نوادا زندانیان ساخت ضد عفونی کننده دست برای سلامت کارگران و پلیس

نوادا زندانیان را آغاز کرده اند که ساخت ضد عفونی کننده دست برای پرسنل پزشکی و مقامات اجرای قانون در طول coronavirus همه گیر وزارت اصلاحات اعلام کرد در رسانه های اجتماعی.

اما بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست در نظر گرفته شده است قاچاق برای زندانیان که در حال ساخت, محصول, مقامات گفت.

وزارت اصلاحات اعلام کرد در مارس 4 در Facebook که نقره ای وزارت امور خارجه صنایع ضد عفونی کننده دست تولید برنامه “تا و در حال اجرا” در شمال نوادا مرکز تادیبی در شهرستان کرسن سیتی. نقره ای وزارت امور خارجه صنایع برنامه ای است که از طریق آن زندانیان حفظ شغل در زندان مانند تولید پوشاک, چاپ, تشک, ساخت, دستگاه جوش, اسب, آموزش, خودرو, ترمیم و ساخت مبلمان.

آن را به نظر می رسد که این برنامه اعلام شد رسانه های خبری در روز جمعه اما انتشار اخبار در دسترس بود آنلاین که از بعد از ظهر شنبه.

سخنگوی وزارت اسکات کلی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در روز شنبه. مقامات از نقره ای وزارت امور خارجه صنایع نیز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر شنبه.

با توجه به Facebook پست زندانیان در حال تولید “هزار بطری در هر روز برای کمک به محافظت از اجرای قانون و متخصصان پزشکی در سراسر نوادا است.”

معلوم بود روز شنبه چگونه بسیاری از زندانیان در حال تولید ضد عفونی کننده دست و چه آنها پرداخت می شود.

در یک ایمیل ارسال بیانیه به نقد و بررسی-مجله در ماه مارس کلی گفت که بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست است “در نظر گرفته شود قاچاق است و نه ارائه شده به زندانیان.” معلوم بود روز شنبه در صورتی که سیاست تغییر کرده بود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“زندانیان مجاز به خرید شماره گیری ضد باکتری صابون و دیگر تایید محصولات در هنر” کلی گفت در ماه مارس است. “با سرپرست را تصویب کارکنان مجاز است به ضد عفونی کننده دست در کارکنان-تنها مناطق در NDOC امکانات.”

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند افراد با استفاده از ضد عفونی کننده دست است که حداقل 60 درصد الکل زمانی که آب و صابون در دسترس نیست.

در شب جمعه یک گروه از نوادا دفاع وکلای پرونده 38-صفحه درخواست با, نوادا, دیوان عالی کشور درخواست قضات به سفارش رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و مقامات زندان به آزادی برخی زندانیان برای جلوگیری از گسترش ویروس. طومار درخواست آزادی زندانیان شده اند که حبس عین حال باقی می ماند قفل شده است; زندانیان با خطر بالای آسیب جدی از COVID-19 و انتظار می رود منتشر شده در 18 ماه; و هر بی خشونت مجرم محکوم مجموعه به پایان می رسد در سه سال آینده اگر آنها ارائه موافقت با آزادی مشروط طرح است.

در پاسخ به پرسش در آورده با این طومار کلی گفت که از بعد از ظهر شنبه پنج بخش از اصلاحات کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همه از بیمار به کارکنان به خانه فرستاده شدند برای 14 روز پزشکی, انزوا, او گفت:. هیچ مجرم حال آزمایش مثبت است.

این بخش نیز به حالت تعلیق در فرد ملاقات و کسانی که آورده بودن به زندان در حال غربالگری برای علائم کروناویروس, مقامات گفته اند.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>