Netflix بکشد اشتباه بزرگ ترین فراگیر سوپر باول در تاریخ: سه شنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

رسانه خریداران به Netflix: نگاهی به پول ما!

با وجود ادامه رکود در داخلی مشترکین Netflix باقی مانده است تزلزل در آن نذر به دنبال ad-پشتیبانی از محتوای یک موضع است که مدیر عامل Reed Hastings تصریح کرد: در طول این شرکت در تازه ترین سرمایه گذار تصویری در هفته گذشته. اما در بازاریابی, جامعه, است که مدل کسب و کار است ادامه داد: نقطه نا امیدی. مشتاق به گرفتن چشم و تبلیغ علیه premium, برنامه نویسی, بازاریابان رسانه های خریداران و مشاوران باید ساخته شده در مورد یک ad-پشتیبانی از لایه که جریان خدمات ارائه شده می تواند در کاهش هزینه ها. رقیب Hulu ارائه می دهد هر دو ad-پشتیبانی شده و آگهی رایگان ردیف و NBCUniversal را طاووس و WarnerMedia را HBO حداکثر زیر کت و شلوار با قیمت ارزان و یا رایگان ad-پشتیبانی از ردیف خود را.

ادامه مطلب: یاد بگیرند که چرا جریان خدمات بسیار مقاوم در برابر تبلیغات—و به همین دلیل بازاریابان فکر می کنم که می تواند یک اشتباه بزرگ است.

تجاوز+ ستاره را در مرکز صحنه در این سال Super Bowl Ads

اگر چه tonally اکثر برندهای تصمیم گرفتند برای بیانیه-پیام رایگان با طنز و نوستالژی ستاره از تبلیغات خود را ساخته شده قابل توجه گام در این سال است. اعضای جامعه تجاوز و متحدان آنها ساخته شده حضور خود را شناخته شده در این سال را به کاسه فوق العاده ظاهر شدن در تبلیغات در صنایع برای همه چیز از صبرا حموس به Olay مراقبت از پوست و آمازون الکسا دستیار صوتی. تمام گفته حداقل 11 LGBTQ-فراگیر تبلیغات پخش شده در طول بازی با توجه به GLAAD یک رسانه سازمان حمایت برای, لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب مردم است. این نقش ساخته شده است به احتمال زیاد متنوع ترین صف از تبلیغات در بازی تاریخ نقطه عطف تقویت شده با حضور 49ers توهین آمیز دستیار مربی کتی Sowers اولین زن و گی مربی برای کمک به یک تیم NFL به سوپر باول (که او نیز تمرکز مایکروسافت میلادی) و سرود ملی عملکرد Demi Lovato که آشکارا مشخص به عنوان دوجنسي.

ادامه مطلب: ببینید که مارک های پخش شده تجاوز-تبلیغات فراگیر و ستاره ها که به نظر می رسد در آنها است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد سیاسی شرکت با تکنولوژی پشت آیووا انجمن Snafu

آیووا انجمن سیستم است که به طور معمول گیج کننده است اما یک برنامه جدید تلفن همراه ساخته شده همه چیز به طور قابل توجهی پیچیده تر است—به طوری که آیووا برای اولین بار-در-این-ملت نتایج تا به حال به صورت دستی بررسی توسط مقامات. در شب دوشنبه آیووا حزب دموکرات در بر داشت گزارش تناقضات با این برنامه که مقامات حزبی قرار بود به استفاده از به محاسبه و گزارش نتایج از حوزه مربوطه خود را. کاربران بنا به گزارش ها تا به حال مشکل ورود به سیستم و با استفاده از این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان مشکل با خدمات تلفن همراه در نقاط خاصی از دولت است. پشت مشکل برنامه که قرار بود مورد استفاده در نوادا قفقاز در اواخر این ماه است ominously به نام سایه, Inc., دنور مبتنی بر سود شرکت وابسته دموکراتیک غیر انتفاعی مخفف. بدیهی است در سایه برنامه بود سیلی هم بیش از چند ماه گذشته با کمبود جدی آزمایش در مقیاس بزرگ.

ادامه مطلب: منجر به حزبی که حزب دموکرات آیوا حفظ سر خاراندن پنهان کاری در اطراف برنامه—و آنها نه تنها مربوط به انتخابات نهاد برای پرداخت کرده اند سایه برای خدمات.

چگونه مارک های قوی صوتی بازاریابی در سوپر باول نقاط

بالا بودن بازاریابی رویداد در نظر تبلیغ صرف و میزان بینندگان این بازی ارائه می دهد یک تصویر لحظهای از چه مارک را انتخاب کنید تا خود را در حال حاضر به چشم—و به خصوص گوش—عمومی. صوتی به طور منظم تبدیل شده magazine در آخرین روند پیش بینی برخی از برندها در زمان این فرصت را به آمپر تا تبلیغات خود را در این فضا است. “چیزهایی که ما می شنویم (یا نمی شنوند) شکل درک ما از نام تجاری عمیقا” می نویسد: Mikko Matikka صوتی نام تجاری شرکت Audiodraft. “تقویت ارتباط و آشنایی است که از اهمیت زیادی برخوردار است.” کلاسیک با نام تجاری صدا عناصر مانند آرم های صوتی و آهنگ تم به نظر می رسد که کاهش یافته است در محبوبیت در حالی که فولر صداهای ساخته شده بیشتر از یک ظاهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im