نوادا, کالج ها, دانشگاه ها طرح بالقوه $124متر در کاهش بودجه

رکود اقتصادی ناشی از کروناویروس جدید می تواند نیروی نوادا در سیستم آموزش عالی را به $124 میلیون دلار کاهش بودجه تحت بدترین سناریو منجر به افزایش هزینه ها برای دانش آموزان و furloughs برای کارکنان.

NSHE هیئت رجنت در روز جمعه به تصویب یک سری از کاهش بودجه طرح های پیشنهادی خود را مطابق با سفارش از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak کارگردانی تمام سازمان های دولتی به آماده شدن برای کاهش 4 درصد برای 2019-20 سال مالی و تا 14 درصد سال بعد.

با توجه به بودجه پیشنهاد شده توسط فردی در دانشگاه ها و کالج ها کاهش 14 درصد در 2020-21 می تواند نیاز آنها را به موسسه “موقت دانشجویی اضافه” از هر نقطه از $3 به 8 دلار در هر اعتباری برای تولید $10.1 میلیون دلار در درآمد و نفی کاهش بیشتر.

NSHE همچنین می کردند خود را حرفه ای کارکنان باید سیستم نیاز به کاهش 10 درصد یا بیشتر: در 10 درصد کارکنان حرفه ای خواهد بود furloughed برای یک نیم روز در هر ماه برای یک systemwide صرفه جویی بیش از 10 میلیون دلار در سال.

در 14 درصد کارکنان حرفه ای خواهد بود furloughed برای یک روز کامل در هر ماه برای کاهش هزینه های بیش از 20 میلیون دلار است.

نه هزینه را افزایش می دهد و نه furloughs پیش بینی شده برای 2019-20 سال مالی که در آن NSHE انتظار برای دیدار با بودجه خود را با کاهش قیمت سازماندهی استخدام یخ و برش سفر و هزینه های عملیاتی.

در ارائه بودجه پیشنهادی رئیس جمهور NSHE موسسات تاکید کرد که کاهش خواهد صدمه دیده تحقیقات و آموزش در نوادا است.

“این است که در بهترین منافع این دولت به حفظ آموزش عالی تا حد امکان” یک توجه داشته باشید همراه با پیشنهادات اعلام کرد. “کاهش قابل توجهی خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش توانایی نوادا سیستم آموزش عالی به تولید و فارغ التحصیلان دانشگاهی برای دیدار با دولت نیروی کار مورد نیاز از جمله در زمینه بهداشت و درمان, مهندسی, آموزش, کسب و کار و فن آوری و برای انجام تحقیقات است که باعث بهبود زندگی Nevadans و فراتر از آن.”

با پیش بینی 10 میلیون دلار در کاهش مورد نیاز در سال آینده, UNLV انتظار برای توقف استخدام برای صرفه جویی 2 میلیون دلار را یک بار خرید تجهیزات کاهش از $3.3 میلیون و انتقال برخی هزینهها به nonstate منابع مانند کمک های مالی برای 4 میلیون دلار در پس انداز. این دانشگاه همچنین به کاهش عملیات و هزینه های سفر توسط $548,000.

اگر بریدگی های اضافی لازم است در سال 2021 دانشگاه انتظار دارد که برای از بین بردن برخی قبلا منجمد موقعیت های کاهش آن در حال حاضر تکیه فهرستی از تمام وقت هیات علمی با توجه به یادداشت از دانشگاه.

The University of Nevada, Reno, پیش بینی نیاز به $7.9 میلیون دلار کاهش در سال آینده خواهد شد و اکثریت را از آن مبلغ از طریق استخدام انجماد و عامل و سفر به کاهش است. اما این خواست توجه ویژه ای به منظور کاهش اثرات آن کاهش در آن پرستاری و پزشکی برنامه “است که برای ارائه این آموزش بیشتر از مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای نیروی کار و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در آموزش پرستاران و پزشکان است.”

کالج جنوب نوادا برآورد آن را به صورت $4.3 میلیون دلار در بودجه کاهش برای 2019-20 سال مالی.

بودجه پیشنهادی برای تمام سازمان های دولتی با توجه به دفتر فرماندار روز دوشنبه پس از آن NSHE انتظار برای دریافت بازخورد از فرماندار.

رجنت نیز رای به تمدید قرارداد UNR مارک جانسون از طریق Dec. 31 که قبلا انجام داده بود برای UNLV جمهور مارتا Meana و NSHE صدراعظم تام رایلی.

تمام مدیران در حال برنامه ریزی برای ترک خود نهاد اما توافق کرده اند که برای ماندن به خاطر تداوم. جستجوهای خود را برای تعویض شده اند به حالت تعلیق درآمد.

تماس با Aleksandra اپلتون در 702-383-0218 یا [email protected] Follow @aleksappleton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>