نوادا Preps جوایز — بازی سال

به عنوان طرفداران آب گرفتگی آزادی, میدان آزادی offensive lineman ع Maluia گذاشته وجود دارد با اشک جریان پایین صورت خود را.

او و هم تیمی های خود انجام داده بود فقط هیچ چیزی از تیم در نوادا انجام داده بود در بیش از یک دهه به ضرب و شتم Bishop Gorman — و آنها مطمئن شوید که به خیس کردن در لحظه.

“احساس شگفت انگیز بود. کل زمان من فقط دعا به خدا به این پیروزی” Maluia گفت. “من تا به حال عموزاده از طریق آزادی است که نمی تواند انجام ضرب و شتم گورمن. بنابراین در نهایت گرفتن که انجام داده شگفت انگیز بود.”

این پرستان بسیج از 14 نقطه حاصل کار دو تیم کسری و تنها رهبری یک بار در بازی. اما این زمانی بود که Zyrus Fiaseu زد به منطقه پایان از 7 متری در وقت اضافه به آن را 30-24 نهایی و پایان Gaels’ 115-بازی winning streak برابر در دولت تیم است.

آزادی رفت و به پیروزی در آن برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور با ضرب و شتم Centennial 50-7 دو هفته بعد بود اما بازی در برابر گورمن که خواهد شد در تاریخ. به همین دلیل آن را نقد و بررسی-مجله نوادا Preps بازی سال.

گورمن کردم توپ را برای اولین بار در وقت اضافه در آزادی 10-خط محوطه اما از دست رفته 24-حیاط زمینه هدف دادن آزادی به یک مسیر روشن به پیروزی.

“به محض این که آنها از دست رفته هدف زمینه من فکر کردم ما تا به حال برنده بازی چون من که خیلی اعتماد به نفس در من kicker,” آزادی مربی غنی Muraco گفت. “چیزی که من بیشتر عصبی بود در مورد چرخش توپ ، (در پایین) من فکر کردم من می خواهم در اجرای یک بازی و ضربه سوم را در مورد چیزی را اشتباه. Zyrus بود ” مرا توپ.’ من گفت: “همه حق من آن را به شما است.'”

در خط حمله ایجاد یک سوراخ در سمت راست و Fiaseu waltzed در دست نخورده تنظیم کردن یک جشن.

آزادی تا به حال با آن مواجه گورمن هفت بار دیگر در پلی آف پس از سال 2011 سه حالت بازی مسابقات قهرمانی و چهار نیمه نهایی. این Gaels بود outscored the Patriots 392-114 در آن مسابقات از جمله 84-8 پیروزی در سال 2016 قهرمانی کشور بازی.

بر خلاف کسانی که بازی های که تا به حال تمام شده است در گورمن یا خنثی سایت این یکی در آزادی را زمینه است. اما در اوایل این به نظر می رسد این بازی ممکن است به دنبال همان اسکریپت که تا به حال گورمن پریدن بیش از همه آزادی های اولیه و هرگز اجازه.

“آنها توپ و پایین رفت و به گل و گفتم:” اوه مرد here we go,'” Muraco گفت.

و این ترکیبی است که Muraco می ترسید که به Gaels اولیه منجر شود. کارفرمایی میکا Bowens ارتباط با رم Odunze برای 45-حیاط touchdown کمتر از یک دقیقه و نیم به بازی.

اما آزادی دفاع در واکنش مثبت به چالش و محدود Gaels به 10 امتیاز بقیه نیم — 25-حیاط دیلن Hamika زمینه هدف و 44-حیاط touchdown عبور از Bowens به طب مکمل و جایگزین Kade Hunterton. آزادی جرم در حال حرکت بود توپ اما نمی تواند پایان راند و میهن پرستان رفت به اتاق قفل انتهایی 17-3.

با وجود کسری بودجه و تاریخ گذشته در برابر گورمن آزادی فکر نمی کنم از بازی میپره بیرون. کاپیتان Maluia و Fiaseu مطمئن ساخته شده هم تیمی های خود را می دانستند آن را با سخنرانی که آرام کوره در رفته اتاق قفل است.

“AJ و Zyrus در زمان ابتکار و گفت: “این بار ما تلنگر در اطراف آن'” آزادی تنگ پایان Moliki Matavao گفت. “به جای در نظر گرفتن خانه ‘L’ ما در حال رفتن به خانه ‘W.” ما آماده هستیم برای این, و آنها بهتر از ما است.”

Fiaseu گل در 3-حیاط اجرای آن را 17-10 سپس کارفرمایی دانیل بریت در ارتباط با Germie برنارد در یک 17-حیاط touchdown تصویب به کراوات نمره در 17 2:10 به سمت چپ در سه ماهه سوم.

گورمن در پاسخ با 90 حیاط درایو پوش 3-حیاط میکا Bowens touchdown اجرا اما آزادی پاسخ دوباره بر بریت 5-حیاط تقلا با 3:33 چپ در قوانین و مقررات.

این Gaels سوار یکی بیشتر اما زمان متوقف شده و آزادی زانو زد بیرون ساعت آن را به اضافه کاری راه اندازی Fiaseu را heroics.

“این بازی در حال اجرا بود به من (سمت راست) سمت” Maluia گفت. “ما تحت فشار قرار دادند که دیوار, و آن را فقط باز کردن. من نمی دانم چگونه اما من افتاد بیش از کسی و تبدیل به اطراف برای دیدن Zyrus عبور از خط دروازه. من تخمگذار وجود دارد bawling اشک چون یک بازی مانند این بسیار عاطفی. برادر من کشیده شد تا تیم اول دانشگاه یا دانشکده و او از من گرفتن و تبریک من است.

“این یک سورئال لحظه. من هرگز فکر نمی کردم برادر من خواهد بود یکی از اولین برای رسیدن به من به خاطر همه آب گرفتگی در این زمینه است. که ارشد بود که این آخرین بازی من تا به حال در این زمینه و در پایان با آن نوع از دستاورد خاص است.”

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im