نوادا بیکاری سایت پایین شنبه گسترش منافع آینده

نوادا بیکاری سایت خواهد بود به طور موقت پایین شنبه به عنوان سیستم آماده به روند گسترش مزایای بیکاری ارائه شده تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل کند, همچنین شناخته شده به عنوان مراقبت.

وزارت, استخدام آموزش و Rehabilitiation گفت: جمعه شب خود را در سایت از 1 بعد از ظهر تا نیمه شب به “رفتار سیستم پیشرفت و قدم برداشتن در جهت سریع-پیگیری اجرای فدرال مراقبت عمل می کنند.”

هر بیمه بیکاری توابع مانند پر ادعا در دسترس نخواهد بود. این بخش تشویق filers به بازدید از وب سایت پس از نیمه شب زمانی که سایت خواهد بود و کاربردی.

جزئیات بیشتر در چه پیشرفت مستلزم اعلام نشده اما سخنگوی وزارت رزا مندز گفت: در این هفته آن مشغول به کار بود برای معرفی یک سیستم جدید به روند گسترش مزایای بیکاری پس از دریافت دستورالعمل های فدرال در آخر هفته گذشته.

این دستورالعمل به کارگردانی متحده مالی, عامل, گزارش و دستورالعمل های آن را باید دنبال و مقررات تحت مراقبت عمل می کنند و دیگر فدرال امداد اسکناس 100 درصد بودجه فدرال.

این مدتها در انتظار مزایا عبارتند از ارائه بیمه بیکاری به پیمانکاران مستقل خود اشتغالی و فرفره کارگران به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی 600 دلار در هفته برای claimaints و 13 هفته دیگر از beneifts برای کسانی که به آن رسیده دولت حداکثر مزایای کمک هزینه از 26 هفته.

این حرکت در نهایت باید به برخی از امداد رسانی به حدود یک چهارم میلیون Nevadans که در زمینه ادعا می کند برای بیمه بیکاری در سه هفته گذشته و به هزاران مستقل پیمانکاران که شده اند در انتظار قادر به فایل اولیه خود را ادعا می کنند.

نوادا گزارش 79,865 جدید مدعیان بیکاری در هفته گذشته نزدیک به 8000 تا بیشتر ادعا نسبت به هفته قبل با توجه به پنج شنبه ارقام از وزارت کار.

DETR گزارش داد که جمعه شده اند وجود دارد 271,533 مدعیان واصل در سال 2020 به عنوان هفته گذشته 28,417 بیش از دولت دیدم در دو سال گذشته همراه است.

در سراسر کشور بیش از 6.6 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته و در نتیجه بیشترین تعداد شغل از سال 1948.

تماس با Subrina هادسون در [email protected] یا 702-383-0340. Follow @SubrinaH در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>