نوادا جلسه آزمون داوطلبان با Latino رای دهندگان

واشنگتن — نوادا قفقاز مطرح اولین آزمون بزرگ برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری با Latinos که یک سوم از جمعیت این ایالت تبدیل شده اند و مهم رای گیری بلوک در دولت است.

ایالت ورمونت برنی ساندرز به آرای بالاتر از دیگر نامزدها با اسپانیایی ها در سراسر کشور و دریافت حمایت قوی در آیووا و نیوهمشایر از Latino جوامع است.

اما حمایت خود را نیز می آید از یک جمعیتی جوان از رای دهندگان از جمله Latinos در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دارای پشتیبانی مسن در میان اسپانیایی ها و اقلیت رای دهندگان به احتمال زیاد به شرکت در قفقاز و مقدماتی.

“من فکر می کنم نوادا دولت است که به ما بگویید که چه می خواهید برای دیدن در سه شنبه گفت:” کالین Strother دموکراتیک خلق کمپین استراتژیست و مشاور در حال حاضر مشغول به کار با هر انتخابات ریاست جمهوری است.

و با وجود پیشتاز وضعیت Strother گفت: “برخی از پرچم های قرمز بعضی از نارنجی مخروط موانع برای برنی.”

ساندرز’ رکورد در مهاجرت یک موضوع در اقلیت جامعه است به احتمال زیاد به صورت موشکافی.

یک رای گیری مجلس سنا توسط ساندرز در اصلاحات جامع مهاجرت به یک مسئله تبدیل شد در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری چهار سال پیش.

ساندرز و جو بایدن بودند و در طرف مقابل از یک سال 2007 سنا رای که به کشته شدن یک لایحه دو حزبی حمایت دموکرات ها از جمله رهبر اکثریت سنا هری رید سناتور. باراک اوباما و سناتور. هیلاری کلینتون ،

مخالفت با مهمان ویزای کارگر به دنبال تکنولوژی بالا شرکت های نوشته شده توسط ساندرز به عنوان دلیل خود را برای پیوستن به جمهوریخواهان در 62-34 رای که محکوم این لایحه است.

اما این قانون نیز اعطا یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده. اگر چه ساندرز نیست و مخالفت با آن رای خود را کمک به کشتن این لایحه است.

هل دادن دستمزد پایین ؟

پس از رای ساندرز گفت: “Lou Dobbs این هفته” در سی ان ان است که او مخالف “میلیون ها نفر از مردم از آمدن به این کشور به عنوان مهمان کارگران خواهد شد که کار برای دستمزد پایین تر از کارگران آمریکایی و رانندگی دستمزد پایین و حتی پایین تر از آنها در حال حاضر.”

علی نورانی, مدیر اجرایی, با مهاجرت گروه حمایت امریکا بهتر است گفت: ساندرز’ تمایل به تضعیف است که لایحه بیش از مهمان ویزای کارگر نیز scuttled طرح مانند شهروندی که “در زمان خوب حل کردن جدول برای میلیون ها نفر از مهاجران است.”

نورانی گفت: بسیاری از این مهاجران هنوز هم در ایالات متحده آمریکا با تمدید خانواده هایی که در حال شهروندان “و رای گیری در این سال است.”

ساندرز نیز نامیده می شود برای فروپاشی ایالات متحده مهاجرت و گمرک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که نورانی گفت: “نه سیاست معقول راه حل است.”

ساندرز است و پس از تبدیل شدن به مهاجم در کمک رسانی به Latinos. او با حمایت Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., یکی از مهمترین مشخصات بالا آمریکای لاتینی خدمت در کنگره است. یکی دیگر از مشخصات بالا, لاتین, نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و گفت: نقد و بررسی-مجله این ماه که او قصد ندارد به حمایت از یک نامزد قبل از قفقاز.

با داشتن آن هر دو راه

در ضمن ساندرز کمپین دفاع از خود را در سال 2007 رای به عنوان یکی که bucked یک پیشنهاد با حمایت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و مورد علاقه شرکت های بزرگ که “بهره برداری از کارگران مهاجر.”

همراه با ملی, لاتینی, گروه ها و سازمان کار “برنی مخالف بوش ناقص مهاجرت ‘اصلاحات’ لایحه به دلیل آن را فاقد شدت مورد نیاز است برای حمایت از کارگران مهاجر” گفت: جاش Orton که ساندرز کمپین ملی و سیاست مدیر.

