نوادا VIEWS: در حال رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را coronavirus حکم بر اساس علم صدا?

من تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران در مورد پایه و اساس اقدامات مختلف گرفته شده توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در طول این پزشکی وضعیت اضطراری.

این اقدامات اولیه از بسته شدن مدارس و غیرضروری کسب و کار برای رسیدن به اجتماعی فاصله به وضوح لازم است در پاسخ به مدل پیش بینی ها که حاکی از پتانسیل تعدادی از موارد است که ما پایمال پزشکی قابلیت و در نتیجه مرگ و میر غیر ضروری. متاسفانه کسانی که به نظر می رسد به آخرین تصمیمات اتخاذ شده بر اساس داده ها. تصمیمات بعدی به نظر می رسد بیشتر از یک زانو حرکت تند و سریع پاسخ نه از عقل سلیم و یا در نظر گرفته و تصمیم گیری بر اساس داده ها و پزشکی ورودی.

مثلا فرماندار تصمیم به محدود کردن استفاده از هیدروکسی کلروکین در آمد در زمانی که FDA مورد تایید بود دارو برای خارج از برچسب استفاده در درمان COVID-19. از آن محروم بيمار مصرف دارو برای تایید دلایل. مهمتر از آن باعث پزشکان دیدن بیماران در دفاتر خود مظنون به داشتن COVID-19 به اعتراف این بیماران به بیمارستان به جای استفاده از HCQ در زمان مناسب و به ادامه درمان و پیگیری آنها را به عنوان سرپايی. این منجر به یک ناکارآمد استفاده از تخت بیمارستان بودند که در تامین کوتاه مدت.

منتشر شده در مطبوعات اعلام کرد که این تصمیم بر اساس “نگرانی” از وضعیت داروخانه های هیئت مدیره است که وجود دارد ممکن است احتکار دارو. کشورهای دیگر تحمیل هیچ گونه محدودیت وجود دارد و احتکار. تا جایی که این داده ها نشان می دهد که نوادا پزشکان کمتر مسئول از کسانی که تمرین در کشورهای دیگر?

این تصمیم در مارس 8 به چرخ ضامن دار تا محدودیت در فعالیت و کسب و کار از آنجا که “مردم در حال مرگ” بود و بنا به گزارش ها در واکنش به تصاویر بازدید فرماندار نمایش گلف بازان نه حفظ خود را موظف اجتماعی فاصله. در عین حال که تاریخ واقعی مرگ و میر و COVID-19 موارد در نوادا (و در ایالات متحده به طور کلی) به مراتب کمتر از کسانی که پیش بینی شده زمانی که فرماندار آغاز اقدامات برای ایجاد اجتماعی فاصله. علاوه بر این در همان تاریخ نوادا به اوج خود رسیده پزشکی بهره برداری از منابع و شروع به داشتن مازاد از منابع است.

به عبارت دیگر پس از مارس 8, نوادا, تا به حال قابلیت های بیشتر برای درمان COVID-19 از مورد نیاز است. پس چرا — وقتی که اهداف اولیه دستورات لازم در خصوص اجتماعی فاصله برآورده شده بود (با وجود افراد شرکت کننده در فعالیت های در فضای باز مانند پیک نیک, تنیس, بسکتبال و گلف) — افزایش فشار بر Nevadans با محدود کردن خود, هوای آزاد, اجتماعی, رسانه ها و فعالیت های? از آنجا که داده ها نشان نمی دهد یک پایه و اساس برای این اقدام چه اساس است? آن را در واکنش به تعداد زیادی از مرگ و میر گزارش روز قبل از زمانی که نوادا به اوج خود رسیده و میر در هر روز ؟

با توجه به دوره کمون طولانی از COVID-19 و انتظار طولانی درمان افرادی که در نهایت تسلیم تقریبا همه مردم در حال مرگ که در آن نقطه خواهد آلوده شده اند قبل از آغاز اجتماعی فاصله اقدامات در 17 مارس است. بنابراین کسانی که مرگ و میر هستند و نه یک نتیجه نادرست اجتماعی فاصله و یک توجیه برای اعمال محدودیت های اضافی. در واقع تمام اطلاعات نشان می دهد که فداکاری که Nevadans را تحمل کرده اند از مارس 17 کار کرده اند به خوبی با وجود آنها درگیر شدن در فعالیت های تفریحی است که همین حالا به شدت پایبند به اجتماعی فاصله داشتیم.

یک نقطه نهایی. در طول 2017-18 فصل آنفولانزا زمانی که فرماندار فعلی بود Clark County کمیسر از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده از شایع آنفولانزا. برای Clark County, تعداد متناسب خواهد بود حدود 533 مرگ و میر. از زمان پیش بینی شده کل COVID-19 مرگ و میر برای کل ایالت نوادا از طریق اوت 254 بدون مرگ و میر پس از اوایل ماه مه. بنابراین بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم فوت در شهرستان کلارک در طول یک فصل آنفولانزا زمانی که فرماندار یک شهرستان کمیسر شد و بدون وقفه در کسب و کار و فعالیت های شهروندان از استان و یا کشور است. من سرمایه گذاری یک حدس می زنم که شما احتمالا می تواند پیدا کردن یک عکس از آن کمیسر Sisolak در زمین گلف.

دکتر David A. DiOrio عمومی متخصص جراحی می نویسد: از لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>