مسابقه نسکار وعده برای افزایش تاثیر اقتصادی برای لاس وگاس

سال گذشته در نسکار Pennzoil 400 تولید بیش از $166 میلیون در nongaming اقتصادی برای لاس وگاس با توجه به تحقیقات از این کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان

لاس وگاس موتور جاده سریع السیر انتظار برای دیدن نتایج مشابه از سال این رویداد سه روزه که آغاز و جمعه.

“نسکار در لاس وگاس یکی از بزرگترین اثرات هر صورت نه فقط ورزشی در لاس وگاس اقتصاد” گفت: جاده سریع السیر جمهور کریس پاول.

تاثیر اقتصادی

نسکار شده است میزبانی رویدادهای در لاس وگاس پس از افتتاحیه لاس وگاس 400 در سال 1998 است. در حالی که حضور و تلویزیون رتبه بندی شده اند کاهش در سال های اخیر مسابقات نسکار هنوز هم قابل توجه برای شهرستان با توجه به جرمی Aguero یک تحلیلگر اصلی با تجزیه و تحلیل اعمال.

بازدید کنندگان “اقامت ما در هتل غذا خوردن در رستوران ما و ببینید که نشان می دهد در حالی که آنها هنوز هم در شهر,” او گفت:. “شده است وجود دارد برخی از کاهش, اما آن را هنوز هم برای فعالیت های اقتصادی برای جنوب نوادا. … رویداد ویژه بازدید کنندگان را به صرف پول خود را متفاوت است.”

و این حوادث انجام بیش از فقط آوردن پول از هزینه های مستقیم پاول گفت. آنها همچنین به ارزش میلیون ها نفر در رسانه های ارزش.

2016 Kobalt 400 در جاده سریع السیر برای مثال در آورده 5 میلیون دلار در رسانه های ارزش به شهر از 7.2 میلیون بیننده تلویزیونی. این Pennzoil 400 نیز انتظار می رود به افشای لاس وگاس به میلیون ها نفر از چشمان پاول گفت.

“آن را به ارمغان می آورد در سراسر جهان قرار گرفتن در معرض از طریق شبکه های تلویزیونی ملی و بین المللی و رسانه ها و جریان خدمات در سراسر جهان,” او گفت:.

در آوردن گردشگران

بوید بازی Corp. انتظار مسابقه به افزایش کسب و کار با توجه به سخنگوی دیوید Strow.

این شرکت به عنوان حامی این رویداد بوید بازی 300 نسکار Xfinity سری مسابقه در روز شنبه.

برای کمک به جلب بازدید کننده بیشتر بوید ارائه اتاق و بلیط بسته به مشتریان و برنامه ریزی برای برگزاری رویدادی به قرعه کشی در نسکار جمعیت مانند یک پس از مسابقه با یک Tim McGraw ادای احترام در کنسروسازی هتل-کازینو.

“این یکی دیگر از فرصت برای به دست آوردن مشتریان در سراسر کشور به ما مراجعه در وگاس” Strow گفت.

و حتی با نسکار کاهش در لاس وگاس Strow گفت که این رویداد “هنوز هم بسیار خوب برای ما در خواص ما در سراسر شهر.”

ازدحام جاده پیش رو

با رو به 100000 نفر از مردم همگرا در جاده سریع السیر این آخر هفته نوادا بخش حمل و نقل است اصرار رانندگان برای جلوگیری از بزرگراه بین ایالتی 15 عازم شمال در نزدیکی جاده سریع السیر.

حوادث در جاده سریع السیر رخ می دهد بین ساعت 8 صبح و 4 p.m دوشنبه از طریق جمعه.

“ما انتظار داریم ترافیک سنگین در امتداد شمال بزرگراه بین ایالتی 15 در طول مسابقه نسکار آخر هفته” گفت: NDOT سخنگوی تونی Illia. “ما توصیه می کنند مصرف مسیرهای جایگزین در صورت امکان. اما اگر سفر را از طریق این منطقه اجتناب ناپذیر است لطفا بر این اساس برنامه ریزی و بودجه و زمان اضافی برای رسیدن به مقصد خود را.”

برای جلوگیری از بخش عمده ای از تراکم در من-15 عازم شمال در نزدیکی جاده سریع السیر بلوار رانندگان می توانند کریگ خروج از جاده به لاس وگاس بلوار.

بسته به چه بخشی از دره racegoers هستند که از رانندگان می توانند 215 کمربندی به من-15 عازم جنوب به کریگ کردن سطح شیب دار و یا ایالات متحده بزرگراه 95-من-15 عازم شمال به کریگ.

Racegoers می توانید به جست و خیز جاده ها به طور کامل و به هوا به عنوان Maverick هلیکوپتر ارائه می دهد هلیکوپتر سواری و از جاده سریع السیر. سفرهای معمولا حدود 15 دقیقه و شروع 499 دلار در هر فرد.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر. نقد و بررسی-مجله تحریریه میک Akers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>