نوادا Gov: ساخت و ساز ضروری میان شیوع ویروس فراهم می کند شغل

با کروناویروس گسترش سریع در سراسر کشور, ماساچوست,’ بزرگترین ساخت و ساز کار گروه پیام برای فرماندار: تعلیق پروژه ها در سطح ایالت.

“تنها راه برای حفظ سلامت و ایمنی ما اعضای خانواده های آنها و عموم مردم این است که به نگه داشتن مردم از هم جدا” فرانک کالاهان رئیس ماساچوست معاملات ساختمان شورای اسلامی گفت: در اواخر ماه مارس است. “این غیر عملی است و در بسیاری از موارد غیر ممکن است با خیال راحت به کار بر روی یک پروژه ساخت و ساز در حال حاضر با توجه به وضعیت فعلی امور.”

ساخت و ساز بوده و مجاز به ادامه در سراسر ایالات متحده از جمله در نوادا در طول بیماری همه گیر در حالی که قمار و کسب و کارهای دیگر دستور داده شده است بسته به کمک حاوی ویروس’ گسترش یافته است.

برخلاف روند واشنگتن میشیگان و پنسیلوانیا و نیویورک دستور داده اند که ساخت و ساز محدود در میان بحران بهداشت عمومی به دنبال همراه پیمانکاران عمومی آمریکا است.

ساخت و ساز نیست به طور کامل تعطیل در این کشورها است. اما محدودیت های مورد نیاز, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت WNYC radio چرا که “ما نیاز به حفاظت از مردم است.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak که تلقی homebuilding و دیگر ساخت و ساز “ضروری” خطوط از کار در کنار بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و دیگران در طول بحران این هفته ذکر یک دلیل خاص که چرا او اجازه ساخت و ساز نگه داشتن رفتن در نوادا: شغل.

دولت لرزاند بوده است با ثبت زیان کار است. Sisolak در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری اشاره کرد او همچنین نگهداری معدن و ساخت و او نمیخواهد “یکی دیگر از 100 ، 000 یا بیشتر تشکیل پرونده برای بیکاری اگر من می تواند از آن جلوگیری کنیم.”

او همچنین گفت: سایت کار باید به تصویب افزایش پروتکل و “به نظر می رسد اما ما در حال بررسی آن را به صورت منظم.”

حداقل پنج صنعت ساخت و ساز کارگران در لاس وگاس باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید: سه در $4.3 میلیارد استراحتگاه جهانی لاس وگاس هتل-کازینو پروژه و دو در $2 میلیارد Allegiant ورزشگاه.

‘حیاتی و ضروری’

مقامات دولتی منتشر کرده اند هدایت و گفت نوادا سایت های ساخت و ساز باید اطمینان حاصل شود کارگران باقی می ماند 6 فوت از هم جدا محدود کردن جلسات و اجتماعات به بیش از 10 نفر و انجام بررسی روزانه از کارگران شرایط بهداشتی.

کارشناسان بهداشت عمومی به من گفت سایت کار اداره می شود با خیال راحت در میان شیوع اگر اقدامات احتیاطی اضافی گرفته شده است. تجارت بزرگ گروه نیز تحت فشار قرار دادند برای این کار به رفتن.

ماه گذشته, شمال امریکا معاملات ساختمان اتحادیه های کارگری و AGC با صدور یک بیانیه مشترک “اصرار” مقامات دولتی به ساخت و ساز معاف از خاموش شدن ناگهانی و گفت باید آن را درمان به عنوان “حیاتی و ضروری” برای صنایعی که نیاز به باز باقی می ماند.

آنها همچنین ساخت و ساز گفت: مقامات صنعت مشغول به کار بودند برای اطمینان از یک محیط امن “برای کسانی که در کار.”

‘حفاظت از کارگر’

حداقل برخی از رهبران — به خصوص به نظر می رسد در ماساچوست — آیا می خواهید سایت کار برای رفتن تاریک بیش از ترس از ویروس.

شهردار بوستون مارتین والش به حالت تعلیق همه فعالیت به طور منظم در سایت های ساخت و ساز در شهر خود در ماه گذشته.

“این در مورد حفاظت از کارگر و جلوگیری از گسترش coronavirus او گفت:” در یک کنفرانس خبری.

هیئت اجرایی ماساچوست معاملات ساختمان شورای به نام رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر را به حالت تعلیق فعالیت به طور منظم در سایت کار در سطح ایالت به جز اورژانس و کار ضروری مانند رفع نشت گاز.

بیکر دفتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تام فلین سابق دبیر اجرایی-خزانه دار بوستون مستقر در شمال اقیانوس اطلس کشورهای شورای منطقه ای از نجاران گفت: در نامه این ماه که به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر به شدت افزایش یافت از آن آشکار شد که “کار در سایت های ساخت و ساز در ماساچوست است غیر طبیعی و خطرناک است.”

او کارگردانی اعضا به توقف کار به جز در امکانات بهداشتی ساخته شده به آدرس گیر “تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>