نوادا, ورزشی, جلسه کمیسیون لغو

نوادا ورزشی کمیسیون برنامه ریزی شده روز شنبه جلسه لغو شده است.

اواخر بعد از ظهر دوشنبه انتشار اخبار اعلام کرد برنامه ریزی گردهمایی برگزار خواهد شد به عنوان پروتکل ها در جای خود قرار داده و با رعایت دولت بخشنامه در جلسات عمومی در میان گسترش coronavirus.

بزرگترین خبر انتظار برای بیرون آمدن از این جلسه بود که چگونه بلند کمیسیون برنامه ریزی برای گسترش ممنوعیت مبارزه با رویدادهای ورزشی در دولت است. جلسه اضطراری در 14 مارس قرار دادن یک توقف موقت در حوادث از طریق پنج شنبه زمانی که یک مطلب تمدید جدول زمانی می تواند تنظیم شود.

روز دوشنبه تصمیم که تایید شد در یک ایمیل از NAC مدیر اجرایی باب بنت در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله برگ جدول زمانی که در هوا.

بنت گفت: این جلسه لغو شد پس از مشورت با NAC رئیس آنتونی Marnell سوم و مطابق با فرماندار استیو Sisolak یکشنبه اضطراری اعلامیه در رابطه با جلسات عمومی در دولت است. آن برنامه ریزی شده بود ساعت 9 صبح روز شنبه.

Sisolak بخشنامه را به حالت تعلیق در شرط باید وجود داشته باشد یک مکان فیزیکی تعیین شده برای جلسات عمومی بدن که در آن اعضای عمومی مجاز به حضور و شرکت در شخص اما اظهار داشت: هر دولتی میزبانی جلسه را مجبور به پیدا کردن یک راه جایگزین برای عموم مردم برای شرکت بدون نیاز به حضور فیزیکی.

آن را بیشتر مورد نیاز یک پروتکل باید در محل های عمومی به ارائه نظر. لغو را قادر می سازد برای NAC برای قرار دادن پروتکل های مناسب در محل.

“در این جلسه لغو شد به کاهش پتانسیل گسترش/قرار گرفتن در معرض COVID-19 و/یا کمیسیون کارکنان” بنت نوشت. “(تحت فرماندار سفارش), عمومی بدن ممکن است برگزاری جلسات عمومی و بدون تعیین محل فیزیکی با استفاده از ویدئو کنفرانس و/یا تلفنی فن آوری است. این فرمت شرطی در بدن رعایت قانون اظهار داشت: در این بخشنامه از جمله ارائه وسیله ای برای اظهار نظر عمومی. این ارائه خواهد شد (NAC) نه تنها موثر و کارآمد و شفاف به انجام کسب و کار بلکه امن است.”

هیچ جدول زمانی برای NAC را در جلسه بعدی. بنت امید آن می تواند برنامه ریزی شده در چند هفته آینده.

جمعه سفارش توسط Sisolak که تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار در کشور باید جلوگیری از هر گونه مبارزه با رویدادهای ورزشی را از طریق حداقل مارس 16.

UFC قبلا اعلام یک جفت از حوادث برگزار می شود و در آن امکانات در نوادا بدون طرفداران, اما اوراق کسانی که قصد دارد هفته گذشته پس از NAC اضطراری نشست.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de