Nevadans چالش فرماندار قدرت به تعطیل دولت: “این درست نیست’

در اواسط ماه آوریل جرقه ساکن لری Strickland آغاز Facebook به تقاضا است که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak عقب اضطراری coronavirus سفارشات که بسته های غیر ضروری کسب و کار و مورد نیاز ساکنان در خانه بمانند.

نگران فرسایش آزادی های مدنی او انتظار می رود صفحه را جذب صد و یا مردم را به commiserate اما غافلگیر شد که بیش از 4100 پیوست دوباره باز نوادا صفحه در سه هفته.

“Sisolak است پایمال حقوق و قانون اساسی ما,” او گفت:. “مردم نمی توانند به کلیساها زیرا آنها بسته شده است. او از بسته شدن اردوگاه زمینه مکان برای رفتن به ماهیگیری است. من مطمئن هستم که آنچه … حقوق است که نقض اما این درست نیست.”

در نوادا و ملت, سوالات مطرح شده در مورد اورژانس قدرت دولت استانداران تصویب کرده اند — و متعاقب آن اجرای تفاسیر است که منجر به خشونت و بازداشت و جریمه در برخی از کشورها.

نیویورک مقامات در حال تحقیق در مورد یک افسر است که به اتهام ضرب و شتم یک مرد در هنگام بازداشت برای عدم فاصله اجتماعی با توجه به گزارش های خبری. نوادا آرایشگران’ سلامت و بهداشت مدیره جریمه یک رنو زن برای ارائه موهایشان در طول خاموش کردن. در کالیفرنیا پلیس بازداشت بیش از 30 نفر در هفته گذشته در اعتراض و خواستار اقتصاد بازگشایی و تازه داماد زن و شوهر بازدید از هاوایی گرفته شده بودند را بازداشت و پس از آنها حاضر به امضای قرنطینه اذعان داستان نشان می دهد.

در پاسخ به چالش های قانونی به فرمانداران دستور popping تا در سراسر کشور با شاکیان ادعا های مدنی خود را در حال نقض شده است. یک North Las Vegas, مرد شکایت کرد و گفت اضطراری اعلام نقض حقوق خود را. تظاهرات خواستار بازگشایی ظهور کرده اند تا در سراسر کشور و چهار در حال برنامه ریزی روز شنبه در نوادا است.

کسب و کار کوچک رهبران فلسطین Sisolak برای عدم بازگشایی به سرعت با خرده فروشی Association of Nevada انتشار یک نظرسنجی نشان دادن عمومی تصویب Sisolak دست زدن به بحران کاهش یافته است.

فرماندار اما نگهداری از تعطیلی نجات است.

“فرماندار گرفته است لازم و فعال و آگاهانه تصمیم گیری برای حفاظت از سلامت و ایمنی Nevadans در طول این بیماری همه گیر” گفت: بیانیه Sisolak کارکنان صادر شده در پاسخ به درخواست برای مصاحبه.

مایکل جانسون, جامعه, سلامت مدیر در جنوب نوادا سلامت منطقه در دفاع از Sisolak را از دست داده و coronavirus بحران در رسانه های تماس شنبه.

“فرماندار گرفته است بسیار قوی مبتنی بر شواهد بهداشت عمومی موضع به این بیماری همه گیر و حمایت می کنیم که” او گفت:. “این یک مبتنی بر شواهد آگاهانه تصمیم به نظر من و در پاسخ به اعتراضات و یا دیگر فشار سیاسی است.”

قانون گسترده

تحت نوادا قانون فرماندار می تواند اعلام اضطراری بدون اجازه قوه مقننه حذف مقامات دولتی که نافرمانی او و مقررات “انجام و ورزش از جمله دیگر وظایف اختیارات و وظایف به عنوان لازم برای ترویج و حفظ ایمنی و حفاظت از جمعیت غیر نظامی است.” چهل و کشورهای دیگر نیاز نیست فرماندار به قوه مقننه رضایت در هنگام صدور اورژانس را.

UNLV دانشیار دانشکده حقوق دین Ian C. Bartrum که تخصص قانون اساسی گفت: نوادا قانون نوشته شده است به مطمئن شوید که فرماندار می توانید پاسخ به موقعیت های غیر منتظره. اما او تصدیق آن چنان گسترده است که فرماندار اساسا می تواند استفاده از آن برای توجیه تقریبا هر گونه اقدامات تا زمانی که او می گوید این اقدامات طراحی شده برای محافظت از مردم است.

“فرماندار است بسیار بزرگ اقتدار و غایب از اصلاحات که قدرت باقی خواهد ماند بسیار گسترده است.”

Bartrum گفت Sisolak است که در یک موقعیت دشوار به دلیل لاس وگاس جذب بسیاری از بازدید کنندگان که فوق العاده بهداشت ایمنی مراحل مورد نیاز برای حفاظت از ساکنان.

در حالی که نوادا قانون اجازه می دهد تا یک اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی برای سرنگونی منظور اجرایی نوادا قانونگذاران تنها دیدار با هر سال دیگر در جلسه به طور منظم.

مجلس جیم ویلر یک میندن جمهوری خواه است که اقلیت طبقه معظم رهبری گفت: بعید است که دموکرات ها به توافق برسند به یک جلسه ویژه است که حدود یک فرماندار دموکرات قدرت. اما او انتظار دارد که قانون برای تغییر اضطراری اعلام قانون زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد در سال آینده.

