Neiman مارکوس به احتمال زیاد به فایل برای ورشکستگی در روز از نهایی شدن توافق با وام دهندگان

Neiman مارکوس است به احتمال زیاد به فایل برای ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان این هفته و نزدیک شدن آن برخورد با یک گروه از وام دهندگان به رهبری Pacific Investment Management Co. (Pimco) که به دست آوردن کنترل این شرکت از طریق بدهی به حقوق صاحبان سهام مبادله منابع آشنا با این وضعیت تایید به Adweek که نخواست نامش فاش شود با توجه به محرمانه بودن مذاکرات است.

این وام دهندگان را شامل دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه و ششم خیابان شرکای این منابع همچنین تایید می کند که می تواند به تامین مالی برای سازماندهی مجدد همراه با Pimco. Neiman Marcus خواهد بود سومین خرده فروش به فایل برای ورشکستگی در طول Covid-19 pandemic, پس, پوشاک, خرده فروش J. Crew و حق بیمه جین با نام تجاری است.

مانند J. Crew و دین لوکس فروشگاه های زنجیره ای بود که با حمایت های سهام خصوصی. Ares مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره به دست آورد زنجیره ای برای 6 میلیارد دلار در سال 2013 از سهام خصوصی شرکت TPG و واربورگ Pincus.

اخبار در مورد آن تشکیل پرونده برای ورشکستگی شد و اولین گزارش بلومبرگ در روز دوشنبه.

در حالی که Neiman Marcus کاهش یافته است به نظر آن قبلا گفته یک ایمیل به Adweek در مارس 25 بود که وزن همه گزینه های خود را برای اطمینان از آن “قدرت مالی” را به عنوان آن دست و پنجه نرم با هزینه انجام کسب و کار در طول یک بیماری همه گیر.

“ما در حال بررسی تمام دوره های آموزشی اقدام به حفظ قدرت مالی ما به طوری که ما ممکن است همچنان در خدمت مشتریان و همکاران و به عنوان یک شریک بزرگ به مارک های لوکس در سطح جهانی” شرکت کرده بود گفت.

آژانس رتبه بندی اعتباری S&P گفت: Neiman Marcus شد و در حال حاضر به طور پیش فرض به عنوان از آوریل 22 به عنوان نتیجه از دست رفته پرداخت بهره. با توجه به اعتبار رتبه آژانس مودی, Neiman Marcus بود $4.3 میلیارد دلار بدهی در ترازنامه شد که از این قوی تر خریداری کنند. خرده فروش تا به حال درآمد حاصل از $4.7 میلیارد دلار برای 12 ماه منتهی به 27 آوریل 2019 و جریان نقدی منفی است.

Neiman Marcus با موفقیت تمدید تاریخ سررسید آن وام مدت در سال گذشته همراه با صدور بدهی های جدید و تکمیل تبادل پیشنهاد برای ارشد خود را نا امن یادداشت به این خرده فروش بیشتر در زمان به نوبه خود در اطراف کسب و کار با توجه به مودی.

Neiman Marcus قبلا تصمیم به طور موقت نزدیک فروشگاه خود را که شامل Bergdorf گودمن در نیویورک در پاسخ به Covid-19 شیوع. همه گیر تشدید و در حال حاضر تلاش خرده فروش که تا به حال مشخص شده است از اوایل سال 2017 توسط آژانس های رتبه بندی به عنوان یک احتمال به طور پیش فرض.

با وجود بدهی های خود را, بار, Neiman Marcus مشاهده شده است به عنوان یک به طور کلی به خوبی اجرا خرده فروش با حدود یک سوم از درآمد خود را تولید آنلاین, مثبت برای زنجیره ای. این شرکت در حال حاضر گام برای کاهش هزینه ها و ساده کردن کسب و کار اعلام کرد در تاریخ 11 مارس که این امر تمرکز بیشتر بر روی قیمت فروش با بستن بسیاری از آن خاموش-قیمت آخرین تماس فروشگاه های مالی در سه ماهه اول در سال 2021. این شرکت همچنین از آغاز فرایند فروش از آن تگزاس مراکز توزیع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>