Nevadans خواست برای دریافت واقعی شناسه جلوتر از اکتبر. 1 مهلت

به عنوان Oct. 1 سرخی نزدیک نوادا مقامات درخواست نوادا ساکنان به “واقعی” وقتی که می آید به کارت شناسایی و گواهینامه رانندگی.

با بیش از هفت ماه باقی مانده تا مهلت Nevadans نیاز برای به دست آوردن یک ID از وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری به هیئت مدیره های داخلی پروازهای هواپیمایی — اگر آنها نمی, دارای گذرنامه.

به جای انتظار تا هفته قبل از اکتبر. 1 و به احتمال زیاد مدت زمان انتظار راهنمایی و رانندگی به مقامات پیشنهاد تنظیم یک قرار ملاقات و گرفتن یک ID به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما نمی خواهیم یک Nevadan به تبدیل دور در فرودگاه برای غیر سازگار شناسایی” گفت: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak. “یک ID تضمین می کند که Nevadans می توانید در ادامه به صورت امن و کارآمد در سفر برای کار و اوقات فراغت است.”

راهنمایی و رانندگی راه اندازی یک وب سایت اختصاصی برای املاک ID برای اطمینان از ساکنان آگاه خاص مستندات آنها باید برای به دست آوردن یک ID.

بیشتر برای کمک به ساکنان راهنمایی و رانندگی است که میزبانی یک سری از سالن های شهر در سراسر کشور در روز چهارشنبه. لاس وگاس-منطقه جلسه طول می کشد محل در 6 p. m. در فلامینگو جاده محل در 8250 W. فلامینگو.

ساکنان می تواند واقعی خود را شناسایی اسناد و مدارک برای تاون هال برای بررسی. کسانی که تمام مدارک لازم داده خواهد شد “پاس شبانه روزی” برای دریافت خدمات تسریع زمانی که آنها آماده هستند برای درخواست واقعی خود را شناسایی.

اولین گام در دانستن اگر شما سازگار است که به بررسی کنید که آیا شما گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی یک ستاره طلایی در گوشه سمت راست بالا گفت: راهنمایی و رانندگی مدیر جولی ساقی.

“اگر مجوز خود را به ستاره طلا, شما در حال حاضر باید یک ID. شما خوب به آن بروید,” ساقی گفت. “اگر نه بازدید GetRealNevada.com پیدا کردن دقیقا چه مدارکی نیاز دارید و آنها را به یک شهر و یا به دیگری راهنمایی و رانندگی برای بررسی.”

Summerlin بسته شدن پارک وی

یک جفت کامل یک شبه تعطیل Summerlin پارک وی آغاز و جمعه شب به کار بر روی ساخت 9 میلیون دلار پل عابر پیاده.

Summerlin پارک وی westbound را نزدیک به ترافیک از 9 بعد از ظهر پنج شنبه تا ساعت 5 شنبه بین بوفالو درایو و حصار بلوار لاس وگا مقامات هفته گذشته اعلام کرد.

Westbound رانندگان خارج خواهد شد Summerlin پارکوی در بوفالو و قادر خواهد بود تا دوباره وارد Summerlin پارکوی در حصار.

سپس Summerlin پارک وی رو به مشرق را بسته به ترافیک از ساعت 9 صبح روز شنبه تا ساعت 5 شنبه بین بوفالو درایو و حصار بلوار.

رو به مشرق رانندگان خارج خواهد شد Summerlin پارکوی در حصار و قادر به دوباره وارد Summerlin پارکوی در بوفالو.

رانندگان را تشویق به اجتناب از این بخش از Summerlin پارکوی در طول تعطیلی.

این جفت ارز یک شبه تعطیل هستند و نیاز به رنگ پایین و کناره های جدید پل عابر پیاده ساختار بیش از Summerlin پارک وی.

پل در دست ساخت است در هر دو طرف از Summerlin پارکوی در کیمررن جاده و Kellogg Zaher ورزشی پیچیده است.

آب و هوای نامساعد یا شب می تواند نیروی تعطیلی به موکول شود. روز lane محدودیت می تواند نیاز به پیشرفت کار.

این پروژه شامل ساخت یک بتن پل عابر پیاده پوشا Summerlin پارکوی در کیمررن جاده, دنباله و محوطه سازی بهبود و دنباله اتصال به کیمررن جاده و ثروت باد اورده دنباله مناطق.

این پروژه با بودجه نوادا توسط وزارت حمل و نقل و بزرگراه فدرال اداره حمل و نقل افزایش.

تکمیل پل عابر پیاده است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de