“او می تواند اساسا نوشتن خود را قانون تحت یک وضعیت اضطراری اعلام کرد,” ویلر گفت. “این چیزی است که برای تغییر.”

ویلر می خواهم اضطراری اعلام محدود به چیزی شبیه به 45 روز و پس از آن نیاز به فرماندار برای دریافت قانونی رضایت به آن را گسترش دهد.

رئیس مجلس ایالتی نوادا Jason Frierson و سنا اکثریت رهبران نیکول Cannizzaro هر دو لاس وگاس دموکرات بازگشت نیست تماس ها و ایمیل ها به دنبال نظر.

دولت محدودیت

Illinois State بهداشت ، دن McConchie R-دریاچه زوریخ معرفی کرده است یک قانون است که نیاز خود را از فرماندار دریافت قانونی signoff اگر او می خواست به گسترش اورژانس را گذشته 30 روز.

“نتیجه این خواهد شد که فرماندار مذاکره پارامترهای بسته ارائه شواهد و توجیه فرایند تصمیم گیری” گفت: McConchie. “آن را ایجاد یک محیط که بسیار شفاف است.”

McConchie همچنین نوشت: یک قطعه نظر در وال استریت ژورنال با این استدلال متحده در سراسر کشور باید چند محدودیت در فرمانداران اورژانس قدرت و قانونگذاران باید گام در به عنوان یک چک و تعادل است. ایلینوی در مجلس سنا کارکنان تحقیق تمام 50 ایالت که McConchie ارائه شده به نقد و بررسی-مجله نشان می دهد که در 41 متحده کمی وجود دارد و یا هیچ قانونی نظارت اضطراری اعلام شده است.

تنها گرجستان و اوکلاهما نیاز به قانونگذاری به تصویب و یا گسترش اعلام شده است. در اوکلاهما اضطراری اعلام به صورت خودکار جرقه یک جلسه ویژه برای آن در نظر بگیرید. هفت کشورهای دیگر نیاز به قانونگذاری به وزن در گسترش اعلام شده است.

نوزده متحده به قانون گذاران هیچ نقشی در تصویب محدود کردن و یا واژگون شدن یک فرمان اجرایی.

دادگاه خیابان دیگری برای شهروندان به مخالفت اضطراری اعلان شده است اما اغلب آهسته و بی اثر فرایند کارشناسان می گویند.

در ایلینوی یک قاضی تایید سفارش محدود ظ توسط یکی از McConchie همکاران اما حکومت آن را تنها آزاد است که قانونگذار و نه عموم مردم — از مفاد این دستور اجرایی. دیگر نماینده مجلس واصل مشابه طرح دعوی در دادگاه درخواست آن پوشش تمام ساکنان ایلینوی.

“شما اغلب نمی خواهید برای دریافت یک نتیجه سریع در دادگاه اگر شما یک فرماندار تجاوز خود را در مرزهای” McConchie اضافه شده است.

نوادا طرح دعوی در دادگاه

در نوادا شمال لاس وگاس ساکن رادنی نی لبک واصل طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته, شارژ که Sisolak اضطراری سفارشات خود را نقض حقوق اساسی.

نی لبک را طرح دعوی در دادگاه واصل بدون وکیل ادعای فرماندار نقض متمم اول قانون اساسی حمایت از مونتاژ و دین و قرار دادن هزاران نفر از مردم ،

نی لبک که مشغول به کار پاره وقت در بازاریابی و فروش برای شرکت های مختلف قبل از درد و رنج اخراج به علت خاموش شدن گفت: Sisolak شکست خورده است و برای حفاظت از منافع اقتصادی ساکنان و نمی تواند پرداخت های بیکاری برای مردم قرار داده ،

“او در ادامه به انعطاف پذیری عضلات خود را به طوری که او می تواند در حفظ و کنترل دولت به جای دادن قدرت به قوه مقننه گفت:” نی لبک اضافه کرد که او تا به حال هیچ درآمد برای هشت هفته در حالی که انتظار برای منافع.

در حالی که هیچ پرونده های حقوقی دیگر واصل شده اند در شهرستان کلارک به عنوان این هفته در برابر Sisolak ساکنان در کشورهای دیگر باید شکایت کرد به معکوس فرمانداران’ تعطیلی.

هفت کسب و کار کالیفرنیا شکایت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و لس آنجلس مقامات شارژ تعطیلی که تعطیل کسب و کارهای کوچک را نقض آزادی های مدنی و آسیب اقتصاد, گزارش های خبری نشان می دهد. مریلند سیاستمداران و صاحبان کسب و کار شکایت فرماندار به لغو محدودیت.

دولت فدرال نیز برای چک کردن مشکلات.

در آوریل 27, U. s. دادستان کل ویلیام Barr منصوب دستیار دادستان کل آمریکا وکیل برای منطقه شرق میشیگان برای نظارت بر آزادی های مدنی نقض حقوق بشر در آمریکا و محلات.

“بسیاری از سیاست هایی که غیر قابل تصور خواهد بود در زمان به طور منظم تبدیل به امری عادی در هفته های اخیر” این یادداشت گفت. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران.”

وزارت دادگستری ایالات متحده نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در هر بالقوه نقض حقوق بشر در نوادا است.

لری Strickland استقبال فدرال نظارت و امید Sisolak خواهد شروع به گوش دادن به معترضان.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که امید Sisolak می آید به حواس خود و با وجود تغییرات در قوانین را بهتر حس,” او گفت:.

تماس با آرتور کین در [email protected] Follow @ArthurMKane در توییتر. کین یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>