“برنی همواره اعتقاد در خانواده مبتنی بر سیستم مهاجرت مستقر در بشر و حقوق مدنی” اورتن گفت.

نورانی گفت: شکست به آدرس اصلاحات مهاجرت بدون ویزای کار تنها مبتنی بر خانواده ویزا “آیا واقعا مشکل را حل کند.”

“او در تلاش برای آن را داشته باشد هر دو راه” نورانی گفت.

پیشرو در پای صندوق های رای

تا کنون ساندرز بالا است مورد علاقه در میان Latino رای دهندگان در سراسر کشور با توجه به نظرسنجی های اخیر.

صبح مشورت نظرسنجی در هفته گذشته نشان داد ساندرز با 48 درصد حمایت در میان اسپانیایی ها در سراسر کشور به دنبال میلیاردر, مایکل بلومبرگ, 17 درصد بایدن 13 درصد پیت Buttigieg, 8 درصد و الیزابت وارن, 7 درصد است. این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 2 درصد است.

بلومبرگ در جلسه رای گیری در نوادا است.

یک نظرسنجی منتشر شده توسط Review-Journal در جمعه ساندرز تا به حال 25 درصد حمایت در مقایسه با 18 درصد برای بایدن و 13 درصد برای Warren. حاشیه خطا شد و 4.8 درصد است.

در حال حاضر ساندرز است که “بهترین شغل” رسیدن به, نوادا, Latinos گفت: Domingo گارسیا, لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان جمهور.

و بایدن نام آن را یک “اشتباه” در طول دولت اوباما زمانی که اخراج مهاجران مستند نشده بودند ramped تا به سطوح بالاتر از قبلی جمهوری خواه و دموکرات دولت.

اما جمعیت می تواند بایدن یک پنجره برای احیای مبارزات انتخاباتی خود با حمایت از رای دهندگان به احتمال زیاد به نوبه خود به سیاسی قفقاز و مقدماتی از جمله اسپانیایی.

“من فکر می کنم بایدن در حال اجرا است بهتر است با Latino رای دهندگان و سازمان های” Strother گفت.

مهاجرت موضوع بالا

در میان لاتین تبارها مهاجرت صفوف به عنوان یک مسئله برای جامعه اقلیت همراه با مراقبت از سلامت اقتصاد و آموزش و پرورش با توجه به Latino گیری یک رای گیری ملی و شرکت تحقیقاتی است که تمرکز بر روی اقلیت جامعه است.

نورانی گفت: برنامه مهاجرت قرار توسط بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بلومبرگ آدرس خانواده و کارفرما بر اساس مهاجرت نیاز دارد اما نمی فراخوان برای لغو آژانس های فدرال.

Klobuchar و وارن را منتشر کرده اند چند جزئیات در مورد مهاجرت پیشنهادات نورانی گفت.

وارن است داوطلب خدمت سربازی به کمک سابق سن آنتونیو شهردار جولیان کاسترو که به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری شد صریح برای اصلاحات مهاجرت.

Ctq که خوب انجام شده در آیووا و نیوهمشایر که در آن جمعیت در حال 90 درصد و 93 درصد سفید به ترتيب نیز تست خواهد شد با بیشتر قومی متنوع رای گیری جمعیت در نوادا Strother گفت.

اسپانیایی ها را تا 29 درصد از نوادا جمعیت بیش از 3 میلیون نفر, با توجه به U. s. اداره آمار در سال 2019. برخی از 19 درصد از جمعیت این ایالت است خارجی به دنیا آمد.

از دولت لاتین جمعیت 79 درصد زنده در شهرستان کلارک که شامل لاس وگاس و حومه و 13 درصد اقامت در Washoe شهرستان به دولت دومین شهر رنو با توجه به Mi Familia Vota, نوادا, لاتین, مشارکت مدنی سازمان است.

نوادا رهبران دموکرات می گویند Latinos خواهد بود و تاثیر گذار در نتیجه قفقاز.

استراتژیست مانند Strother گفت: این نتایج می تواند تعریف قدرت از نامزدها به عنوان مسابقه سر در کنار کارولینای جنوبی و سپس به سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که یک سوم از نمایندگان متعهد خواهد بود.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de