نوادا, پرستار shellshocked پس از COVID-19 کار در نیویورک بیمارستان

حتی پس از کار از طریق 9/11 و یک ابولا بحران سوزان Yowell آماده نیست برای چه او را دیدم که مشغول به کار در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

“هر کس تلاش می کند به توصیف آن, اما پس از 40 سال در پرستاری به خوبی آن را 1,000 بار بدتر از هر چیزی که من انتظار می رود,” Yowell روز دوشنبه گفت:.

64 سال مسکیت پرستار صرف یک ماه در ابن میمون مرکز پزشکی در شهر نیویورک پس از او را دیدم رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در تلویزیون با دعوت از متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور برای کمک به.

Yowell و همسرش, جک, حال برنامه ریزی برای یک سفر دریایی که کومو ساخته شده اما آن را به حال شده است لغو شد و به خانه رفت.

“جک به من نگاه کرد و من به او نگاه کرد و او گفت:,” خوب, are you gonna go?'” او گفت:.

‘آن را فقط به وصف ناپذیر’

این اولین بار نیست زمان سوزان Yowell شروع به پریدن کرد در طول یک بحران است. او در سفر به نیویورک در روزهای پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی و داوطلب در کوه سینا بث اسرائیل است. در سال 2014 او رفت و به قیصر Permanente تسهیلات در اوکلند کالیفرنیا به توصیه ابولا آموزش و پرورش است.

Yowell چپ لاس وگاس در مارس 7, کار دو جهت شیفت در مارس 8-9 و سپس کبوتر را به شیفت شب.

در روز اول او اختصاص داده بود چهار نفر به تماشای بیش از. در حالت ایده آل یک پرستار باید با کار یک یا دو نفر در یک زمان با توجه به سطح از مراقبت از آنها نیاز است.

“آن را فقط به وصف ناپذیر به راه رفتن و یاد بگیرند که شما تا به حال چهار نفر که روز” Yowell گفت. “زمانی که من وارد دیگر پرستاران گفت: این نگاه مانند یک منطقه جنگی.”

او گفت: COVID-19 بود کاملا متفاوت تجربه در مقایسه با دو نفر دیگر بحران های او کار کرده است.

“پس از 9/11 ما بودند انتظار در اطراف برای بیماران مبتلا به در آمده و این که سخت بود” Yowell گفت. “در اینجا آن را در تعداد مطلق از بیماران این بخش سخت.”

قابل توجه بودند و تعداد مرگ و میر او را دیدم روزانه و طیف گسترده ای در سنین بیماران خود را.

در حالی که افراد مسن و کسانی که در حال حاضر شرایط پزشکی هستند بیشتر در معرض COVID-19, Yowell گفت: او را دیدم بسیاری از مردم در 30s و 40s خود را.

“بسیاری از شب من به خانه رفتم و فقط گریه,,” او گفت:. “من می دانم که من بهترین من اما واقعا احساس می کنم نمی کند چرا که بسیاری از مردم هنوز هم درگذشت.”

روانی تلفات پاسخ به یک بیماری همه گیر نمی تواند انجام نگرفته Yowell گفت. یک پرستار که مشغول به کار در یک واحد مراقبت های ویژه برای چهار هفته گفت Yowell که او می دانست که او را از راه دور با اختلال استرس پس از سانحه.

“روانی, من فکر می کنم, آن را قطعا تحت تاثیر قرار من” Yowell گفت. “اولین روز اقامت من در نیویورک, من نمی توانستم بخوابم. من می دانستم که وجود دارد دیگر پرستاران شاغل پس از من سمت چپ بود اما همه من می توانم در مورد فکر می کنم.”

“چه هستم من انجام می دهند؟’

به دلیل تجربه Yowell مشغول به کار با بیشترین شدت بیمار COVID-19 بیماران در مرکز پزشکی.

با توجه به خشونت سرفه می آید که با COVID-19 برخی از بیماران در هواکش ها dosed با rocuronium یک دارو است که باعث فلج به جلوگیری از آنها را از سرفه تنفس لوله. در بالای این, آنها داده شد روانگردان مواد مخدر و مسکن.

اما یکی از Yowell بیماران قادر به صحبت می کنند و یا پاسخ به او.

“من به اطراف نگاه کردم و فکر کردم” چه هستم من انجام می دهند؟'” Yowell گفت. “من می خواهم به آن را گرفتن و در نهایت در بیمارستان آنها را دوست دارید؟”

او در صحبت به بیماران در مورد آب و هوا یا اخبار به آنها اطمینان داد که آنها را در یک مکان امن و توضیح داد که او و دیگر پرستاران انجام شد به درمان آنها.

“این مهم نیست که آیا یک بیمار می تواند صحبت کردن با من یا نه” او گفت: “صحبت کردن به آنها است کمک کند. من یاد گرفتم این بهترین زمانی که من مشغول به کار شوند.”

بیمارستان اضافه شده تقریبا 25o اضافی تخت ICU و پرستار بود که همیشه غرق Yowell گفت. اغلب او و دیگر پرستاران تا به حال به کار ساعت های طولانی تر از حد معمول فقط به نگه دارید تا.

اما این تجربه را به عنوان پاداش به آن ضربه. او را دیدم و پزشکان و پرستاران و دانش آموزان با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“این نه فقط پرستاران آن, پزشکان, بیش از حد,” او گفت: “کار کردن در کنار هم مثل من هرگز دیده می شود در زمینه پرستاری قبل از.”

دانشجويان زوج با ثبت نام پرستاران برای کمک به در هر راه که آنها می تواند.

“Millennials آنها خیلی انعطاف پذیر,” او گفت: “اما یکی از آنها به من گفت: ‘تجربه خود را است آنچه که من را ندارید.'”

در لاس وگاس

“این یکی واقعا برایم ناراحت کننده بود چرا که من در مورد او نگران” جک Yowell گفت. “این است که بر خلاف هر سفر انتساب او تا به حال آن را بر خلاف هر گونه انتساب او تا به حال.”

سوزان Yowell بازگشت و پیوست با شوهرش در فرودگاه بین المللی McCarran در روز یکشنبه.

“فقط برای چند روز در نزدیکی پایان من کمی افسرده, اما من بسیار بسیار افتخار” جک Yowell گفت.

اما او نگران است که او ممکن است دیدن همان صحنه از شهر نیویورک در جنوب نوادا.

بسیاری از بیماران به او گفت که آنها را بازدید از لاس وگاس به عنوان به زودی به عنوان آن را بازگشایی شد اما هنگامی که او بازگشت و او را دیدم چند نفر با پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله حتی در فرودگاه.

“اگر آنها در باز کردن و همه شروع پرواز در آن را می شود بسیار جالب است زمانی که آنها باز, Las Vegas,” او گفت:.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>