نوادا دولت حزب دموکرات نشان می دهد ‘انجمن calculator’

جزئیات جدید در مورد چگونگی نوادا دولت حزب دموکرات را با استفاده از فن آوری به تعداد رای دهندگان و تعیین نمایندگان در روز شنبه قفقاز بودند نشان داد در طول یک شنبه شب تظاهرات حزب “انجمن ماشین حساب.”

مدیر اجرایی Alana Mounce و حزبی مدیر شلبی Wiltz برگزار مسخره حزبی برای حدود 15 اخبار خبرنگاران در لاس وگاس ستاد جایی که آنها دقیق چگونه ماشین حساب به شما کمک حوزه کاپیتان در بیش از 1700 قفقاز در سراسر کشور.

گوگل فرم تقلید بسیاری از آنچه در این مقاله حزبی ورق و پوستر مورد استفاده قبلی در قفقاز. حوزه کاپیتان دوباره پر کردن آن ورق و اعلام اعداد و مجموع آنها با استفاده از caucusgoers در هر مرحله از راه است. داوطلبان در حال آموزش دیده در این هفته در فرآیندهای.

باری برای ماشین حساب گنجانده شده در بسته های هر حوزه کاپیتان دریافت می کند.

چین و چروک می آید در مقاطعه اوایل caucusgoers.

چهار روز از اوایل caucusing به این نتیجه رسیدند در روز سه شنبه. با توجه به این حزب بیش از 36,000 دموکرات شرکت کننده در سه روز اول.

هر یک از این رای دهندگان بود و نیاز به رای دهندگان خود را شناسایی تعدادی از نوادا وزیر امور خارجه را متصل به خود را ترجیح کارت.

نتایج حاصل از این کارت را باید اسکن و آپلود به ماشین حساب است که نصب شده بر روی بیش از 2000 پارتی-خرید iPads ها. هر یک از این iPads ها خواهد بود دست-تحویل به حدود 250 حزبی های حزب کارکنان. ماشین حساب و مرتبط با آن شکل نمی خواهد فعال تا شنبه.

ماشین حساب به طور خودکار به جلو و در رای گیری اولیه تنظیمات هنگامی که داوطلب حزبی صندلی می رسد که نقطه در این رویداد است. در طول تظاهرات مجموع جمعیت به عنوان توضیح داده شده است.

چرا که برخی از رای گیری اولیه سایت نیست استفاده از iPads برای بررسی رای دهندگان با توجه به تاخیر در دستگاه’ زمان پاسخ و صف های طولانی رای دهندگان این حزب تا به حال به صورت دستی ورودی برخی از اطلاعات Wiltz گفت. اگر خواسته شده است هر گونه خطا در این فرایند Wiltz گفت که او از هر گونه آگاه نیست.

Wiltz گفت: همه حزبی سایت مکانهای مورد آزمايش قرار connectability به همراه و سرویس اینترنت وجود دارد اما یک برنامه پشتیبان گیری.

باید این, اپل, از دست دادن اینترنت و یا خدمات همراه صندلی خواهد بود دستور به استفاده از یک سری از مقاله های پشتیبان ورق که هر یک از آنها خواهد شد که حدود 20 ناشناس ترجیحات رای دهندگان ذکر شده است. داوطلب است و سپس به صورت دستی اضافه کردن اولین-انتخاب تنظیمات و اضافه کردن آنها را به فرد حزبی مجموع مربوطه نامزدها.

اگر نامزدها را به زنده ماندن آستانه به طور معمول 15 درصد از کل رای دهندگان شرکت کننده در این جلسه و سپس صندلی باید به صورت دستی تعیین اولیه رای دهندگان جدید انتخاب با استفاده از ورق.

ماشین حساب به طور خودکار تعیین زنده بودن و نهایی نماینده یک بار شمارش ساده تعداد وارد شده به فرم اما کاپیتان خواهد شد و همچنین این اعداد را بر روی کاغذی سنتی انجمن ریاضی ورق.

صفحه نهایی از فرم گوگل می گوید کاپیتان به استفاده از یک خط تلفن به تلفن در نتایج. خواسته در مورد این Wiltz گفت: ماشین حساب نخواهد انتقال هر گونه نتایج واقعی و دقیق نتیجه گزارش روند آشکار خواهد شد در تاریخ بعد.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>