نشنال جئوگرافیک با استفاده از Instagram Live برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه در Covid-19

National Geographic است که با استفاده از Instagram Live برای برگزاری بحث و گفتگو با عکاسان و فیلمسازان پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

این سری از ویدئوها—یک تلاش مشترک بین Nat Geo موبایل داستان سرایی و تیم Instagram—بی سر و صدا شروع debuting در ناشر Instagram account هفته گذشته اما رسما برتر پنج شنبه (2 آوریل) در ساعت 11:30 a. m. ET با برنده جایزه آکادمی فیلمساز جیمی چانه.

Nat Geo گفت: موضوع بحث شامل داستان واقعی زندگی مانند یک عکاس در میلان مستند اثرات Covid-19 و یک فیلمساز بحث برخورد با ناشناخته و فرمت متفاوت خواهد بود بین مصاحبه با Nat Geo سرمقاله پرسنل و زنده پرسش و پاسخ جلسات.

Gabriele Galimberti/National Geographic

Nat Geo مدیر Instagram جاش Raab گفت: “در حال حاضر Instagram زنده است که بهترین راه برای ما عکاسان و سردبیران را بر روی زمین به روز رسانی (عکاس Gabriele Galimberti), کم ارزش کردن اطلاعات نادرست (علم ویرایشگر Nsikan Akpan) و حتی مشاوره در quarantining (جیمی چانه). خود تن مکالمه احساس صادقانه و اجازه می دهد تا برای ارتباط مستقیم با مخاطب در یک زمان هنگامی که مردم به آن نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>