نوادا مدارس قطب از هم جدا در پاسخ به کروناویروس آزمون

دو تست مثبت برای coronavirus در نوادا به حال دو کاملا متفاوت نتایج در مدارس با حضور بستگان بیماران: در Washoe شهرستان یک مدرسه ابتدایی شناسایی شد و بسته برای یک روز برای تست اضافی و تمیز کردن در حالی که خانواده ها در جنوب نوادا به حال هیچ ایده روشن در مورد اینکه آیا فرزندان خود را به مدارس ممکن است مطرح اضافی خطر عفونت.

در جنوب نوادا سلامت منطقه خبر جلسه صبح روز پنجشنبه فرمین Leguen سلامت منطقه اقدام ارشد بهداشت افسر گفت که یک نظامی کهنه کار در 50s تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

Leguen که اشاره کرد این منطقه بود در انتظار تایید تست مثبت توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این مرد تا به حال یک کودک در مدرسه است اما برای شناسایی منطقه مدرسه کودک حضور داشتند و یا می گویند که آیا آن یک یا مدرسه خصوصی. او گفت: سلامت منطقه شده بود “کار بسیار نزدیک با منطقه مدرسه در این, های, اطلاعات, و آنها در حال حاضر هستند.”

پرسید: پس از این جلسه اگر دانش آموز با حضور در یکی از مدارس خود Clark County School District دولتی و عمومی مدرسه منشور اقتدار هر دو کاهش یافته است برای پاسخ به صدور نزدیک به یکسان اظهارات گفت: “هر یک از افرادی که ممکن است در تماس با شناسایی presumptive مورد تحت نظارت توسط مقامات بهداشتی.”

اواخر روز جمعه نامه ای از کشف دانش آکادمی شروع به گردش در رسانه های اجتماعی توضیح به پدر و مادر است که یک عضو از جامعه مدرسه تحت قرنطینه بهداشتی منطقه با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض COVID-19; با این حال هنوز روشن نیست که آیا این مورد مربوط به این نظامی کهنه کار مورد.

در مقابل زمانی که اعلام نوادا دوم تست مثبت برای COVID-19 بعد همان روز Washoe County Health مقامات منطقه گفت: این بیمار نیز یک مرد در 50s تا به حال یک عضو خانواده که با حضور Huffaker مدرسه ابتدایی و گفت: آن را به حال خواسته Washoe County School District, به آن در روز جمعه برای تست اضافی و تمیز کردن.

همچنین گفت: هر دو بیمار و برخی از اعضای خانواده اش شده بود مسافران روی عرشه کشتی در حال حاضر قرنطینه کشتی کروز در سن فرانسیسکو متصل به حداقل 28 مورد از این بیماری از جمله یک مرگ.

مدرسه منطقه قبلا اطلاع پدر و مادر که Huffaker خواهد بود بسته شده در روز جمعه — اما بدون ذکر coronavirus یا COVID-19.

“زیر جهت — و از فراوانی از احتیاط — Washoe شهرستان سلامت منطقه به ما اطلاع داده است که به عنوان یک نتیجه از افزایش تعداد دانش آموزان در Huffaker مدرسه ابتدایی با آنفلوانزای نوع علائم و مدرسه تعطیل خواهد بود فردا, جمعه, مارس 6,” پیام گفت. “ما در حال کار با سلامت منطقه به جمع آوری اطلاعات بیشتر و راهنمایی و ارتباط با ما Huffaker خانواده ها و کارکنان به عنوان به زودی به عنوان ما اطلاعات بیشتر.”

آن را با ارسال یک به روز رسانی به پدر و مادر صبح روز جمعه است که متصل به بسته شدن به COVID-19 بیمار گفت مرد “نیز اعضای خانواده در Huffaker مدرسه ابتدایی است.” معلوم بود که آیا این مرد تا به حال بیش از یک عضو خانواده در مدرسه به عنوان بعد اطلاعات از مقامات با اشاره به تنها یکی از اعضای خانواده.

مقامات در سازمان های درگیر محافظت می شد زمانی که خواسته به اظهار نظر در مورد پاسخ های متفاوتی به حوادث مشابه.

جنیفر Sizemore, یک سخنگوی Clark County سلامت منطقه گفت که این سازمان به محل شناسایی مدرسه با حضور بیمار کودک یا انتقاد مدرسه منطقه تصمیم.

“ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد آنچه اتفاق می افتد در یکی دیگر از حوزه قضایی یا بهداشت عمومی پاسخ,” او گفت:.

CCSD و منشور هیئت مدیره مدرسه بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر و یا می گویند که آیا آنها کاهش یافته است به نام مدارس با توجه به فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی.

