نسکار فصل غیررسمی آغاز می شود با لاس وگاس مسابقه

مانند Jeffersons در تلویزیون های قدیمی سری Pennzoil 400 برم در بالا.

نه به سمت شرق اما در نسکار در حال تحول برنامه.

لاس وگاس موتور جاده سریع السیر جام بهار سری مسابقه می آید یک هفته در اوایل سال جاری و پیگیری رئیس جمهور کریس پاول اعتراف کرد او در ابتدا نگران تعویض از سنتی هفته اول آوریل به یکی از آخرین در ماه فوریه است.

اما پس از در نظر گرفتن یک نگاه بلند مدت در محدوده آب و هوا — از آن قرار است به 70 درجه با آفتابی آسمان و نه باران که پرچم سبز آبشار یکشنبه — بسیاری از کسانی که افکار دوم رانده شده اند به پشت شروع شبکه.

“به نظر می رسد مطلوب در حال حاضر گفت:” پاول است که LVMS رئیس جمهور برای تمام 22 بهار سری جام نژادها و دو در پاییز طول نسکار برگشتی. “برای سال های بسیاری از ما تا به حال آب و هوا در آخر هفته قبل از ما (بهار) رویداد. سال گذشته زمانی که برف بود که این مورد نیست.”

شانس وجود دارد از اوایل دوش شنبه که می تواند تعدیل بوید بازی 300 Xfinity مسابقه و جام سری مقدماتی. اما حداقل هیچ کس انتظار یک گلوله برفی دربی در روز یکشنبه.

Piggybacking دیتونا

با حرکت از سنتی مارس تاریخ و تبدیل شدن به اولین مسابقه پس از دیتونا 500, Pennzoil 400 ممکن است جذب بزرگتر ویژه در این سال زیر دنی Hamlin هیجان انگیز پیروزی در نژاد آمریکایی که در طی آن Ryan Newman به شدت مجروح شد در یک دلخراش تصادف.

در حالی که دیتونا در نظر گرفته شده است نسکار سوپر باول آن سبک مسابقه ای است که در آن اتومبیل های اجرا در بسته و سعی کنید برای جلوگیری از بزرگ wrecks معمولا نشان دهنده بقیه فصل.

اکثر رانندگان می گویند فصل واقعی آغاز می کند تا زمانی که اتومبیل در حال نورد خود را روگرفت در LVMS.

“این نقطه” گفت: ویلیام بایرون, تنها راننده به نام rookie از سال در هر سه مسابقه نسکار سری (کامیون, Xfinity و جام حذفی) که شروع فصل سوم خود را در شماره 24 Hendrick Motorsports شورلت هنوز هم به دنبال اولین پیروزی خود را در نسکار متحرک را بدست آورد.

“تیمی که برنده وگاس در سال گذشته (تیم Penske با راننده جوی afton wagner) نیست برنده مسابقات قهرمانی. اما آن را نشانی از شما را در سمت راست می شود و شما را بر روی پای راست.”

لاس وگاس’ Kyle Busch شتافت و به او سری دوم قهرمانی در طول سال گذشته برگشتی اما فقط یک پیروزی در 17 شروع می شود در زادگاه خود آهنگ در حالی که afton wagner و همکار Penske راننده Brad Keselowski باید برنده سه از گذشته شش LVMS نژادها.

آن دو به شمار می رود در میان آنهایی که به ضرب و شتم دوباره یکشنبه در آنچه در حال شکل گیری به عنوان یک انتقالی فصل در نسکار آغاز و با ماشین خود را.

تغییرات بیشتر در آینده

این “نسل بعدی” اتومبیل که اولین بار در سال 2021 است و انتظار می رود به منظور کاهش هزینه های برای سری جام تیم یکی از بسیاری از داستان است که به توسعه در طول سال 2020 است.

شده اند وجود دارد, دیگر جام, سری, برنامه, ترفند, مانند دو مسابقه در Pocono وقوع در doubleheader آخر هفته و پایان فصل قهرمانی مسابقه در حال حرکت از حیاط فلوریدا به ققنوس. برنامه های اضافی تغییرات انتظار می رود در فصل آینده.

در راننده مقابل هفت-سری های زمانی قهرمان و چهار بار لاس وگاس برنده Jimmie Johnson بازنشسته خواهد شد به عنوان یک کار تمام وقت رقیب پس از سال 2020 فصل است. Keseloswki الکس بومن در هندریک Penske را Ryan Blaney و Chip Ganassi مسابقه را Kyle Larson بالقوه نمایندگی رایگان.

حتی نام این سری متفاوت است. دیگر این هیولا انرژی جام نسکار سری. عنوان حامی فرمت شده اوراق برای یک مدل جدید متشکل از شرکت های برتر همکاران Busch, آبجو, Coca-Cola, Geico و Xfinity.

با تمام این تغییرات و آینده بیشتر پایین جاده چه باید ثابت شود جالب نجومی در نسکار آغاز می شود به صورت جدی در این هفته در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر.

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>