نوادا گارد ملی استقرار گسترده به 800 سربازان

نوادا گارد ملی را استقرار در پاسخ به این دولت coronavirus گسترش بحران به شدت جمعه شامل بیش از 800 نگهبان و تبدیل شدن به آنچه خواهد بود که بزرگترین دولت فعال در آن تاریخ است.

“وجود چالش های لجستیکی پشت, آن, اما خوب بوده است,” مسلح ، ژنرال Ondra بری گارد را یاور عمومی گفت: روز سه شنبه در مصاحبه با نقد و بررسی-مجله. “این Nevadans کمک Nevadans.”

نگهبانان مستقر خواهد شد به جنوب و شمال نوادا در پایان هفته. جدید فعال شد, افزایش 700 بیش از 106 اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در مارس 6.

اکثریت در حال تنظیم گزارش در لاس وگاس که در آن بسیاری از موارد تایید شده و COVID-19 مربوط به مرگ و میر رخ داده است.

“این چیزی است که ما آموزش دیده برای” بری گفت. “ما می دانیم که زندگی می کنند و در جوامع که در آن از ما خواسته به خدمت و ما آماده آماده و واجد شرایط را در این زمان بیماری همه گیر.”

اول 106 Guardsmen مستقر بود تا کمک مالی مدیریت عرضه و توزیع عملیات. در حال حاضر Guardsmen را ارائه حمایت های پزشکی, مواد غذایی, بانک و انبار تدارکات و حمل و نقل لوازم و مجموعه ای از سایر امکانات مراقبت.

بری گفت: سپاه پاسداران مشغول به کار بود به مدت سه هفته برای تعیین نیروی انسانی نیاز دارد و مطمئن زیرساخت در محل دولت برای فعال سازی.

درخواست برای کمک رفته اند از طریق دولت و بخش مدیریت اضطراری بری گفت. یک ماموریت شامل مصرف مواد غذایی و تجهیزات به حداقل یک روستایی, بومی آمریکا, رزرو, در دولت, او گفت:.

“هنگامی که مردم می دانستند گارد بود و درگیر با COVID-19 پاسخ به آنها آغاز شده و قرار دادن در, درخواست,” او گفت:. “ما در حال گرفتن درخواست ها به صورت مستمر چرا که ما یک نیروی چند برابر است.”

در سراسر کشور وجود داشته است حدود 30000 Guardsmen فعال در ایالات مربوطه می باشند. نوادا گارد ساخته شده است حدود 3200 سرباز و 1200 نیروی هوایی.

بری گفت: گارد حرفه ای پزشکی در حال حاضر مشغول به کار COVID-19 دیدگاه در شغل غیر نظامی را نمی خواسته می شود به گزارش وظیفه.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده نیز شناسایی سایت ها در شمال و جنوب نوادا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان جایگزین امکانات مراقبت. اگر استان ها را انتخاب کنید برای رفتن به جلو با طرح ساخت از جمله امکانات این گارد در دسترس خواهد بود برای کمک به با که بری گفت.

هر چند این است که بزرگترین در تاریخ آن ایالت نوادا به درخواست تعداد زیادی از, نوادا, نیروی گارد ملی در گذشته دولت برای فعال سازی از جمله حدود 400 Guardsmen طول پست-رادنی کینگ حکم شورش در لاس وگاس در سال 1992.

نیز وجود دارد حداقل 200 مستقر در شمال نوادا سیل از سال 1997 و 140 در پاسخ به جاری شدن سیل در Lemmon ولی در سال 2017, با توجه به تحقیقات انجام شده توسط نوادا گارد ملی اداره امور عمومی.

یک چیز بری گفت: بهره مند است پاسخ به COVID-19 است که با داشتن نوادا گارد ملی عملیات مشترک مرکز این ایالت را به اورژانس مرکز عملیات در همان مرکز که اجازه می دهد تا برای هماهنگی بهتر و ارتباطات به عنوان دولت تعیین نحوه پرداخت منابع و ارائه پشتیبانی.

“این یک راه عالی برای اطمینان حاصل شود که دولت گذاشته است یک مدل است که ما را به پاسخ صحیح در یک سریع تر شیوه” بری گفت.

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>