نوادا زندان برای شروع گسترده coronavirus تست

بخش نوادا اصلاحات روز دوشنبه اعلام کرد که سه نفر بیشتر زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و زندانها خواهد شروع گسترده تست این هفته است.

انجام آزمونهای دوشنبه در بالا کویر زندان های کشور را مصرف واحد و سه زندانی آزمایش مثبت با توجه به آزادی فرستاده دوشنبه شب. تست گسترش خواهد یافت سهشنبه شامل همه کارکنان و زندانیان در بیابان حدود 40 کیلومتری شمال غرب لاس وگاس است.

در چهارشنبه 5,000 آزمون توزیع خواهد شد به کادر پزشکی و گسترده تست آغاز خواهد شد در سراسر کشور را در زندانها.

تست سیستم توسعه یافته با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و ایالتی نوادا بهداشت عمومی آزمایشگاه. آزمایشگاه ارائه خواهد شد را تست و رسیدگی می تواند در حدود 500 نفر در روز انتشار گفت.

هفته گذشته اصلاحات بخش گزارش اولین مورد یک زندانی تست مثبت است. این چهار زندانی که آزمایش مثبت بود, منتقل, Clark County بازداشتگاه این اداره گفت.

“استاندارد مصرف عملیات نیاز به همه مجرم جدا شود برای حداقل 20 روز است که اجازه می دهد تا NDOC کادر پزشکی برای نظارت بر علائم در طول به طور کلی پذیرفته شده 14 روز دوره کمون COVID-19” این اداره گفت.

در آزادی مدیر گروه چارلز دانیلز گفت: “ما کادر پزشکی مشغول به کار خستگی ناپذیر به آزمون کارکنان و مجرم در کویر زندان ایالتی. هدف ما این است که به کاهش و جلوگیری از گسترش COVID-19 از طریق آزمایش دقیق و اجرای عمدی و فعال پروتکل.”

در مه 14, نقد و بررسی-مجله گزارش داد که 0.45 درصد از نوادا زندانیان تا به حال تست شده با توجه به داده ها از مارشال پروژه و آسوشیتد پرس.

به عنوان چهارشنبه, 18 اصلاحات کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. چهار نفر از آنها در بالا کویر.

اولین مورد از یک کارمند تست مثبت گزارش شده در مارس 26, و کارمند مشغول به کار در صحرا.

نقد و بررسی-مجله تحریریه Katelyn نیوبرگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im