نوادا مقامات فشار جدیدتر آتش نشانی هواپیما

واشنگتن — با آتش سوزی های نجومی سریع نزدیک شدن نوادا و کالیفرنیا قانونگذاران در حال فشار دادن نیروی هوایی به روز رسانی خود را در گارد ملی هوایی ناوگان آتش نشانی هواپیما در, رنو و تعیین محل جدید Aeromedical تخلیه اسکادران وجود دارد.

ارتقاء در صورت مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می خواهد به تغییر برنامه بودجه برای ساخت جمهور بحث برانگیز دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

یاوران عمومی انجمن ایالات متحده در فوریه. 20 نامه به وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش به طور خاص در مورد شکایت به طور بالقوه از دست دادن پول از یک برنامه برای انتقال C-130J هواپیما از جمله کسانی که به نوادا است.

در علاوه بر این به سرکوب آتش سوزی گرفتن بودجه از گارد ملی هوایی نیز آسیب “آمادگی و در نتیجه ملت ما را warfighting قابلیت” یاوران عمومی انجمن گفت.

ملی انجمن فرمانداران گفت: پنتاگون به دنبال تغییر برنامه 1.7 میلیارد دلاری از گارد ملی و رزرو. “فرمانداران ایالات در اصرار دولت برای معکوس در دوره های برنامه ریزی شده برنامه ریزی مجدد و بازگرداندن این بحرانی بودجه” این انجمن در بیانیه ای گفت. گارد ملی است که اغلب خواسته برای کمک در مبارزه با آتش سوزی و دیگر حوادث امداد تلاش های این انجمن اشاره کرد.

یک سخنگوی نیروی هوایی در پنتاگون بود فورا در دسترس است به اظهار نظر در مورد نامه.

دولت فدرال لابی

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak است عنوان تلاش آغاز شد که در این سال و در ادامه با یک لابی فشار توسط قانونگذاران درخواست پنتاگون برای حرکت هواپیما و جدید پزشکی تیم ملی به نوادا هوایی گارد ملی پایه در رنو که در آن تقریبا از 1000 نیروی هوایی اعضا قرار دارد.

این ماه تمام چهار سناتور از ایالت نوادا و کالیفرنیا — کاترین کورتز متن ترانه مست و, Jacky روزن دایان فاینستاین و کامالا هریس همه دموکرات خواست نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت به انتقال هشت C-130J هواپیما بودند که مصوب قبلی هزینه های دفاعی صورتحساب به رنو.

آنها با اشاره به توانایی C-130J هواپیما برای ماموریت های آتش نشانی.

جدید state-of-the-art هواپیما به علاوه یک بودجه ارتقا موجود C-130H محموله هواپیما در پایگاه “را یک تاثیر قابل توجهی در نوادا هوایی گارد ملی آمادگی و قابلیت های آتش نشانی در هر دو نوادا و کالیفرنیا” سناتور گفته بارت در یک نامه.

بیش از دهه گذشته نوادا دیده است 9.4 میلیون هکتار سوخته از آتش سوزی جنگل ها در سراسر کشور از جمله مناطق جنگلی شمال و جنوب کوه که آتش به تازگی سوخته وسعت زمین به جریب در نزدیکی کوه چارلستون با توجه به دولت کمیته مجلس سنا در منابع طبیعی.

در کالیفرنیا به تنهایی در سال گذشته وجود دارد 7,860 آتش سوزی که سوخته 259,860 هکتار و هزینه $163 میلیون دلار برای سرکوب تلاش با توجه به دولت و خدمات جنگل ایالات متحده.

روزن در حالی که قبلا خدمت در خانه در ایالات متحده پشتیبانی قانونی درخواست برای ارائه پول برای ارتقاء C-130H هواپیماهای مورد استفاده در عملیات آتش نشانی و انتقال نیروی هوایی به گارد ملی هوایی.

زبان برای کسانی که درخواست شد از جمله در دفاع صورتحساب هزینه های مالی برای سال 2017 و 2019.

حمایت هر دو حزب

نوادا تنها جمهوری خواه در کنگره علامت Amodei پیوست این هیئت در خواست نیروی هوایی به محل اسکادران از تخلیه پزشکی هواپیما و پرسنل در رنو است.

در واقع تلاش برای افزایش ماموریت در رنو گارد پایه شده اند غیر حزبی به جز بحث از دولت را تلاش برای تغییر برنامه پول تصویب شده توسط کنگره برای دیگر پروژه های نظامی را به ادامه ساخت یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

نوادا Air National Guard base خانه به 152nd هوش اسکادران و 152nd ترابری بال است که با این نسخهها کار خدمات جنگل ایالات متحده مدولار هوابرد سیستم آتش نشانی.

نمایندگان مجلس اشاره کرد که هواپیما از رنو پایه می تواند رسیدن به سواحل غرب در 2½ ساعت. محدوده پوشش از نوادا پایه شامل تمام نقره دولت و شمال کالیفرنیا.

در سال گذشته Sisolak وارد شده به یک توافق با آمریکا خدمات جنگل اداره مدیریت زمین و دیگر فدرال, سازمان های دولتی و محلی برای به اشتراک گذاشتن منابع به نبرد آتش سوزی در دولت است.

در علاوه بر این به آتش نشانی, موقعیت استراتژیک نیز در خدمت نیروی هوایی اگر آن را در واقع یک تازه دوباره فعال 10th Aeromedical تخلیه اسکادران در رنو پایه.

اسکادران فعال بود در دهه 1960 در کلی AFB در سن آنتونیو و سپس تراویس AFB غرب از ساکرامنتو تا 1975 هنگامی که آن را غیر فعال.

Sisolak گفته بارت در ژانویه نامه امضا شده توسط تمام اعضای دولتی هیات نمایندگان کنگره که رنو گارد پایه می تواند محل ایده آل برای یک پرواز آمبولانس اسکادران. وجود دارد تنها چهار جمله جوخه های واقع در غرب قاره تقسیم Sisolak اشاره کرد.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im