نوادا ساخت و ساز در فدراسیون فوتبال اشکال به عنوان coronavirus گسترش

نوادا ساخت و ساز گروه تشکیل شده برای رسیدگی به مسائل ایمنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس و راه اندازی یک وب سایت به اطلاع مردم به صورت ناشناس گزارش مشکلات در سایت های کار.

فرانک شاهین که صندلی های این گروه از پیمانکاران مقامات اتحادیه و انجمن صنفی نمایندگان گفت: اعضای “پلیس خود ما میباشد.” آنها ملاقات هفتگی و ارائه به روز رسانی به رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak.

گروه نظارت بر پروتکل های ایمنی در کار سایت های جمع آوری اطلاعات بر نیروی کار و ایمنی پرسنل و جمع آوری تیم است که می تواند اعزام به ساخت بیمارستان و تبدیل هتل ها و یا مسکن به بیمارستان سرریز واحد با توجه به انتشار اخبار.

برای کمک به نظارت بر پروژه یک وب سایت جدید nvcd.org اجازه می دهد تا بازدید کنندگان با ارائه عکس ها و گزارش نوع مشکل پیمانکار نام و چگونگی کار سایت می تواند امن تر است.

“لطفا به ما ارائه دقیق اطلاعات است که کمک خواهد کرد که محققان ما به آنها نگاه به این گزارش نقض” وب سایت می گوید. “اطلاعات خود را امن و ناشناس است.”

اگر یک توسعه دهنده و یا پیمانکار نمی حل مسائل به کار سایت امن تر “شاید آنها باید تعطیل شود” گفت: Hawk, معاون رئیس جمهور از جنوب غربی منطقه ای شورای نجاران.

“ما از ترس به انتخاب کنید تا به تلفن و صحبت با OSHA را در برخی از نسخه پشتیبان تهیه. وی با اشاره به اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

نوادا یکی از بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد تا ساخت و ساز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما شاهین گفت: ناشناس-گزارش سایت اولین بار است که او می داند.

Sisolak تلقی شده است homebuilding و دیگر ساخت و ساز “ضروری” خطوط از کار در کنار بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و دیگران در طول شیوع در حالی که سفارش قمار و دیگر “غیر ضروری” کسب و کار بسته شده برای کمک به مهار این ویروس را گسترش.

مقامات دولتی منتشر کرده اند هدایت و گفت نوادا سایت های ساخت و ساز باید اطمینان حاصل شود کارگران باقی می ماند 6 فوت از هم جدا محدود کردن جلسات و اجتماعات به بیش از 10 نفر و انجام بررسی روزانه از کارگران شرایط بهداشتی.

دو پروژه با مشخصات بالا — دلار 4.3 میلیارد استراحتگاه جهانی لاس وگاس هتل-کازینو و 2 میلیارد دلار Allegiant ورزشگاه — باید هر دو تایید کرد که یکی از کارگران خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

خود اختصاص داده کار مناطق و اطراف و حومه تعطیل شد و مقادیر نمایندگان گفت.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>