Washoe County School District مقامات ارائه اطلاعات بیشتر در مورد زمان منطقه پیام به پدر و مادر و نه اینکه نام مدرسه خواهد فاش شده اند و صرف نظر از پوشش رسانه ای.

این Washoe شهرستان های بهداشتی منطقه کاهش یافته است به نظر.

اخبار مثبت از آزمون به بیرون درز کرد

هر دو اخبار جلسات پس از اخبار مثبت آزمايشات به بیرون درز اخبار سازمان.

در شهرستان کلارک, مورد, نوادا مستقل گزارش داد اوایل روز شنبه که یک بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus. اما در آن جلسه سلامت منطقه نیست داوطلب که کودک با حضور در مدرسه در جنوب نوادا. که در واقع تنها به نور آمد از طریق یک Review-Journal سوال خبرنگار.

در Washoe شهرستان مورد گزارش توسط رنو روزنامه-مجله به نظر می رسد که نقش مهمی در سلامت منطقه را پاسخ.

در اخبار جلسه جمعه, کوین, کیر, منطقه افسر بهداشت bristled وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار که چرا در آن زمان این منطقه تا 10 p. m. به انتشار اطلاعات رسمی داده شده است که این روزنامه دریافت کرده بود کلمه از تست مثبت اواخر که بعد از ظهر.

دیک گفت: این منطقه در ابتدا نمی دانند وجود دارد coronavirus اتصال در مدرسه و شکایت کرده است که “اطلاعات محرمانه” بوده است به بیرون درز به رسانه ها قبل از این منطقه می تواند قرار داده و از “دقیق و معتبر اطلاعات” از طریق آزادی مطبوعات.

“پس من به مطبوعات اگر شما به بیرون درز اطلاعات در دسترس در 4 یا 5 p. m. اگر شما می تواند ما را با هر گونه اطلاعات است که شما باید در مورد (آن) است که من قطعا می خواهم به دانستن در مورد آن چرا که ما ارائه اطلاعات در مورد نتایج آزمایشگاهی تا 6 بعد از ظهر” دیک گفت. “به طوری که خواهد بود مهم است به درک که چگونه اطلاعات محرمانه است ظاهر می شود برای رسانه ها نامناسب.”

این منطقه نیست اظهار نظر در مورد اینکه آیا این روزنامه گزارش نقش مهمی در تصمیم خود برای شناسایی ،

روزنامه-مجله ویرایشگر برایان دوگان کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

غایب اطلاعات شایعات در گردش

در صورت عدم وجود اطلاعات رسمی در جنوب نوادا چند شایعات تایید نشده بریدن از جمله رقابت پیشنهادات است که کودک در حضور یک سوال CCSD و یا یک مدرسه منشور. شایعات دیگر به نام CCSD مدرسه ابتدایی و مدارس مختلف در هندرسون به عنوان یکی از دانشآموزان.

“هنگامی که سازمان های دولتی یاد بگیرند که ارائه اطلاعات عمومی است که مطمئن ترین راه برای جلوگیری از شایعات و تئوریهای توطئه?” نقد و بررسی-مجله سردبیر اجرایی گلن کوک در روز جمعه گفت. “مدیران و معلمان در مدارس فردی در جنوب نوادا شدند برای مقابله با پرسش های مهم از پدر و مادر که بدون جواب رفت. قبل از هر چیز در میان آنها: چرا مدرسه در سوال در شهرستان کلارک مخفی نگه داشته زمانی که تحت تاثیر مدرسه در Washoe شهرستان شناسایی شد و بسته؟”

با وجود نگرانی از پدر و مادر در رسانه های اجتماعی CCSD تجربه نمی کنند یک قطره در حضور جمعه با یک نرخ تقریبا یکسان به حضور در فوریه. 28.

ریچارد Karpel از نوادا انجمن مطبوعات گفت: آن را امری ضروری برای سازمان های دولتی به انتشار اطلاعات بلافاصله و به طور کامل به خصوص با توجه به خطر COVID-19 به شمار سالمندان و immuno شده میباشد.

“به نظر می رسد اولین واکنش بسیاری از سازمان های دولتی است که به حلزون,” او گفت:. “اما در حال حاضر زمان برای انجام این کار است. زندگی در معرض خطر هستند.”

او اضافه کرد که او را توصیه به خانواده ها برای تحت فشار قرار دادن مدارس خود را به مطمئن شوید که به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است منتشر شد و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. دو فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی — HIPAA و FERPA — نمی جلوگیری از افشای در مورد نام این مدرسه به طور بالقوه دچار coronavirus شیوع Karpel گفت که مقامات در حال بدنام برای استفاده از بیش از حد گسترده ای تفسیر قانون برای جلوگیری از انتشار اطلاعات است که باید عمومی شود.

“زمانی که دولت را فراهم می کند اطلاعات که زمانی که مردم وحشت” Karpel گفت.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im