سازمان ملل ارائه گسترده ترکیبی از نحوه پایان دادن به ویروس مستندات

برلین — فشار نصب شده در یکشنبه دولت به سهولت اقتصادی از coronavirus مستندات پس از تظاهرات از کسانی که ترس برای معیشت خود را. مقامات در پاسخ با طیف وسیعی از تاریخ احتمالی و راه حل — و چند قاطعانه “نه yets.”

خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش به اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر را مختل اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, زندگی در سراسر جهان و سقوط جهان به آن دردناک ترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930 ، دهها میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست; میلیون ها نفر بیشتر ترس است که آنها بعد.

با قوس از عفونت های مختلف در هر کشور پیشنهاد متفاوت برای مقابله با این ویروس است که به کشته شدن بیش از 160000 زندگی بیش از چهار ماه گذشته و برای آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن. کشورهایی مانند بریتانیا می گویند آن را بیش از حد به زودی به قطعی مستند کاهش خرما.

اما در آلمان موفق شده است که به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های جدید از اواسط ماه مارس بسیاری از فروشگاه های کوچک می تواند بازگشایی دوشنبه. رئیس یک انجمن به نمایندگی از شهرستانها آلمان گفت: بسیاری از مردم به احتمال زیاد به انجمن خوش شانس به فروشگاه در فرد دیگر.

“اما ما هنوز در انتظار یک راش در حال حاضر” هلموت Dedy گفت: آلمان dpa news agency. “فروشگاه های قابل بازگشایی خواهد بود فقط به عنوان در دسترس یک هفته بعد.”

کودکان در اسپانیا می تواند سرمایه گذاری

مقامات اسپانیایی گفت که کودکان پس از شش ماه حبس خواهد شد مجاز به ترک خانه های خود آغاز مارس 27. اسپانیا تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اروپا و کمک به درایو کردن روزانه افزایش در تایید عفونت از بیش از 20 ٪ به 2 ٪ برای یک کشور که 20,000 ویروس مرگ و میر تنها پیشی گرفته توسط ایالات متحده و ایتالیا.

آلبانی برنامه ای برای اجازه استخراج نفت و صنایع بازگشایی دوشنبه همراه با صدها نفر از کسب و کار از جمله کوچک و خرده فروشان مواد غذایی و ماهی و کارخانه ها و کشاورزان و قایق های ماهیگیری.

مرگ و میر در ایالات متحده در حال نزدیک شدن است 40,000 با بیش از 735,000 تایید عفونت و جهانی مورد تعداد گذرانده 2.3 میلیون, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ملی سلامت ، واقعی میزان همه گیر است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به خفیف عفونت است که در حال از دست رفته, محدود, تست مشکلات شمارش مرده و برخی از سازمان ملل خواسته به underplay شیوع بیماری خود را.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3% در این سال به مراتب بزرگتر از دست دادن نسبت به سال 2009 0.1% پس از بحران مالی جهانی.

هنوز بسیاری از دولت ها در حال مقاومت در برابر فشارهای ناگهان آرامش coronavirus مستندات.

“ما نباید اجازه پایین گارد ما تا آخرین تایید بیمار بهبود” کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه گفت.

کشور بود که ضربه اولیه توسط این ویروس اعلام کرد که عفونت های جدید کاهش یافت و روز شنبه به هشت از اوج 909 on Feb. 29. اما مقامات هشدار داده اند که “آرام گسترش” از این ویروس ها ممکن است به عنوان مردم آرامش اجتماعی فاصله.

انگلستان تمدید مستند

مقامات انگلیسی که گزارش 888 جدید بیمارستان مرگ و میر ناشی از این ویروس گفت: آنها آماده نیست به سهولت مستند اقدامات است. انگلستان مایکل گوو وزیر بریتانیا گفت هنوز نیاز به توسعه آن تست و تماس با ردیابی برنامه های گوشت گاو تا خدمات بهداشت ملی و مطمئن شوید که عفونت و نرخ مرگ و میر کاهش یافته است.

