نور طبیعی است استخدام به طور کامل از راه دور کارآموز به توسعه بعدی آن عطر و طعم

بینش کلیدی:

  • نور طبیعی در ساختمان با نام تجاری وفاداری به خوبی فراتر از کالج.

کالج است که یکی از چیزهایی که گرفته فوق العاده عجیب و غریب به نوبه خود در چند هفته گذشته است. با شروع رخصتی بهار, تقریبا در هر بخشی از کلیشه کالج تجربه شده است و طرح میتوانست و یا لغو در چند هفته گذشته بدون بازگشت به حالت عادی در دید.

که شامل مهم رزومه-ساختمان فرصت های از قبیل کارآموزی. ده ها شرکت در سراسر بسیاری از صنایع مختلف باید خود را لغو برنامه های کارآموزی این سال تنظیم و برگشت دانش آموزان که به دنبال به جلو به ساختمان حرفه ای خود را تجربه.

در پاسخ به مورد علاقه هر کس کالج, آبجو—نور طبیعی—پله در برای کمک به. این Anheuser-Busch معرفی یک نام تجاری جدید برنامه کارآموزی در سال گذشته و استخدام و دوم آن کارآموز در تابستان امسال ساخت موقعیت به طور کامل از راه دور به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

“با بازار کار به عنوان پیچیده به عنوان تا کنون آن را که بسیار مهم تر است که اخیر grads دریافت کارآموزی تجربه به سوق دادن مشاغل حرفه ای خود گفت:” دانیل بلیک, vp آمریکا ارزش برندها در Anheuser-Busch.

نام تجاری می خواستم این سال کارآموزی به “بهترین تجربه ما می تواند ارائه” بلیک گفت. “این که چگونه ما فرود در عطر و طعم و نوآوری و نقش آن آنها را به یک معامله بزرگ از مسئولیت اما همچنین یک تن از سرگرم کننده خاطرات است.”

ارسال توسط زنده در جستجوی کار سایت در واقع و با نام تجاری خواهد شد پذیرش برنامه های کاربردی از طریق مارس 17. داوطلبان لازم است برای ارسال یک “photo sketch, doodle یا صدای جیر جیر خود را برای ایده های جدید قشنگتر نور طعم نوآوری” اجتماعی با هشتگ #NattyIntern و #مسابقه علاوه بر ارسال نرم افزار از طریق در واقع. کارآموزی است و تمام وقت از 8 ژوئن تا ژوئیه 31 و پرداخت 40 دلار در هر ساعت. در سال گذشته نزدیک به 12000 نفر اعمال می شود.

این آخرین در یک سری از طرح های که قشنگتر نور نورد برای حمایت از دانشجویان و فارغ التحصیلان. چند سال پیش با نام تجاری قرار داده اخیر گراد رزومه در نسکار racecar برای کمک به آنها را به کار.

آن را نیز ساخته شده 10 میلیون دلار تعهد به پرداخت بدهی وام دانشجویی برای فارغ التحصیلان پس از آن بیش از 10 سال است. در اطراف پایان ماه مارس قشنگتر نور به صورت تصادفی انتخاب چند تن از طرفداران خود در توییتر به آنها داد و هر یک از $400—کمی بیشتر از متوسط وام دانشجویی پرداخت در ایالات متحده هنگامی که به نظر می رسد جهان در حال رشد آشغال آتش بدهی دانشجو باید شرط آخرین چیزی اخیر grads نگرانی در مورد.

“ما همیشه به دنبال حمایت طرفداران ما و کمک به انتقال خود را از دانشگاه وارد زندگی بزرگسالی” بلیک گفت. و وقتی که می آید به وام های دانشجویی “ما نمی تواند اجازه دهید این بدهی تحت الشعاع قرار دادن خاطرات شگفت انگیز ساخته شده در دانشگاه است.”

زمانی که روشن شد که در شروع مراسم برای کلاس 2020 خواهد بود لغو نور طبیعی سازمان مجازی مراسم در 14 ماه مه با سخنرانان مشهور مانند دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا بازیگر Jane Lynch, مفسر ورزشی Stephen A. Smith و Barstool ورزشی مدیر عامل شرکت اریکا Nardini (که خواهد بود ما را مهمان در جمعه نسخه ای از Adweek با هم). فارغ التحصیل کالج, سالمندان آنلاین می توانید ثبت نام خود را به نام و برجسته در طول مراسم.

“با همه این طرح ما می خواهیم طرفداران ما می دانیم که نور طبیعی است که همیشه وجود دارد برای حمایت از آنها” بلیک گفت. با نام تجاری وجود دارد البته برای “حماسه کالج خاطرات” اما “ما نیز وجود دارد برای سخت تر انتقال از دانشگاه به زندگی بزرگسالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>