Neil Diamond احساس قدرت عشق در لاس وگاس جشن

Neil Diamond خواسته شد تا در مورد سلامت خود را در شب شنبه و او پاسخ داد که او احساس خوبی به اندازه کافی به خواندن.

“کی ؟” او پرسید.

“چگونه در مورد امشب ؟” او گفت: پوزخند.

الماس بود و در واقع شاخص به خواندن و تمرین “Sweet Caroline” نزدیک به 24 سالانه زنده نگه داشتن حافظه قدرت عشق جشن قبل از 1500 نفر از شرکت کنندگان در MGM بزرگ باغ. الماس تا به حال اعلام بازنشستگی خود را از اجرای زنده به دلیل بیماری پارکینسون در سال 2018 است. این نشان می دهد توقف شماره بود که اولین بار او را می خوانم پس Aug. 12, 2017 در این فروم در اینگلوود کالیفرنیا.

“من کار بر روی یک آلبوم در حال حاضر, و من به طور انحصاری گوش دادن به من” الماس گفت. “چند روز پیش من با استیوی واندر در آهنگ من نوشته بودم چندی پیش. آن را فقط می شود با او. آن را تقریبا به پایان رسید, آن را فقط به من برای بیشتر قسمت ها. من فقط باید برای پر کردن فضا تا آنجا که من می توانم.”

همراه با تجلیل الماس KMA ارائه 2020 رهبری جامعه جایزه به دکتر میریام Adelson و Sheldon Adelson خود را گسترده بشردوستانه حمایت و کمک به تحقیقات پزشکی و آموزش و پرورش و بسیاری از یهودی علل و سازمان.

Sheldon Adelson است مدیر عامل و رئیس Las Vegas Sands Corp. که در عمل ونیزی و پالازو و خانواده اش صاحب Review-Journal.

این Adelsons همچنین تاسیس Adelson آموزشی دانشگاه و دکتر میریام و شلدون G. Adelson کلینیک درمان سوء مصرف مواد مخدر و تحقیقات; و به مدت طولانی پشتیبانی از تلاش های بشردوستانه در سطح جهان به ویژه در اسرائیل است.

میریام Adelson صحبت کرد برای زن و شوهر از این مرحله او به عنوان معرفی شده توسط رویداد بنیانگذاران لری Ruvo. این زن و شوهر هستند دیرین حامیان Ruvo تلاش برای مبارزه با اختلالات مغزی.

“به اطراف نگاه شما دوستان است. در این دیدنی محل” میریام Adelson گفت: از تریبون. “جلوتر از ما است یک شب پر زرق و برق, سرگرمی … هنگامی که شما را به خنده زمانی که شما کف زدن هنگامی که شما اشک ریختن هنگام آواز خواندن همراه در حالی که با بهره گیری از این استعدادها به یاد داشته باشید آن را به همه به مقدار بسیار کمی اگر شما از دست دادن قوای ذهنی.”

Ruvo ارائه شده خود را با یک عکس از قطعه هنری از عکاس مشهور Ryszard هوروویتس شناخته می شود در میان جوانترین بازماندگان هولوکاست. هوروویتس به تصویر کشیده شد به عنوان یک کودک در, استیون اسپیلبرگ “فهرست شیندلر” و به نظر می رسد در صحنه نهایی با عزاداران در شیندلر قبر. Ruvo همچنین استعداد Adelsons یک مدال قدردانی; اشاره کرد که میریام Adelson دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

فیلم معرفی و شوهر ستارهدار یاد سرگرمی اجرایی ایروینگ Azoff و همسرش, Shelli و سابق بهداشت ، هری رید که شوخی “من می دانستم که شلدون زمانی که او یک دموکرات” در حالی که ستایش زن و شوهر تاریخچه طولانی از انسان دوستی.

لاس وگاس اظهارات مالک علامت دیویس گفت: “ما می خواهیم برای تشکر از شما برای کمک به ما را به رویاهای به حقیقت می پیوندند با شکوه ترین ورزشگاه در NFL.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak و سرگرمی افسانه Paul Anka همچنین ادای احترام. Anka سنگ یک نسخه از “راه من” به Adelsons و برای شب آواز “برای امشب آفرین این شانس من تصاحب من سلام آنها را در راه من است.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im