نوادا پسران تیم بسکتبال اعطا شده درخواست تجدید نظر برای بازی در 4A

یکی از موفق ترین پسران بسکتبال برنامه های دولت در سال های اخیر به احتمال زیاد خواهد شد نه رفتن به این کلاس جدید 5A فصل آینده است.

کلارک در اصل قرار داده شده است که در طبقه بندی اما با موفقیت به دادگاه تجدید نظر به بازی در 4A در پنجشنبه گذشته NIAA تجدید جلسه کمیته. توصیه های ورزش های زمستانی تجدید ساخته شده توسط کمیته تجدید خواهد شد به هیئت کنترل برای تصویب آن در نشست مارس 23.

تصمیم بر اصل کری Lannerd ادعای که کلارک پسران بسکتبال برنامه “است که در حال حاضر چه بسیاری از آنها آمد به می دانم که در سال گذشته عملکرد نشان می دهد که واقعیت” با توجه به دقیقه نشست.

کلارک برنده سه مستقیم 3A مسابقات قهرمانی کشور از 2014-16 و به 4A عنوان بازی در سال 2017 و 2019. اما شارژر کاهش یافت و به 6-18 فصل گذشته از جمله 2-10 رکورد در جنوب غربی لیگ برتر بازی کند.

در حالی که کلارک جذاب به حرکت کردن پلو ورد اعطا شد آن درخواست می شود نقل مکان کرد و به 5A برای پسران بسکتبال.

پلنگ مشترک 4A لیگ کوهستان قهرمانی با محور نمایش فصل گذشته با 10-2 خوانده شده را علامت. آنها 21-7 کلی و یک Palo Verde ورزشی مدیر گفت که عملکرد ادامه یک روند اخیر بهبود است که نشان از آن می تواند رقابت در بالاترین طبقه بندی.

دره سبز نیز به دادگاه تجدید نظر منتقل شود تا 5A در پسران بسکتبال و بولینگ و بر اساس اعتقاد به این که مدارس باید در تراز وسط قرار دارد بر اساس ثبت نام به جای تعادل رقابتی موضوع این NIAA استخدام. کسانی که درخواست های خود محروم بودند.

نهایی توصیه تماس برای پسران بسکتبال به 20 تیم در دو لیگ در 5A, 21 در چهار لیگ در 4A و 22 در چهار لیگ در 3A; بسکتبال دختران خواهد شد که 21 تیم در دو لیگ در 5A, 18 در دو لیگ در 4A و 22 در چهار لیگ در 3A. کلاس 1A 2A و این صف بندی ها بر اساس ثبت نام.

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>