نوادا تکرار آماده برای رای دادن بله در $2T ویروس بسته

واشنگتن — مجلس آماده شده را تا 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد در روز جمعه به عنوان سوال مطرح شد در مورد اینکه آیا مبلغ کمک به کشورهای شهرستانها و بیمارستان ها به اندازه کافی برای نگه دارید تا با بالا رفتن سرسام آور موارد عفونت و مرگ و میر.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط مالیات بنیاد یافت که از 150 میلیارد دلار Coronavirus امداد صندوق بخشی از هزینه های عظیم لایحه, نوادا, خواهد دریافت, حداقل $1.25 میلیارد دلار است. که همان وایومینگ و نزدیک به دو دوجین دیگر کمتر پرجمعیت متحده است.

اما نوادا را ببینید دیگر بودجه فدرال در بسته محرک اقتصادی بزرگ و کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و کارگران بیکار و چک برای کاهش درآمد کارگران تا 1200$.

“ما در تماس مداوم با فرماندار گفت: Rep. دینا تیتوس D-Nev. “ما در حال رفتن به دریافت یک قطعه برای بیمارستان ها دانشگاه ها و دولت و شهرستانها صندوق تثبیت.”

کمبود خواهد بود برخورد با بعد” تیتوس گفت: Review-Journal.

“ما پررنگ قبل از ما بود, جسورانه, دوباره,” او گفت:

دیگر نوادا نمایندگان مجلس با تکرار این احساس که توزیع ناعادلانه کمک به دولت خواهد بود خطاب در یک چهارم امداد لایحه که رهبران کنگره در هر دو حزب سیاسی اصلی گفت: آنها برنامه ریزی شده برای نوشتن.

“وجود خواهد داشت زمان برای نوشتن یک چهارم بسته اگر ما پیدا کردن ما در حال گرفتن سهم ما,” تیتوس گفت. او گفت: آن را فوری فعلی برای تصویب لایحه به سرعت به دلیل “اینها منافع فوری شما رو برای رسیدن به دست مردم.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا برنامه ریزی شده یک صدا رای در لایحه جمعه برای نگه داشتن اعضا از سفر به واشنگتن از کنگره مناطق. اگر فقط یک عضو اشیاء قانونگذاران دستور داده شده است به ازای یک شنبه رای دادن.

پلوسی و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا باید خواست خود را در قفقاز به این لایحه رای دهند.

“این فوق العاده مهم است بسته” گفت: Rep. سوزی لی D-Nev. در یک مصاحبه تلفنی. او گفت متعددی وجود دارد که گلدان از پول نقد است که کمک خواهد کرد, نوادا, کسب و کار, محافظت کارگران از دست دادن شغل و کمک به بیمارستان ها و همچنین شهرستانها و دولت مبارزه با ویروس.

“هر کسی که دارای یک حقوق و دستمزد باید نگران بود,” او گفت که او جنگیدند برای اعمال محدودیت بر 500 میلیارد دلار برای شرکت های بزرگ کمک های اولیه کمک خواهد کرد که کارگران حفظ شغل.

از مقدار بودجه در سایر دسته ها لی گفت: “من ترک درب باز و دیگری بسته.”

فرمانداران درخواست 150 میلیارد دلار در Coronavirus صندوق امداد علاوه بر افزایش مدیکید بودجه آمده است که گسترش برنامه های تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

سه نوادا شهرداران از لاس وگاس هندرسون و رنو پیوست و 303 نفر دیگر در سراسر کشور در یک درخواست از طریق ایالات متحده در کنفرانس شهرداران به دنبال 250 میلیارد دلار برای کمک به دفع از اخراج از شهرداری و کارکنان و نگه داشتن خدمات شهری برای ساکنان.

سناتور. Jacky روزن D-Nev. گفت: شهرهای کوچکتر و روستاها خواهد دریافت پول به طور مستقیم از فرماندار از دولت سهم.

در ضمن متحده نیز خواهد بود واجد شرایط برای $274 میلیارد دلار برای کمک های خاص و پاسخ به coronavirus شیوع پرداخت افزایش و گسترش مزایای بیمه بیکاری و کمک به کوچک و بزرگ کسب و کار از طریق وام و کمک های مالی.

روزن گفت: بزرگترین دغدغه درمان برای کسانی که در تماس با این ویروس. “آن را قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

در ضمن نوادا قانونگذاران خوشحال شد با تمدید مزایای بیکاری از سه تا چهار ماه توزیع متحده که متفاوت سیستم ها و فرمول ها برای بودجه.

تشکر. استیون Horsford D-Nev. به دنبال مزایای اضافه شده در این لایحه اشاره کرد که بازی و صنعت مهمان نوازی تعطیلی قرار داده شده لاس وگاس چهارم در موسسه بروکینگز لیست مناطق شهری به احتمال زیاد سخت ترین ضربه از لحاظ اقتصادی با توجه به کوروناویروس.

تیتوس co-صندلی سفر و گردشگری انجمن و بازی های حزبی گفت: این مهم است که قمار ساخته شد واجد شرایط برای دریافت وام برای کسب و کارهای بزرگ که حفظ کارگران است. او اشاره کرد که پس از توفان کاترینا در صنعت بازی قطع شد از امداد رسانی شد.

او گفت: همچنین اقتصادی صندوق توسعه است که می تواند کمک به لاس وگاس تبلیغات به بازدید کنندگان شبیه به کسانی که به پخش در فلوریدا با کمک های فدرال پس از نشت نفت آبهای عمیق افق در سال 2010.

“وجود دارد مقدار زیادی از جیب مختلف از پول است که ما می توانید درخواست برای” تیتوس گفت: از بودجه در بسته محرک است که می تواند به ارائه کمک در نوادا در ابتدا به عنوان شیوع همچنان به انتقام ویران در سراسر کشور.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im