NBA در وگاس: رادنی کینگ شورش نقل مکان کرد و از بازی حذفی به UNLV

یادداشت سردبیر: NBA کشت دانه های آن در لاس وگاس در طول 1983-84 فصل و هنوز هم در حال رشد ارتباط با شهر. این سومین پنج قسمت سری جزئیات لیگ را در تاریخ لاس وگاس است.

وجود نشت گاز در شرق لس آنجلس.

حداقل این چیزی است که کلر Rothman ابلاغ به جمعیت در غرب فروم در چهار شنبه 29 آوریل 1992. به عنوان ساختمان مدیر کل که چگونه او را نگه داشته تماشاگران آرام به عنوان کلمه شورش شروع به گسترش در طول لیکرز’ 121-119 حذفی پیروزی پورتلند تریل بلیزرز ترغیب آنها برای رفتن غرب در میان هرج و مرج که مصرف شهرستان است.

“همه رو در زمان ثبت” به یاد می آورد Rothman که مبدع نشت گاز از این داستان در رابطه با اجرای قانون محلی است. “هیچ کس صدمه دیده بود زیرا همه آرام بود که آیا آنها اعتقاد شما و یا آنها را باور نمی کند شما.”

با شورش برانگیخت توسط تبرئه چهار Los Angeles Police Department افسران متهم به طرز وحشیانه ای به ضرب و شتم رادنی کینگ یک آمریکایی آفریقایی تبار لیکرز در مشاوره با NBA, نقل مکان کرد, بعد, بازی, بازی, 4, از خود دور اول سری در برابر تریل به Thomas & Mack Center.

یک اعلام کرد جمعیت 15,478 با حضور پورتلند 102-76, پیروزی, پایان فراموش شدنی فصل لیکرز که تا به حال از دست ستاره گارد Magic Johnson قبل از فصل به اچ آی وی است. این تنها NBA playoff بازی رقابت در لاس وگاس.

“آن را به حال شده است به طور منظم فصل بازی ممکن است لغو شده است. اما بدیهی است که نبود یک گزینه برای یک بازی حذفی گفت:” سابق لیکرز روابط عمومی مدیر جان ، “شما بازی را تمام فصل طولانی برای تضمین بهترین رکورد و خانه-دادگاه مزیت است. ما دادن که تا قادر به بازی در این فروم و نیاز به بازی در یک زمین بی طرف سایت.”

تصمیم

Rothman 91 در حال حاضر, اما هنوز زنده خاطره از شورش. او به یاد می آورد در جزئیات بزرگ شلیک شد که قرق کاپوت ماشین خود را. دود و سوختن بوی که فرا گرفته این منطقه است. ترس او احساس می کرد در حالی که او را دیدم شهر “آن را متلاشی پایین ترین راه عامل.”

“جهان فوران اطراف ما” تریل گارد تری پورتر گفت. “این فقط کل سورئال چیز رانندگی در اطراف (لس آنجلس) در حالی که ما وجود دارد قبل از آنها به ما گفت که ما از رفتن به حرکت بازی. شما شنیده تیراندازی. شما شنیده ام سر و صدا. شما را دیدم دود در نقاط مختلف شهر است.”

شهردار تام برادلی نهاد حکومت نظامی آغاز آوریل 30, معنی لیکرز به حال برای پیدا کردن یک محل به بازی بازی های 4, برنامه ریزی برای آوریل 1. Rothman هنوز هم تا به حال برای رفتن به کشف کردن که در آن خواهد بود.

او سوار به فروم و scouted مکان های ممکن با حق رای دادن مغز اعتماد که شامل مدیر کل جری وست. دیگر سالن های محلی شد و در دسترس نیست اما لیکرز بازی کرده بود پیش فصل بازی در لاس وگاس از سال 1980s و توسعه روابط با کلید ارقام محلی مانند Thomas & Mack دستیار کارگردان پت Christenson.

به طور طبیعی, Thomas & Mack Center ظهور به عنوان محل بازی. Rothman تلفن Christenson به کار کردن جزئیات و توافق طرفین به یک توافق در یک ساعت.

“Thomas & Mack هرگز عمل به عنوان یک کالج محل” گفت: Christenson در حال حاضر رئيس جمهور از لاس وگاس حوادث. “آن را تقریبا می توان به عنوان یک حرفه ای در محل پس از یک چرخش مانند است که آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را بسیار. (اما) واقعا همه چیز را به محل سقوط کرد و آن را واقعا دشوار نیست را انجام دهد.”

بازی

بازی 4 در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه, مه 1 اما به تعویق افتاد تا روز یکشنبه, مه 3 اجازه می دهد آرنا کارکنان زمان کافی برای آماده سازی.

Christenson گفت: عرصه کارکنان استفاده شد سریع turnarounds داشتن پاره کردن مفصل کنسرت مجموعه صبح قبل از UNLV بازی بسکتبال. او گفت که او فکر می کند بازی احتمالا به فروش می رسد با یک روز دیگر از توسعه و آماده سازی است.

“ما همه واقعا خوشحال است. آن آمد بدون دردسر بسیار تاسف شرایط” Christenson گفت.

بازی نبود رقابتی با تریل تصرف یک 49-33 حاصل کار دو تیم منجر شود و کروز در نیمه دوم در مسیر به یک 3-1 سری پیروزی و یک احتمالی اسکله در NBA Finals. پورتلند بال کلاید درکسلر تا به حال یک بازی-بالا 26 امتیاز Danny Ainge به ثمر رساند 19 و پورتر 15.

اورنج کانتی ثبت نام نویس علامت Whicker تحت پوشش بازی و به یاد “جمعیت بود و به نوعی مانند یک Summer League جمعیت به جز خیلی بزرگتر است. احساسات اولیه بود که رهایی از آن بود بیش از,” او نوشت: در یک ایمیل.

“این یک زمان بحرانی با بسیاری از مسائل اجتماعی که آن را به اجرای قانون و مردان جوان” گفت: پورتر دو زمان All-Star point guard در حال حاضر مربیگری در دانشگاه پورتلند. “NBA بودن NBA وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه ما می رویم به پاسخ. چه بود به ما پیام ؟ برای ما این بود که در مورد بیرون رفتن و بازی کردن. بیرون رفتن و انجام چیزهایی که ما تا به حال به مراقبت از ما ، تلاش برای حرکت در بهترین ما می توانیم.”

Rothman حضور نداشت در این بازی به جای امید بستن به بهبود احساسی از پریشانی ناشی از شورش.

“این نوع از تجربه که حک شده در مغز شما. شما هرگز به آن را فراموش کرده ام” گفت: Rothman در حال حاضر در لاس وگاس اقامت. “ما استقبال و ما کمک کرد تا با بزرگواری در یک وضعیت وحشتناک.”

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>