نئو-نازی رهبران توطئه اتهامات در سواحل هر دو

FALLS CHURCH, Va. — رهبران تعدادی از خشونت نئو نازی ها بوده است به اتهام توطئه به آزار و اذیت روزنامه نگاران کلیسای جماعت و سابق کابینه رسمی دادستان در هر دو ایالات متحده سواحل چهارشنبه اعلام کرد.

John C. دنتون, 26, از, Montgomery, تگزاس متهم شده بود در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ویرجینیا با یک سری از جعل بمب-تهدید تلفنی که دادستان گفته شد با هدف طراحی سنگین پاسخ پلیس به خانه ها و یا دفاتر این گروه اهداف.

دنتون دستگیر شده بود روز چهارشنبه در تگزاس همراه با Kaleb J. Cole, 24 که نقل مکان کرد و به دولت پس از او آمد به توجه مقامات را در خانه اش در ایالت واشنگتن. هر دو دنتون و کول به نظر می رسد در دادگاه فدرال در هوستون و همچنان در بازداشت انتظار بیشتر رسیدگی است.

کول یکی از چهار متهم متهم در سیاتل. دادستان ها می گویند او و سه نفر دیگر نیز به عنوان دنتون بودند نئو نازی ها به گروه Atomwaffen را بدست آورد.

“Atomwaffen” است که یک اصطلاح به معنی “سلاح اتمی.”

“این متهمان از سراسر کشور به اتهام توطئه در اینترنت برای ارعاب روزنامه نگاران و فعالان سیاسی با آنها مخالف,” John C. Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

با توجه به استشهاد unsealed شنبه دنتون بود عضو موسس و رهبر سابق Atomwaffen. او با استفاده از نام “تجاوز به عنف” و “عذاب” در مکالمات آنلاین در حالی که برگزاری یک روز کار به عنوان یک سردخانه کارگر دادستان گفت. آنها گفتند: اهداف خود را شامل عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا در اسکندریه و قدیمی قلمرو دانشگاه در نورفولک.

شارژ مدارک شناسایی نمی سابق کابینه رسمی هدفمند اما “میشل” تماس مربوط به Alexandria, Virginia, خانه پس از آن-وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن ساخته شده در ژانویه 2019 زمانی که دادستان ها می گویند این توطئه فعال بود.

روز جمعه یکی دیگر از اتهام Atomwaffen عضو اندرو Thomasberg چهره صدور حکم در اسکندریه برای نامربوط سلاح جنایات.

در سیاتل اعضای cyber-stalked و ارسال صلیب شکسته-لادن پوستر به روزنامه نگاران و یک کارمند ضد افترا لیگ آنها گفتن “شما شده اند بازدید محلی خود نازی ها” “اقدامات خود را باید عواقب” و “ما در حال تماشای.”

شکایت کیفری شامل طولانی گزیده ای از متن رمز شده مکالمات. محققان هشدار داد چند تن از قربانیان در نظر گرفته شده از آنها قبل از دریافت تهدید آمیز ارتباطات نشان می دهد که آنها نظارت مردم و تهدیدات.

پلیس سیاتل به دست آمده یک “افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت” در برابر کول در پاییز گذشته تصرف نه اسلحه از خانه خود را. گفتند کول کرده بود “رفته از حمایت نفرت به در حال حاضر در نظر گرفتن مراحل فعال و یا آماده سازی برای قریب الوقوع ‘مسابقه جنگ.'”

این مراحل از جمله سازماندهی شبه نظامی به سبک “نفرت اردوگاه” در نوادا و واشنگتن محققان گفت.

دیگران دستگیر و در ایالت واشنگتن شد کامرون براندون شیا, 24, از ردموند واشنگتن; Taylor, Ashley Parker-Dipeppe, 20, از اسپرینگ هیل فلوریدا; و جانی روم Garza, 20, از ملکه کریک, آریزونا. شیا ساخته شده اولیه ظاهر در دادگاه که در آن وکیل او کاهش یافته است به نظر. آن را بلافاصله روشن نیست اگر دو نفر دیگر تا به حال وکلای مدافع که می تواند برای آنها صحبت می کنند.

سیاتل ویژه FBI Agent مسئول ری Duda گفت کول و سه تن دیگر “مطرح شده مشروع و افزایش تهدید برای هر کسی که جرأت مقابله و یا تلاش برای افشای فعالیت های خود” و “عبور از خط محافظت از ایده ها و گفتار به اعمال غیر قانونی از ارعاب و اجبار است.”

Chris Jackson یک خبرنگار با سیاتل شاه-تلویزیون که گزارش شده بود در این گروه گفت: حدود یک ماه پیش او دریافت پوستر در صندوق پستی خانه است که شامل یک رقم پوشیدن مطبوعات نشان و عبارت “مرگ بر خوک.”

اف بی آی که در حال حاضر نظارت بر این گروه هشدار داده بود او را آن ممکن است آینده او گفت: در یک نقطه از اعضای سیاتل مشترک با تروریسم وظیفه نیروی حال بنا کردن خانه خود را به محافظت از او و خانواده اش. Ingalls گفت: او با این وجود, وحشت زده چرا که او می دانست از Atomwaffen بخش میل برای چارلز منسون که پیروان نوشت: “مرگ بر خوک ها” با یک قربانی خون زمانی که آنها کشته بازیگر شارون تیت و دیگران.

“Atomwaffen است و نه فقط یک دسته از نازی ها در حال اجرا در اطراف در جنگل” او گفت:. “آنها پس از فاصله skelter’ آموزه های یک دیوانه قاتل از 1960s. … قرار گرفتن در معرض این بچه ها بسیار برای من مهم است.”

مقامات فدرال باید پرداخت توجه دقیق به این گروه: حداقل 13 نفر مربوط به Atomwaffen بخش و یا یک شاخه به نام Feuerkrieg تقسیم شده اند متهم به جرایم در دادگاه فدرال از این گروه را تشکیل 2016. یکی دیگر از مردان بودند که اعضای Atomwaffen هستند متهم به قتل در دادگاه های ایالتی.

آسوشیتد پرس نویسندگان Nomaan تاجر در هوستون و مایکل Kunzelman در کالج پارک مریلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im