ناسا ‘کرم’ آرم رسمی کشته در سال 1992 دوباره طلوع خواهد کرد در فالکون 9

ناسا کرم در حال احیا به زر و زیور اراستن طرف Falcon 9 rocket آژانس هفته گذشته اعلام کرد به جای آن از حد معمول کوفته.

در صورتی که حکم را می سازد هیچ حس به شما, شما تنها نیستید اما شما بدون شک دیده می شود هر دو کرم و کوفته در ناسا کالا در همه جا.

ناسا محبوب اما غیر رسمی چاپی آرم شناخته شده به عنوان “کرم” ظاهر خواهد شد در SpaceX-ساخته شده است موشک فالکون 9 به عنوان این مجموعه برای ایستگاه فضایی بین المللی در اواخر ماه مه — با وجود این واقعیت است که آرم رسما کشته شدن توسط این سازمان در سال 1992.

“Worm” نیز شناخته شده به عنوان ناسا علامت نشان طراحی شده توسط ریچارد Danne و بروس بلکبرن از نیویورک شرکت Danne & بلکبرن در سال 1975.

اعتباری: ناسا

ناسا رسمی logotype, شناخته شده به عنوان “کوفته” نشان می دهد یک حوزه آبی رنگ (به نمایندگی از یک سیاره) تزیین با شورون (نمایندگی هوانوردی), ستاره سفید (به نمایندگی از فضا) و در حال چرخش فضاپیما (به نمایندگی از سفر به فضا). آن را طراحی شده توسط جیمز Modarelli در سال 1959 ناسا سال دوم. Modarelli یک هنرمند طراح بود که در آن یک مدیریت بخش خدمات رئیس ناسا ایجاد کوفته آرم زمانی که آژانس به نام برای کارکنان به ارائه مفاهیم طراحی برای در نظر گرفتن.

کوفته
اعتباری: ناسا

چند مجموعه عناصر کوفته بودند دشوار است برای تکثیر در چاپ و در سراسر بسیاری از دیگر برنامه های این سازمان مورد نیاز از جمله راکت. “بسیاری از مردم در نظر گرفته آن را پیچیده استعاره در آنچه در نظر گرفته شد و سپس مدرن هوافضا دوران” ناسا نوشت و در آن اعلام.

بنابراین Worm متولد شد به عنوان یک طراحی مجدد کوفته یک تصمیم باعث 1972 اندازی بنیاد ملی برای هنر ” فدرال بهبود طراحی برنامه که با هدف بهبود استانداردهای بصری در سراسر سازمان های دولتی.

Danne & بلکبرن را “تمیز کننده sleeker” طراحی سیستم کامل با گرافیک کامل استانداردهای دستی با هدف به آژانس آرم جهانی بیشتر و متنوع است. کوفته بود و نه بازنشسته با مقدمه ای از کرم اما به نظر می رسد در بیشتر زمینه محدود.

اگر چه “ساده و در عین حال نوآورانه طراحی” کرم لوگو ابتدا یک ضربه حتی درآمد رئیس جمهور رونالد ریگان ستایش در سال 1984 و محبت برای آرم حال soured کمتر از یک دهه بعد.

در این پیشنهاد از Langley Research Center سپس مدیر Paul F. هالووی که تا به حال سابقه هر دو شکایت از کارکنان و مردم در مورد این “نفرت” آرم ناسا مدیر Daniel S. Goldin کشته Worm در ماه مه سال 1992 و دوباره کوفته به عنوان رسمی logotype.

این چاپی آرم منفور بود به اندازه کافی است که Goldin این ادعا که “به آرامی آن را خواهد مرد… و هرگز دوباره دیده” بود ملاقات با تشویق حضار از لنگلی کارکنان با توجه به یک سال 1992 South Florida Sun Sentinel مقاله پوشش این خبر.

کرم سپرده شد تنها محدود به حضور در ناسا کالا.

اما عشق برای آرم بی سر و صدا تحمل دیدن یک افزایش محبوبیت در سال 2015 زمانی که یک Kickstarter با ستاره پنجپر طراحان Hamish Smyth و جسی نی آغاز تجدید چاپ از Danne & بلکبرن را 1975 ناسا گرافیک استانداردهای دستی.

تصمیم به emblazon فالکون 9 با Worm برای آن راه اندازی خواهد شد که حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی علائم رسمی رنسانس از چاپی آرم. “یکپارچهسازی با سیستمعامل, طراحی مدرن, آژانس آرم کمک خواهد کرد که گرفتن هیجان, جدید, دوران مدرن از انسان spaceflight,” ناسا گفت: انعکاس طراحی مجدد اصلی 1975 اهداف است.

در حالی که ناسا می گوید این است که هنوز تصمیم گیری دقیقا چه و که در آن هر یک لوگو باید مورد استفاده قرار گیرد آژانس همچنین اشاره کرد که کرم ظهور خواهد بود بیش از یک بار فقط گفت: “یک فرصت خوب وجود دارد شما خواهید دید که لوگو برجسته در دیگر راه های رسمی در این ماموریت و در آینده است.”

راه اندازی SpaceX-تولید موشک است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواسط تا اواخر ماه مه خواهد بود که برای اولین بار crewed آزمون خدمه اژدها فضاپیمای قابل استفاده مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>