NBCUniversal را ‘بیشتر’ تمرکز بر توانمندسازی زنان در سال 2020

کلید بینش:

  • این اولین بار در 30 سال که خدمات عمومی پیام باید بر محور یک موضوع واحد.

NBCUniversal طولانی در حال اجرا اعلام خدمات عمومی با نام تجاری بیشتر شما می دانید تمرکز بر توانمندی برای سال آینده.

یک سری از آنلاین و اطلاعیه های خدمات عمومی شامل NBCUniversal استعداد مثل امروز نشان می دهد مجریان ساوانا Gurthie, هدی قطب نما و کون این است که ما ” Chris Sullivan و پروژه باند را Nina Garcia ارائه خواهد شد پیام های زنان و دختران توانمند برابر پرداخت راهبری و مشاوره برای زنان و دختران. هر پیام است که همراه با شعار “بیشتر شما او را بیشتر از شما می دانید.” آن را اشاره به انجمن ملی تبلیغ SeeHer ابتکار که مشغول به کار با NBCUniversal به توسعه اطلاعیه ها. SeeHer تلاش برای بهبود تصویر از زنان و دختران در تبلیغات, بازاریابی, رسانه ها و سرگرمی.

پیام رول خواهد شد در طول سال و به پایان رسیده سالگرد 100 از گذشت 19 متمم که تمدید قانون اساسی حق رای به زنان است. (آن را نمی خواهد تا زمانی که تصویب قانون حق رای در سال 1965 است که زنان از رنگ برنده خود را حق رای در ایالات متحده است.)

“در NBCUniversal ما متعهد به ایجاد تغییر مثبت در جوامع ما از طریق سیستم عامل و طرح های مانند ‘بیشتر شما می دانید,'” هیلاری اسمیت evp از NBCUniversal ارتباطات سازمانی و مسئولیت اجتماعی شرکت در بیانیه ای گفت. “با 2020 بودن سرنوشت یک سال ما مفتخر به درخشش نور در زنان پیشرفت از طریق ‘بیشتر شما او را ببینید.'”

سیتی امضا کرده است به عنوان یک شریک اند به عنوان P&G مارک راز دئودورانت و Olay بدن که محور بسیاری از بازاریابی خود را در اطراف توانمند سازی زنان.

“ما باید همکاری با آنا در SeeHer از همان ابتدا به دلیل اعتقاد ما عمیقا در آن ماموریت و هیجان زده به ترکیب است که با قدرت و سابقه NBCUniversal را ‘بیشتر شما می دانید,'” لورا Molen, NBCUniversal رئیس جمهور از تبلیغات و فروش و مشارکت در بیانیه ای گفت. “‘بیشتر شما او را ببینید’ را با توجه به توانمندی زنان شبیه هیچ دیگر کمپین و ما مفتخریم به باور حامیان مثل سیتی و P&G برای کمک به ما بگویید این داستان است.”

ابتکار مارکس اولین بار در 30 سال که خدمات عمومی پیام باید بر محور یک موضوع واحد. بیشتر شما می دانید که در سال 1989 تاسیس شد و پخش پیام ها در طیف وسیعی از موضوعات از جمله ضد قلدری پیام ها و اطلاعیه ها در مورد اهمیت تنوع.

این SeeHer ابتکار تاسیس در سال 2016 شروع به تلاش برای افزایش دقیق تصاویر از زنان و دختران در تبلیغات و رسانه ها 20 درصد. در اواخر سال 2018 به آنا گفت: آن را به حال پیشی گرفتن آن هدف و گفته است که آن را می خواهد به اطمینان حاصل شود که 80 درصد از اندازه گیری های رسانه ها را شامل نمی شود تعصب های جنسیتی تا سال 2030.

در ماه ژانویه SeeHer tapped سابق l’oréal اجرایی نادین Karp McHugh به رهبری سازمان به عنوان رئيس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de