Netflix در حال حاضر اجازه بینندگان خاموش کردن خودکار در هنگام مرور

Netflix اضافه شده گزینه ای برای خاموش کردن خودکار پیش نمایش آن مرور صفحه: امروز با توجه به توییتر ارسال.

جریان غول بازتوییت گسترده موضوع در موضوع از اواخر ژانویه هنگامی که یک کاربر ارائه شده به تجارت خود “کل پادشاهی برای یک راه برای خاموش کردن خودکار در هنگام مرور Netflix بکشد.” ده ها تن از دیگر کاربران Netflix بکشد در پاسخ به طور مستقیم به صدای جیر جیر انعکاس احساسات و بیش از 2000 نفر دوست game, این صدای جیر جیر.

و در حال حاضر Netflix تحویل داده شده است.

“ما شنیده ایم که بازخورد با صدای بلند و روشن—و کاربران هم اکنون می توانید کنترل کنید که آیا یا نه آنها را ببینید خودکار پیش نمایش در Netflix” Netflix گفت: در صدای جیر جیر.

در یک ایمیل به Adweek, Netflix کاهش یافته و به گسترش آن نظرات به رکورد. اما در صفحه تنظیمات در Netflix بکشد وب سایت گزینه برای خاموش کردن خودکار پیش نمایش در هنگام مرور وب و پخش خودکار قسمت بعدی در یک سری در حال حاضر وجود دارد.

در اخیر نامه ای به سهامداران گفت: Netflix آن را به 161 میلیون جهانی مشترکان با بیش از 100 میلیون نفر از کسانی که در خارج از ایالات متحده اما این شرکت همچنین اذعان کرد افزایش رقابت خود رو در فضا با پخش آنلاين اخیر راه اندازی تلویزیون اپل+ دیزنی+ و آینده طاووس از NBCUniversal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>