سازمان ملل حقه اقدامات ایمنی در برابر کاهش مشکلات اقتصادی

برلین — افزایش بیکاری مواجه و با بسیاری از شهروندان خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار با دولت ها در سراسر جهان در حال کشتی با کی و چگونه به کاهش محدودیت های طراحی شده برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اجباری مستندات برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید که تا کنون آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر و برای آن هیچ واکسن آورده اند گسترده سختی.

در یک بیانیه مشترک روز شنبه یک گروه از 13 کشور از جمله کانادا و برزیل و ایتالیا و آلمان خواستار همکاری جهانی برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی است که ما با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفتند.

که همچنین شامل بریتانیا, فرانسه, اندونزی, مکزیک مراکش, پرو, کره جنوبی, سنگاپور و ترکیه گفت: آن متعهد شد به “همکاری با همه کشورها به منظور هماهنگی در بهداشت عمومی سفر تجاری اقتصادی و مالی اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن اختلالات و بازیابی قوی تر است.”

این شامل حفظ “هوایی و زمینی و دریایی و لینک های حمل و نقل” برای اطمینان از ادامه جریان کالا از جمله تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه و بازگشت به خانه از مسافران گفتند.

سیاسی تن در تصمیم گیری های ما

در ایالات متحده بحث گرفته شده در حزبی تن پیش از این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری. جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران به tweeting نوع لفاظی برخی از آنها استفاده می شود به تقاضای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات که انداخته اند میلیون ها نفر از کار.

شده اند وجود دارد آزمایشی نشانه هایی است که اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری در حال کار با میزان عفونت های جدید کاهش سراسر اروپا در پاسخ به این مستندات وجود دارد.

در فرانسه و اسپانیا و برخی از بیمارستان شروع شد به برچیده شود در حالی که آلمان گفت: تعداد افراد آلوده توسط هر فرد با COVID-19 کاهش یافت و به زیر یک برای اولین بار در این هفته است.

هنوز هم بسیاری از دولت ها و مقامات بهداشت عمومی محتاط باقی می ماند در مورد آرامش خاموش شدن ناگهانی با وجود نصب اقتصادی تلفات.

“این اشتباه sensationally اشتباه برای برقراری ارتباط وجود دارد که یک نوع از درگیری با ایمنی و بهداشت در یک طرف و اقتصادی از سرگیری گفت:” دومنیکو Arcuri, ایتالیا فوق العاده ای کمیسر coronavirus اضطراری است.

Arcuri به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “بدون سلامت (اقتصادی) احیای ناپدید می شوند در پنبه حلاجی شده از مژه است.”

دولت ایتالیا فرمان, خاموش کردن غیرضروری صنایع و کسب و کار اجرا می شود از طریق ممکن است 3. کارشناسان بهداشت و درمان در حال مشاوره است که هر گونه کاهش باید تدریجی در کشور است که دیده می شود بیشترین مرگ و میر تا کنون در اروپا با حدود 23,000 مرگ و میر و بیش از 172,000 موارد شناخته شده.

برخی از کشورهای آسیایی است که تا همین اواخر به نظر میرسد که شیوع بیماری تحت کنترل از جمله سنگاپور و ژاپن, گزارش تازه افزایش موارد شنبه.

ژاپن موارد بالا 10K

ژاپن در مجموع تعداد مورد گل رز بالاتر از 10000 در روز شنبه. نخست وزیر ژاپن ابراز نگرانی جمعه که مردم رعایت نکردن اجتماعی فاصله و اعلام کرد 100 ، 000 ین ($930) نقدی جزوه برای هر ساکن به عنوان انگیزه ای برای ماندن در خانه.

ایران ضربه سخت توسط ویروس ها و تحریم های بین المللی اجازه داد تا برخی از کسب و کار در پایتخت و شهرهای نزدیک به re-open شنبه پس از هفته مستند. ورزشگاه, رستوران ها, مراکز خرید تهران و بازار بزرگ بسته باقی خواهد ماند.

در آفریقا و یکی از فقیرترین مناطق این بیماری همه گیر است که تنها فقط در جریان است. این قاره در حال حاضر ثبت بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر در میان آنها نیجریه رئیس جمهور رئیس ستاد.

رهبران حزب کمونیست چین به نام برای کسری هزینه و انعطاف پذیر تر سیاست های پولی پس از رشد اقتصادی 6.8 درصد در سه ماه اول سال.

فرانسه را در مجلس به تصویب یک بودجه اضطراری یک شبه است که طول می کشد را به حساب دولت 110 میلیارد یورو ($120 میلیارد دلار) طرح برای نجات اقتصاد از ویروس های مربوط به سقوط. دولت هشدار داده است که فرانسه را در اقتصاد یکی از بزرگترین جهان می تواند کوچک 8 درصد در سال جاری و دیدن آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.

کره جنوبی, وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت: دستورالعمل جدید می تواند به زودی صادر می شود که مقامات گفته اند که اجازه می دهد مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و اجتماعی فعالیت است.”

شرق کشور آسیایی بود که در میان 13 کشور به صدور بیانیه مشترک در حمایت از تجارت جهانی. در این بیانیه همچنین بر “اهمیت و نقش حياتی جامعه علمی در ارائه رهنمود به دولتها.”

در حالی که بسیاری از کسانی که بیمار توسط ویروس بازیابی شیوع کشته شدن حداقل 154,000 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان است.

تعداد همه اما قطعا اهمیت جلوه واقعی تلفات. مقامات گفت که تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted. در بریتانیا با یک مقام رسمی تعداد مورد 14,600 مرده این کشور در سازمان آمار گفت: تعداد واقعی می تواند حدود 15 درصد بالاتر است.

چین اصلاح تلفات تا 40%

چین روز شنبه گزارش داد که نزدیک به 40% افزایش در میزان مرگ و میر به 4,632 قربانیان بازتاب عمده صعودی ساخته شده قبلی بعد توسط مقامات در ووهان کشور سخت ترین-آمار شهرستان.

یک آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن از اخبار و گزارش های رسانه ها و دولت ادارات بهداشت نشان می دهد 6,912 آمریکا مرگ و میر مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات. دولت ایالات متحده شده است با انتشار یک حساب کند.

700K موارد 35K مرگ و میر در آمریکا

رسمی مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 35,000 با بیش از 700 ، 000 تایید عفونت.

معترضان با تغذیه اقتصاد-خفه محدودیت به خیابان آمده اند در چند ایالت آمریکا. در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه نمرات از معترضان با پوشیدن ماسک ایستاده بود و شانه به شانه جمعه. برخی انجام شده نشانه این ادعا coronavirus جعل است.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت'” رئیس جمهور گفت:.

تگزاس و فلوریدا که هر دو باید فرمانداران جمهوریخواه در زمان اولین گام در جهت کاهش محدودیت.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت که فروشگاه ها می تواند شروع به فروش curbside غیر ضروری عمل جراحی می تواند رزومه و پارک دولت می تواند بازگشایی شده است. در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: شهرداری می تواند بازگشایی سواحل و پارکهای اگر آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>