NBCUniversal و هدف تیم برای خانواده فیلم شب برش Ads by نیم ساعت

بینش کلیدی:

در اوایل این هفته NBCUniversal پرده برداری از برنامه های عمومی به طور دائم کاهش خطی تبلیغات در میان COVID-19 بحران بود اما کوتاه شده در جزئیات. در حال حاضر این شرکت با شرح یکی از آن طرح های جدید برای عقب تبلیغات: این همکاری با هدف هفتگی خانواده فیلم شب در سراسر چهار نفر از آن شبکه است که کاهش تعداد نمونه ملی تبلیغات بیش از نیم ساعت در سراسر این فیلم سه ساعته را اجرا کنید.

به عنوان بخشی از قوانین جدید اقامت در تئاتر خانواده شب فیلم حق رای دادن شروع می شود که این آخر هفته NBCU را پخش می های مختلف هری پاتر فیلم به صورت سه بعدی جمعه شب در سراسر ایالات متحده آمریکا, Syfy و E! در شنبه شب آن را در درجه های مختلف خانواده فیلم اسپانیایی در Telemundo.

امشب سه کابل شبکه را پخش می هری پاتر و تالار اسرار, به دنبال هری پاتر و زندانی آزکابان در مارس 17 و هری پاتر و جام آتش در آوریل 24. Telemundo هوا خواهد کونگ فو پاندا 2 شنبه شب و پس از Zootopia در مارس 18 و حداکثر در 25 آوریل.

استاندارد سه ساعت برنامه تلویزیونی حاوی حدود 46 دقیقه از ملی, تبلیغات, تبلیغات محلی و وله. اما NBCU را از بین بردن نزدیک به 34 دقیقه که محتوا در طول اقامت خود در تئاتر خانواده فیلم شب.

به جای 10 آگهی غلاف فیلم شامل شش آگهی غلاف که شامل استاندارد شش دقیقه محلی آگهی زمان. NBCU است برش معمولی 35 دقیقه ارزش ملی تبلیغات را به فقط سه نقطه از هدف جمعا یک دقیقه و 15 ثانیه برای کل فیلم. این شرکت همچنین repurposing حدود هفت دقیقه از promo زمان در طول برنامه تلویزیونی به ویژگی های behind-the-scenes مطالب مربوط به فیلم است.

به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 هدف نزدیک NBCUniversal به دنبال خانواده مشاهده فرصت ها و همچنین توانایی برای کاهش تبلیغات و بهبود مخاطبان تجربه.

“آنها می خواستم به بازگشت به مصرف کنندگان خود” گفت جاش فلدمن evp رئیس بازاریابی و تبلیغات خلاق, NBCUniversal. “آنها بسیار نوآورانه و همکاری با ما و آنها همیشه با چالش ما در یک راه خوب است.”

این اولین بار است که NBCU است simulcasting فیلم در سراسر شبکه های مختلف و همچنین ارائه یک کاهش ad بار در سراسر چندین شبکه. آن قبلا پخش شده را نشان می دهد با کاهش آگهی بارهای مانند ایالات متحده آمریکا آقای ربات, اما در یک شبکه واحد.

NBCU و هدف برداشت فیلم هری پاتر چرا که آنها دوستدار خانواده های پرفروش است که این شرکت دارای حقوق به هوا در آن شبکه های کابلی.

هدف اجرا خواهد شد هر سه ملی تبلیغات—از جمله یک قطعه خلاق است که تا به حال در نظر گرفته شده برای اجرا در سینما (که در حال حاضر بسته شده و با توجه به همه گیر)— به عنوان به خوبی به عنوان یک 10-دوم مارک باز نقطه جلوتر از فیلم است. خرده فروش نیز به نظر می رسد در برچسب ها در برخی از محتوای تبلیغاتی

“ما می دانیم که خانواده ها در سراسر کشور به دنبال فعالیت های آنها می تواند لذت بردن از با هم از هیئت مدیره بازی پازل برای فیلم” گفت: ریک گومز هدف evp و رئیس بازاریابی دیجیتال و استراتژی افسر, در بیانیه ای. “ماندن در تئاتر خانواده فیلم شب آنها را فراهم می کند با گزینه دیگری به عنوان همه ما انجام بخشی از ما را به ماندن در خانه و ایمن ماندن.”

NBCU کار با ایالات متحده آمریکا, Syfy و E! برای تغییر برنامه های خود را به جای پخش می. Telemundo در حال حاضر اجرا می شود در شب شنبه “بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک مخاطب برای آن وجود دارد” گفت: فلدمن.

پس از سه هفته اجرا NBCUniversal را ارزیابی موفقیت از حق رای دادن و تصمیم می گیرید که آیا به جلو حرکت کند با آن است.

این شرکت اشاره کرد و در این حرکت روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد به طور دائم کاهش خطی تبلیغات در میان COVID-19 بحران است. در وبلاگ خود, پست, آگهی فروش رئیس لیندا Yaccarino اشاره “آوردن خانواده فیلم شب به مردم در سراسر کشور با [یک] بدون وقفه تئاتر آگهی را تجربه کنند.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>