از مهم ترین کمبود ریاضی, علم و آموزش و پرورش ویژه معلمان و تخصص است که با دریافت کمترین برنامه های کاربردی بیش از سه سال گذشته با توجه به سوابق ارائه شده توسط منطقه است. اسناد همچنین نشان می دهد که در این منطقه آغاز شده قبلی سال مدرسه با ارسال پست های خالی و تعداد متقاضیان در انتظار مصاحبه.

اصول اذعان کرد که بررسی صلاحیت تنگنا قبل از نرم افزار های جدید نصب شد اما آن را می گویند و کمبود نیروی انسانی برای پردازش برنامه های کاربردی در حال ساخت تاخیر بدتر است.

جونز منطقه HR افسر می گوید هدف او این است که به استخدام سه بار به عنوان بسیاری از متقاضیان به عنوان وجود دارد جای خالی برای ایجاد انحراف اصول و متقاضیان است.

“استخدام تصمیمات در نهایت به اصل” جونز گفت. “شاید یک مدیر ممکن است گسترش ارائه و متقاضی ممکن است می گویند” هیچ با تشکر از شما ” و یا بالعکس.”

او گفت دفتر او با استفاده از طیف وسیعی از استخدام تاکتیک های هدف کالج ها و دانشگاه های خاص, در حالی که همچنین تحکیم منطقه رشد خود تلاش مانند مسیر جایگزین برای اخذ مجوز برنامه و معلم در آموزش و پرورش در آکادمی کلارک دبیرستان.

نرم افزار جدید شناخته شده به عنوان تله متری نیز به این منطقه توانایی ردیابی اثرات هر یک از آن تلاش های استخدام, او گفت:, اندازه گیری نه تنها چگونه بسیاری از معلمان استخدام می شوند اما چه مدت آنها در منطقه است.

Taleo بود به ارائه نرم و صاف روند درخواست برای متقاضیان در همراهی با منطقه نوسازی تلاش اما در پایان آن نیز روابط استخدام به طور مستقیم به یک مدرسه در بودجه جونز گفت. هیچ موقعیت می تواند ارسال شود اگر آنها budgetd بدون نیاز به تایید از بالاتر یو پی اس, او گفت:.

او افزود که در دیدار با نگران اصول پنج شنبه و انتظار به ادامه گفتگو در اطراف Taleo.

“ما آگاه است که استخدام مدیران هستند که تا حد زیادی اصول مشتریان ما هستند و ما باید به آنها گوش” جونز گفت. “ما می خواهیم که قادر به استخدام سریع برای حمایت از کودکان در جامعه ما است.”

سیستم جدید پیر مسائل

اصول و دیگران در منطقه باید افکار مختلف را در همین شماره از آموزش خالی در حال افزایش است, با بسیاری از تمرکز بر جریان ملی معلم کمبود یا ساییدگی از معلمان ناراضی CCSD دستمزد و کار و آب و هوا. (منطقه نوشته شده ساییدگی نرخ حدود 8 درصد به عنوان گزارش شده توسط نوادا وزارت آموزش و پرورش در دسامبر 2019.)

اما نه توضیح ارضا مایکل اصالت منابع انسانی مشاور با اعتبار کمک به کاهش این منطقه را خالی از اعداد در 2016-17 تلاش نیز با کمک یک دست انداز در معلم شروع پرداخت تایید شده توسط دولت قوه مقننه سال قبل.

در حالی که وجود دارد این است که یک ملی معلم کمبود CCSD شده است قادر به مبارزه با آن در گذشته, او گفت:, و اضافه کرد که همان سال در این منطقه کاهش می یابد و جای خالی به حدود 300 آن نوشته شده 60 میلیون دلار کسری بودجه.

“شما نمی خواهید به overstaffed من درک می کنم که” Gentry گفت. “اما (این بدان معناست که) شما مایل به قمار با آینده از آن دسته از دانش آموزانی که نمی خواهد که یک وقت معلم همه سال.”

در Swainston مدرسه در شمال لاس وگاس برای یک 7th grade آموزش خالی ميانگين دانش آموزان در برخی از کلاس ها در سالن برای اطمینان از آنها دریافت دستور العمل از یک وقت معلم با توجه به منطقه ای که مدعی است که CCSD هدف باید دارای مجوز و معلم در هر درس توسط 2024.

به جذب و استخدام تمام نیاز معلمان خواهد بود تلاش گران Gentry گفت: با یک مطالعه برآورد هزینه آن $21,000 هر معلم استخدام کرد. اما Gentry گفت: منطقه یک وظیفه اخلاقی برای اطمینان از هر درس دارای مجوز تمام وقت ،

در منطقه جدید استخدام سیستم Gentry می گوید که او می بیند یک بازگشت به شیوه های پیچیده است که استخدام و استخدام فرآیندهای به طور بالقوه منجر به خالی بحران در سال تحصیلی آینده به رقیب آن در گذشته است.

در حالی که وجود دارد این است که یک ملی معلم کمبود Gentry گفت: این به اندازه کافی برای قبول آن به عنوان یک پاسخ نهایی.

“شما نمی پرتاب دست های خود را تا به تا” Gentry گفت. “شما حفاری و پیدا کردن چیزی خاص در مورد خود سازمان است که مردم را در.”

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de