مرور همایش در زمان Coronavirus

بینش کلیدی:

  • اقدامات احتیاطی پایه مهم هستند.
  • دریافت به درستی منابع اطلاعات.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است 2019-nCov, یک رمان گونه از coronavirus جهانی بهداشت اضطراری است. این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 1000 نفر عمدتا در چین و تأثیر عمده رویدادهای صنعت.

علامت های تجاری مانند Facebook سونی و اینتل کشیده اند از کنگره جهانی موبایل در بارسلونا و معلوم نیست چگونه این ویروس ممکن است بر آینده کنفرانس های بین المللی مانند SXSW یا شیرها کن. اما متخصصان بهداشت از شرکت های که تخصص در ارائه خدمات پزشکی برای حوادث ارائه راهنمایی در مورد آنچه شرکت کنندگان باید انجام دهید برای جلوگیری از بیمار شدن در تجمع جرم.

جلوگیری از تکان خوردن دست و شستن دست های خود را اغلب

دکتر مت فریدمن از CrowdRx است که ارائه خدمات در حوادث مانند ایالات متحده باز و شهروند جهانی جشنواره گفت: شرکت کنندگان باید به جلوگیری از دست دادن یا تماس نزدیک با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است به عنوان ویروس گسترش می یابد و شخص به شخص (در عرض شش پا) از طریق قطرات تنفسی مانند آنفلوانزا است. بدون در نظر گرفتن او توصیه به شستن دستها غالبا اجتناب از لمس کردن چشم خود را تا زمانی که شما پس از شسته دست خود را به عنوان به خوبی به عنوان عطسه و سرفه به آرنج خود را.

دکتر سلین توم مدیر پزشکی در ParaDocs Worldwide, Inc., که به ارائه خدمات برای San Diego Comic-Con و کنوانسیون ملی دموکرات ها اضافه شده است که شیوه های در حوادث باید به عنوان ساده به عنوان حفاظت از خود را از یک سرماخوردگی.

“دست شستن و تمرین اساسی بهداشت است بهترین راه برای محافظت از هر یک از دیگر,” او گفت:. “آیا به اشتراک گذاشتن عینک و یا هر چیزی که شخص دیگری ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. نگاهی به اقدامات احتیاطی اساسی است که همه ما استفاده می شود.”

نمی پوشیدن فولاد ماسک اگر شما بیمار نیست

CDC را توصیه نمی کند که افرادی که سالم هستند و پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود, اما آژانس فدرال می کند توصیه می کنیم آن را برای سلامتی کارگران و مردم نشان علائم. توم افزود که از آنجا که ویروس ها در حال انتقال از طریق قطرات ماسک لزوما محافظت از افراد سالم از بیمار شدن.

اقامت به روز شده در درمان و تست

دکتر Snehalata Topgi از ParaDocs در سراسر جهان اضافه شده است که شرکت کنندگان باید بدانید FDA تایید کرده است که یک آزمون ویژه برای ویروس ها و تنها افراد مشکوک در حال آزمایش هستند. او همچنین اشاره کرد که کروناویروس یک عفونت رایج اما رمان سویه 2019-nCov نیست و وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن.

Don’t panic

“ما دیده ایم ابتال به بیماری مرس و سارس. کل جهان با این نسخهها کار به خوبی با هم برای مهار این ویروس ها” توم گفت. “مردم نمی توانید نگران باشید. این خطر وجود دارد اما آن را بسیار پایین به خصوص با تمام احتیاطی جهان گرفته است.”

که همکاری با سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله توییتر, Facebook and Infinite برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط از coronavirus و رسیدن به مخاطبان حق در بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار با 2019-nCoV و همچنین برای تشخیص گسترش اطلاعات غلط.

“هنگامی که کاربران در حال جستجوی جدید کروناویروس-اطلاعات مربوط به آنها در حال هدایت کاربران خود را به کسانی که صفحه خود را در پلت فرم و یا به صفحه وب ما,” کارلا درایسدیل ارتباطات افسر که توضیح داده شده است.

درایسدیل گفت که همچنین آهنگ افسانه ها و شایعات از طریق دفاتر خود در سراسر جهان است.

استفاده از منابع عمومی

که CDC و مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری همه ارائه اقدامات ایمنی و احتیاطی در وب سایت خود و سیستم عامل رسانه های اجتماعی. توم اضافه شده است که سازمان دهندگان از رویدادهای مهم نیز باید در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی بر اساس دستورالعمل CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>