نوادا فرفره کارگران قادر به فایل به صورت هفتگی ادعا

پس از انتظار دو ماه لاس وگان دیوید Cherkis شد در نهایت قادر به درخواست برای مزایای بیمه بیکاری.

او دریافت نکرده هر گونه پول است و مطمئن است که او دریافت خواهید کرد هر گونه در همه پس از او قادر به فایل به صورت هفتگی مزایای.

پخش در EmployNV وب سایت که در آن بیکاری فرفره کارگران می تواند فایل برای منافع یک بنر اطلاع متقاضیان هفتگی گواهینامه “قابلیت هنوز در دسترس و در دسترس خواهد بود به زودی.”

“آن چنان مبهم” Cherkis گفت. “شما فقط نمی دانم.”

وزارت, استخدام آموزش و توانبخشی نیاز به تمام filers به ارائه هفتگی ادعا می کنند برای اطمینان از آنها پرداخت می شود اما معلوم نیست که فرفره کارگران خواهد بود قادر به انجام برسانند که مورد نیاز است.

“متقاضیان باید هنوز فایل هفتگی روز یکشنبه در هفته گذشته برای ادامه دریافت مزایای گفت:” DETR سخنگوی رزا مندز, در بیانیه ای. او مشخص نکرد که این سایت به روز می شود.

“آنها (DETR) می گویند صبور باشید. صبر نیست قرار دادن نان روی میز” Cherkis گفت.

فرفره کارگران در حداقل 27 کشورهای دیگر قادر به فایل های هفتگی خود ادعا می کند با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت کار ایالات متحده.

انتظار بازی

Letitia L’Heureux گفت: او با تعجب به یاد بگیرند نوادا PUA پر کردن سیستم ناقص بود در روز شنبه.

“آنها باید آمده ام و فاش ‘هی در شنبه شما تنها قادر به ثبت نام و تا آنجا که هفتگی براده است که آماده و در عین حال’ به جای گفتن ” ما آماده هستیم به,'” L’Heureux گفت.

بدون درآمد از ماه مارس در لاس وگان گفت: او احساس استرس و نگران است پرداخت خواهد شد و به تعویق افتاد. DETR هفته گذشته اعلام کرد آن آغاز خواهد شد برای اولین بار پرداخت مارس 23.

“این واقعا سخت می شود خوش بینانه زمانی که دوستان در اطراف شما شده اند در انتظار هشت هفته به طور منظم خود را به نفع” او گفت:.

وال Tramonte گفت: او به نام Alorica مرکز تماس بعد از ظهر پنجشنبه بود و گفت: او می خواهم قادر خواهید بود به فایل های هفتگی ادعا می کنند بعد از روز دوشنبه.

“من هرگز در بیکاری قبل از من پرسید که اگر شما فایل را در همان روز هر هفته و ثبت weekly,” او گفت:. “خط پایین او گفت: هدف این است که این شنبه که آنها در حال رفتن به صدور برخی از اطلاعات بیشتر. من نمی گویم آن را به روز شنبه (اما) اگر آنها را چک کردن در هفته آینده یا دو آن را احتمالا می خواهید ساکت کردن مردم که شده اند در انتظار است.”

تماس با Subrina هادسون در [email protected] یا 702-383-0340. Follow @SubrinaH در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru