نوادا دیوان عالی کشور می گوید CCSD باید پرداخت RJ $125K در هزینه های قانونی

نوادا در دیوان عالی کشور در روز شنبه را تایید کرد دادگاه بدوی حکم دستور داده است که Clark County School District به پرداخت بیش از $125,000 در هزینه های قانونی به, Las Vegas Review-Journal.

در تصمیم دادگاه عالی گفت: مدرسه های منطقه باید پرداخت $125,749 پس از yearslong اختلاف است که در آن منطقه مبارزه برای خودداری از سوابق عمومی در مورد یک مدرسه سابق هیئت مدیره امانت رفتار.

پس از دادگاه عالی ایالت دستور داد مدرسه منطقه به انتشار اسناد و مدارک در اکتبر 2018 — 104 صفحه امور داخلی سوابق نشان داد که سابق متولی کوین کودک مصمم به ایجاد یک سمی محیط برای کارکنان و دانش آموزان — روزنامه درخواست کلارک شهرستان دادگاه منطقه به سفارش منطقه مدرسه به پرداخت هزینه وکیل.

دادگاه منطقه طرفه با نقد و بررسی-مجله اما مدرسه منطقه در اعتراض به این, نوادا, دیوان عالی کشور با این استدلال آن را از نظر قانونی ایمنی به پرداخت خسارت در پرونده درخواست اختلافات استدلال دادگاه عالی رد پنج شنبه.

فرزند از دست داد صندلی خود را در نوامبر 2018 و گفت: در آن زمان که همه از آزار و اذیت اتهامات علیه او ساخته شد تا در تلاش برای او را برداشته از اتاق.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im