“این تنها زمانی که همه ما آن اقدامات را در جایی که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد آرامش بخش برخی از اقدامات” گوو به بی بی سی گفت در روز یکشنبه و اضافه کرد که بارها و رستوران ها “خواهد بود در میان گذشته” به ترک این مستند که در حال حاضر در محل تا زمانی که ممکن است 7.

“هیچ تصمیم گیری شده است که ما را بازگشایی مدارس” وزیر آموزش و پرورش بریتانیا گاوین ویلیامسون توییتی. “من می توانم اطمینان در مدارس و پدر و مادر است که آنها را تنها بازگشایی زمانی که مشاوره های علمی نشان می دهد آن است که زمان مناسب برای انجام این کار است.”

انگلستان کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که بریتانیا که نزدیک به 15,500 تایید مرگ تا کنون می تواند در نهایت بالاترین ویروس مرگ و میر در اروپا است.

فرانسه و آژانس بهداشت مردم خواست تا به چوب به اجتماعی فاصله اقدامات است که تمدید شده است تا حداقل ممکن است 11. “آیا آرامش تلاش های ما در لحظه ای که سلول تحمل میوه” آژانس گفت.

چندین تظاهرات در آمریکا

در آمریکا و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض در چندین ایالت شنبه نادیده گرفتن اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات به تقاضا است که فرمانداران پایان دادن کنترل بر فعالیت عمومی است. آنها goaded در توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن, که در چندین ایالت با فرمانداران دموکرات به “آزادی.”

تظاهرات شامل یکی از حدود 500 نفر در لاس وگاس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یکشنبه sidestepped سوال در مورد اینکه چرا تهمت به نظر می رسید به تشویق تلاش برای تضعیف اقدامات پیشگیرانه او خود را ترویج. “مردم آمریکا می دانند که هیچ کس در امریکا می خواهد به بازگشایی این کشور بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” پنس ” در “فاکس نیوز یکشنبه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار به استراحت آمریکا مستند توسط مه 1 یک برنامه است که لولا تا حدودی در تست بیشتر. پنس گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که این کشور “کافی تست امروز” به صورت متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان بخشی از مراحل اولیه از دستورالعمل ها است که کاخ سفید هفته گذشته منتشر شد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر رهبران دولت برای به تاخیر می اندازد. اما کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو ساخته شده درخواست تجدید نظر مستقیم به واشنگتن گفت: “ما واقعا نیاز به کمک … را به ما ظرفیت بالا” و او امیدوار رگولاتور بودند را NBC مصاحبه.

تگزاس, ایندیانا و برخی از کشورهای دیگر اعلام کرده اند برنامه اجازه می دهد تا برخی از خرده فروشی و دیگر فعالیت خود را از سر گرفت. فلوریدا و کارولینای جنوبی بازگشایی سواحل با برخی از نقاشی قابل توجه جمعیت.

کومو برگزاری پت در نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که انتقاد فدرال پاسخ به ناکافی رد فشار برای بازگشایی کسب و کار. نیویورک روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به زیر 550 روز شنبه برای اولین بار در دو هفته اما کومو گفت: بیمارستان ها هنوز گزارش نزدیک به 2000 بیماران جدید در روز.

“ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی بلافاصله” کومو گفت.

در پاکستان نخست وزیر عمران خان دولت متمایل به مطالبات توسط رهبران مذهبی و توافق برای نگه داشتن مساجد باز در اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان متهم شده است برای کمک به این ویروس را گسترش امتناع از توقف جمع دهها هزار نفر از مبلغین دینی. نزدیک به 2000 تایید موارد ترسیم شده برای آنها.

در سنگاپور مک دونالد به حالت تعلیق عملیات پس از هفت کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. این شرکت گفت: این را حفظ خواهد کرد پرداخت بیش از 10 ، 000 کارمند در 135 رسانه ها در طول بسته شدن با توجه به گذشته از طریق ممکن است 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>