نوادا ورزشی کمیسیون به رای دادن در بازگشت از UFC بوکس

نوادا ورزشی کمیسیون دیدار با تلفن چهار شنبه برای تعیین اینکه آیا مبارزه با رویدادهای ورزشی می توانند رزومه در نوادا با افزایش بهداشت و پروتکل های ایمنی.

افراد نزدیک به این وضعیت نشان داده اند که تصویب شده است به احتمال زیاد با جنگجویان UFC در حال حاضر ورود در لاس وگاس برای یک برنامه ریزی پنج شنبه رویداد در سازمان Apex تسهیلات.

در انتظار تصویب مبارزه با کارت اجرا خواهد شد با سختگیرانه تر بیان در خود به انزوا زبان coronavirus پروتکل های.

مبارزان مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی در هتل میزبان به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون اداره به محض ورود خود را.

که نشانه یک تغییر در آموزش از این سه رویداد در جکسون ویل فلوریدا در این ماه زمانی که مبارزان شد و انتظار می رود به خود منزوی به عنوان آنها در انتظار نتایج.

سیاست احتمالا بهینه سازی شد به عنوان یک نتیجه از همکاری با NAC است که انتظار می رود به ارائه جزئیات در طرح ایمنی خود را در چهار جلسه.

سه فلوریدا, رویدادهای جلب بیشتر عبور نمرات برای این پروتکل در جای خود قرار داده اما UFC آیا در صورت انتقاد زمانی که یک جنگنده و دو cornermen که تا به حال دیده شده است در اطراف مبارزان دیگر در رسانه های اجتماعی ویدئوها در هتل میزبان به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمایش مثبت برای coronavirus.

NAC است که تصویب UFC حوادث شنبه و 6 ژوئن در دستور کار خود دارد نشان داد این امر در حال حاضر چندین پروتکل های اضافی که مروج خواهد نیاز به انطباق با برگزاری رویدادهای ورزشی رزمی در دولت است.

Top Rank Boxing نیز به دنبال دو تاریخ برای میزبانی رویدادهای در MGM بزرگ باغ. UFC در نظر دارد برای میزبانی رویدادهای هر شنبه از طریق ژوئن 27 و رتبه بالا در حال برنامه ریزی برای دو کارت در هر هفته است.

طرفداران اجازه داده نمی شود در حوادث.

با توجه به UFC جدید پروتکل که مشخص شد در یادداشتی به مبارزان و اردوگاه های خود را و برای اولین بار گزارش شده توسط MMA Junkie, مبارزان و گوشه ای مردم اجرا خواهد شد دو سواب آزمون.

برای اولین بار گرفته خواهد شد زمانی که آنها را به هتل میزبان. هر کس که دستور به “ترک نمی ورزشکار هتل و یا تماس فیزیکی با کسی غیر از اعضای اردوگاه خود را تا شما را به دریافت نتیجه آزمون خود را.”

کسانی که تست منفی می تواند در مورد مبارزه خود را در هفته فعالیت های, در حالی که کسانی که تست مثبت باقی می ماند و باید در اتاق خود را به انتظار دستورالعمل های بیشتر.

یکی دیگر از تست اجرا خواهد شد پس از روز جمعه وزن-ins با دیگری خود انزوا دوره در اثر تا شنبه کارت.

“در طول این زمان هیچ ورزشکاران یا cornermen مجاز خواهد بود به ترک ورزشکار هتل بدون بیان تایید قبل از ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون” این یادداشت اعلام کرد. “شما همچنین باید از تماس فیزیکی با کسی غیر از اعضای اردوگاه خود را.”

روز چهارشنبه جلسه شامل یک اظهار نظر عمومی جلسه. این کمیسیون به حالت تعلیق در ورزش رزمی, مارس 14.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im