نوادا در صدر لیست 2019 گزارش تقلب

کارسون شهرستان — نوادا, ثبت بالاترین سرانه بروز گزارش تقلب از هر دولت در سال 2019 افزایش رتبه بندی خود را بیش از سال قبل با توجه به آخرین فدرال آمار و ارقام.

اما دولت شاهد کاهش بیش از مدت مشابه در سرانه بروز سرقت هویت شایع ترین نوع تقلب حذف از دوم تا پنجم به طور کلی در میان 50 ایالت.

نوادا خام اعداد برای هر دسته کوچک بودند به دلیل اندازه جمعیت. این 32-ترین-پرجمعیت دولت در کشور است.

اما اطلاعات وارد شده توسط کمیسیون تجارت فدرال از شکایات مصرف کنندگان قرار داده ميانه دلار ضرر از تقلب در نوادا در $395 دوم تنها به هاوایی توسط $4.

و واقعی مورد اعداد به طور بالقوه بسیار بالاتر است. کمیسیون تجارت فدرال سالانه گزارش تقلب و سرقت هویت از موارد تنها یک منبع داده. شکایت در نوادا نیز گزارش شده به سازمان های دولتی از جمله دفتر دادستان کل و یا مصرف کننده امور است.

و در نوادا به عنوان جاهای دیگر حوادث ممکن است در گزارش تمام یا توسط افرادی که خجالت و یا فقط نمی فکر می کنم به آن را انجام دهد.

همزمان با این هفته را رعايت ملی حمایت از مصرف کننده در هفته به دفتر دادستان کل است و برجسته سازی برخی از شایع ترین نوع کلاهبرداری و چگونه مصرف کنندگان می تواند به حداقل رساندن شانس آنها را قربانی یکی. دفتر نیز اصرار قربانیان تقلب را گزارش کنید.

“ما بستگی دارد مصرف کنندگان و موسسات به جلو آمده و به ما اطلاعات در مورد چگونه آنها در حال فریب خوردن گفت:” لوکاس تاکر ارشد معاون دادستان کل در دفتر حمایت از مصرف کننده اداره است. “ما سعی می کنیم به مردم را بیشتر و راحت با ایده ساخت یک شکایت است.”

FTC داده 2019 زیر را نمایش می دهد برای نوادا:

— بیش از 27,000 گزارش تقلب از جمله نزدیک به 7,800 سرقت هویت گزارش بالا رده. نزدیک به 4 در 10 مورد سرقت هویت درگیر تقلب در کارت اعتباری.

— سرانه نوادا بریده 905 گزارش تقلب در هر 100 ، 000 ساکنان بالاترین در کشور است. آینده-بالاترین فلوریدا با 835 هر 100 ، 000 نفر. در سال 2018 نوادا رتبه سوم به طور کلی.

— نوادا دو تا از بزرگترین مناطق شهری بودند در بالا 10 در سراسر کشور به صورت سرانه گزارش تقلب. بیشتر لاس وگاس از جمله هندرسون و بهشت رتبه دوم پشت همسسا سپرینگس, Fla., یک جامعه شمالی از تمپا در ایالت سواحل خلیج فارس. رنو رتبه هشتم.

— دغل کلاهبرداری شد و دوم بالاترین رده از تقلب پس از سرقت هویت در حدود یک چهارم از همه شکایت. کلاهبرداری از جمله شامل افراد نما به عنوان بستگان نیازمند به افراد مسن کوچک-صاحبان کسب و کار دریافت خواهید کرد که منابع آنها هرگز دستور و یا کار به دنبال نظامی دامپزشکان اغوا به خرید تجهیزات کار در اشتغال کلاهبرداری است.

نوادا نسبتا جمعیت زیادی از جمله گروه های تاکر گفت. همچنین به کمک نوادا بالا شماره: بخش دولتی باید نسبتا گذرا جمعیت, او گفت:, و هزینه اخذ مجوز کسب و کار در نوادا نسبتا کم است.

Scammers “را می شم شرکت و به نام شرکت که باعث می شود آن را آسان تر به دنبال مشروع حتی اگر آنها مشروع نیست” تاکر گفت.

مردم می توانند گزارش تقلب شکایت به FTC دفتر دادستان کل و یا نوادا امور مصرف کننده.

تماس با لایحه Dentzer در [email protected] Follow @DentzerNews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im