National Geographic آغاز بکار Instagram AR تجربه آوریل روز زمین شماره

National Geographic است که همراه با آن در مارس سال 2020 زمین بعد موضوع را با اولین-همیشه واقعیت افزوده-فعال پوشش که باز یک AR تجربه در Instagram.

ناشر همکاری با Facebook را جرقه علیرضا پلت فرم در این طرح که Nat Geo اشاره کرد با استفاده از دوربین جلو در حالی که اکثر AR تجربه استفاده از دوربین عکاسی از خود.

“ما شده اند هیجان زده در مورد AR و همهجانبه داستان سرایی برای یک مدت طولانی, اما از آن شده است تا حد زیادی غیر قابل دسترس برای بسیاری از مردم” Nat Geo مدیر Instagram جاش Raab گفت. “این در دسترس خواهد بود برای همه نه فقط Nat Geo پیروان.”

علیرضا تجربه به ارمغان می آورد این موضوع را پوشش به زندگی در جهت به اشتراک گذاری احتیاطی چشم انداز تغییر آب و هوا با استفاده از پیش بینی آب و هوا اطلاعات برای 12 کلید شهرستانها و توصیفاتی چه کسانی که در شهرستانها ممکن است احساس مانند 50 سال از هم اکنون.

مردم خواندن Nat Geo مقاله از طریق تلفن های خود را می توانید با کلیک بر روی رنگ زرد و سیاه و سفید آیکون جهان برای باز کردن تجربه های تعاملی از طریق Instagram نرم افزار یا Instagram کاربران می توانند به آن دسترسی داشته باشید با باز کردن فیلتر در دوربین های خود را و جستجو برای “جهان در سال 2070.”

National Geographic

فیزیکی جلد مجله است که لازم نیست برای دسترسی به AR تجربه. باز آن را “ایجاد یک نسخه دیجیتال از پوشش” Raab گفت. “جایی که پوشش بر روی هر سطح صاف و یا Instagram نرم افزار اسکن اتاق پیدا کردن یک سطح صاف و اندازه و محل را پوشش میدهد.” کاربران همچنین می توانید کنترل اندازه از پوشش با فشار انگشتان دست خود را.

پس مجموعه از کلیک روی جلد نتایج در جهان رو به افزایش از روی جلد و تیتر “آنچه در جهان احساس خواهد شد در 2070.”

Raab افزود: “این همه 360. مردم می تواند راه رفتن در اطراف زمین و مقیاس آن را به هر اندازه. زمین می چرخد, ابرها حرکت آزادانه و ما حتی اضافه شدن برخی از ستاره ها در پس زمینه.”

زرد گره خواهد به نظر می رسد در 12 شهرستانها در سراسر جهان و کلیک کردن بر روی آنها را تا زمان اطلاعات آب و هوا برای هر شهر: کم و درجه حرارت بالا در تابستان و زمستان و بارندگی متوسط سالانه.

یک خط کشیده شده است و سپس از انتخاب شهر به یک شهر که پیش بینی شده است به همان آب و هوا در 50 سال است. برای مثال با توجه به پیش بینی های لس آنجلس احساس خواهد شد در 2070 مانند Quezzanne مراکش می کند امروز.

National Geographic
National Geographic
National Geographic

وجود دارد دو شهر که برای آن هیچ 2070 بینی ظاهر خواهد شد—هانوی (ویتنام) و کویت (شهر)—به دلیل وجود دارد در حال حاضر هیچ مکان بر روی این سیاره است که احساس می کند راه آنها پیش بینی شده را به احساس در 50 سال است.

12 شهرستانها از جمله در Nat Geo را در تاریخ تجربه عبارتند از: چنای هند; هانوی; استانبول; اندونزی; Kinshasha, جمهوری دموکراتیک کنگو; کویت; لیما پرو; لندن; لس آنجلس; میامی; سن پترزبورگ ، روسیه و سانتیاگو, شیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>