نوادا دیوان عالی کشور ارائه می شود ‘تغییر’ تصمیم به قید وثیقه

نوادا در دیوان عالی کشور صادر شده و یک مجموعه جدید از استانداردهای پولی وثیقه در یک تصمیم پنج شنبه که می تواند منجر به تغییرات گسترده در سیستم دادگاه.

6-برای-1 تصمیم به تاسیس یک سری از عوامل است که باید در جای پول نقد وثیقه تصمیم گیری ساخته شده است, اصرار قضات برای هدایت به دور از سیستم پولی زمانی که ممکن است.

دادگاه حکم نوشته شده توسط عدالت جیمز هاردستی به نام برای سریع شنوایی به نظر وثیقه و اعلام کرد که دادستان “باید ثابت کند با روشن و شواهد قانع کننده که با قرار وثیقه به جای کمتر محدود به شرایط لازم است برای اطمینان از متهم در ظاهر در آینده دادگاه و یا برای حفاظت از ایمنی از جامعه است.”

قضات تصمیم ادامه داد: باید در نظر یک متهم در, منابع مالی, همراه با عوامل دیگر و سپس از وضع خود “یافته ها و دلایل متهم در تاریخ ثبت است.”

‘دریا تغییر تصمیم’

معاون مدافع کریستی کریگ که استدلال مورد همراه با نانسی Lemcke به نام حکم یک “تغییر” است که می تواند در نتیجه بدون خشونت مجرم و فقیر متهمان منتشر شده در تعهد خود را به جای نشستن در زندان به دلیل آنها نمی توانیم به قید وثیقه.

“آنچه عقل سلیم می کند که به صرف این نوع از پول برای نگه داشتن کسی؟” کریگ گفت. “من فکر می کنم این یک تصمیم خوب برای مالیات دهندگان کلارک کانتی بیش از حد.”

این تصمیم ناشی از وثیقه تعیین شده برای هارون فرای و خوزه والدز-Jimenez پس از آنها تحت تعقیب در اتهام جنایت. در حالی که این دو را از گناه التماس کرد و به زندان فرستاده شد دادگاه عالی در نظر گرفته شده استدلال خود را به عنوان آنجا که آن را “یک موضوع از اهمیت و قادر است از تکرار اما فرار را نقد کنید.”

کریگ گفت که او و همکار عمومی مدافعان ارائه شده بود صدها مشابه دادخواست از طریق دادگاه قبل از دوشنبه این تصمیم را صادر کرده است.

“ما خوشحال شدند چون ما احساس مانند آن را حق تصمیم گیری” او گفت:. “ما احساس می کنیم در سمت راست این است.”

شهرستان کلارک دادستان منطقه استیو Wolfson گفت: این حکم می تواند منجر به یک رویه تاثیر را در دفتر خود و سیستم دادگاه هر چند او قول داد به ادامه فشار برای نگهداری متهمان در این موارد پشت میله های زندان در حالی که آنها در انتظار محاکمه است.

“اگر شما یک پرواز خطر و یا خطر به جامعه شما باید در بازداشت” Wolfson گفت. “اگر شما نمی, شما باید. در پایان روز, تحلیل تغییر نمی کند اما برخی از فرآیندهای آن در حال رفتن به استفاده بهینه سازی شده است.”

قضات را به یافته های

دادگاه عالی حکم داد که قضات باید ادامه با توجه به متهم “شخصیت و روابط به جامعه خود و یا سابقه کیفری و ماهیت و پتانسیل حکم برای اتهام جرائم.”

جانباز دفاع جنایی وکیل رابرت لانگفورد که برای تحت فشار قرار دادند به قید وثیقه اصلاحات با نوادا قوه مقننه بوق و کرنا کردن این تصمیم است.

“یک قاضی در واقع داشتن را یافته و به به همین دلیل آنها در حال انجام است که بزرگ است,” او گفت:. “بزرگ.”

کریگ استدلال کرده بود که تنظیم یک قرار وثیقه به معنای قاضی موافقت کردند که متهم بود یک خطر اما مردم فقیر باقی مانده است پشت میله های زندان به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت. “منطقی است که هیچ معنی ندارد” او گفت:.

نظر مخالف

عدالت Kristina Pickering نوشت: هفت-صفحه مخالفت کرد و گفت که از آنجا که متهمان را از گناه التماس کرد و فرستاده شده به زندان و دادگاه باید در نظر گرفته دادخواست خود را مطرح.

“روشن: من موافق با همکاران من به اهمیت موقع و قانون اساسی انجام شده پیش از محاکمه بازداشت و آزادی تصمیم گیری,” او نوشت. “اما والدز-Jimenez و Fryes وثیقه اقدامات صورت گرفت در Clark County عدالت و دادگاه بخش در سال 2018 است.”

این تصمیم را به عنوان بیشتر و بیشتر دفاع وکیل بپرسید قضات برای آزادی زندانی متهمان در پی شیوع کروناویروس. هفته آینده نوادا صدور حکم کمیسیون به ریاست هاردستی قرار است به بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری در سیستم عدالت کیفری.

Wolfson گفت: دفتر خود را به عنوان آرامش بخش زمان زندان برای جرمهای مجرم اما “جدی مردم هنوز هم باید بازداشت شده اند. تجزیه و تحلیل ما در موارد جدی نیست و در حال تغییر است.”

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>