نوادا, ماهیگیری, گزارش, 4 مارس سال 2020

دریاچه مید — ماهیگیران تفننی گزارش خوب striper عمل در سراسر دریاچه با ماهی به طور متوسط 20 اینچ طولانی است. نیش است در اوایل صبح و کند می کند قبل از ظهر. انواع shad تقلید در حال فریب ماهی از جمله crankbaits, swimbaits نرم و پلاستیک. باس Largemouth در حال تبدیل شدن به فعال و نشان دادن اولویت برای Chatterbaits. Crappie ماهیگیری کند بوده است اما چند ماهیگیران تفننی گزارش داده اند عمل در عاشقان یارو منطقه است.

دریاچه Mohave/بید ساحل — ماهی قزل آلای رنگین کمان سریع به نیش بر روی طلا ریسندگی و رنگین کمان PowerBait. ماهیگیران تفننی در حال ابتلا به 3 تا 5 پوند ماهی قزل آلا از ساحل و قایق. گربه ماهی حلق آویز در اطراف پوشش گیاهی در نزدیکی ساحل. یک ماهی گیر وضعیتی وخیم گزارش شده در 8 پوند گربه ماهی در یک جگر مرغ. چند گزارش آمده اند از مخزن اصلی به احتمال زیاد با توجه به بادهای مداوم. اما آسمان روشن و درجه حرارت در 70s در هوا و largemouth bass نیش برداشتن در کاتن وود یارو. ماهی در حال تعقیب ماهی قزل آلا swimbaits و پنهان شدن در سایه نزدیکی پوشش گیاهی است. ماهیگیران تفننی در حال ابتلا به smallmouth باس در منطقه از گوسفند سیاه و سفید یارو در دریاچه سمت شرق.

Laughlin — ماهیگیری در رودخانه شده است خوب با قزل آلای رنگین کمان گربه ماهی کانال و باس در نظر گرفتن طعمه. ماهی قزل آلا در حال نشان دادن یک اولویت برای طلا ریسندگی با نقطه رقص لهستانی پولکا و PowerBait همیشه یک گزینه خوب است. گربه ماهی مصرف ماهی کولی صید کردن پایین و نه چندان دور از ساحل. Striper نیش آهسته است اما ساحل ماهیگیران تفننی داشته باشید با استفاده از سر خوردن طعمه در زیر دیویس سد. باس Largemouth در حال ضربه زدن بر روی هندوانه و کدو تنبل-رنگ پلاستیک در نزدیکی خم بزرگ از ایالت کلرادو منطقه تفریحی.

لاس وگاس شهری برکه — بخش نوادا حیات وحش مواجه نگردند ماهی قزل آلای رنگین کمان در بیتی برکه همراه با فلوید بره غروب و جانبازان در پارک یادبود در هفته گذشته. طلا اسپینرها Kastmasters و کرم ها در حال صید ماهی. ماهیگیران تفننی در حال صید ماهی در غروب آفتاب پارک. کرم ها و سگ داغ برش در حال صید گربه ماهی.

کیرچ مدیریت حیات وحش منطقه — مخازن عمدتا در حال یخ و آب باز می شود در کنار سد. ماهی قزل آلای رنگین کمان خوب و سالم است. اقدام ادامه خواهد داد را انتخاب کنید تا به درجه حرارت آب رشد گرمتر است.

عقاب دره مخزن — یخ کردن مخزن. ماهیگیران تفننی پیدا کرده اند خوب ماهیگیری برای ماهی قزل آلای رنگین کمان در 10 تا 12 اینچ در محدوده با استفاده از سخت افزار و سنتی طعمه. های مختلف رنگ PowerBait, مارشملو و خزنده شب در حال فریبنده ماهی قزل آلا. اردوگاه و همه امکانات باز هستند. در شب درجه حرارت هنوز هم زیر نقطه انجماد. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از باس فعالیت است.

دره اکو مخزن — آب باز است اما ماهی گیر فعالیت شده است کم است. ماهی قزل آلا مصرف PowerBait اسپینرها و پوره. درجه حرارت در 60s. اردو و همه امکانات باز هستند.

رویدادهای آینده — دیدار https://www.register-ed.com/programs/nevada/210-angler-education برای کسب اطلاعات در مورد NDOW کارگاه های آموزشی.

نوادا بخش از حیات وحش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im