Mucinex: خسته کننده بودن یک عمل قهرمانی در طول Covid-19 بحران

Mucinex همکاری با آژانس خلاق McCann, نیویورک, McCann سلامت نیویورک و برنده جایزه تصویرگر Noma Bar در محتوای سری در Instagram که بر اهمیت اجتماعی فاصله.

نوار ایجاد یک سری از اجتماعی ابرقهرمان تصاویر Instagram برچسب برای تقویت این ایده که در حالی که ماندن در خانه ممکن است خسته کننده انجام این کار باعث می شود مردم ابرقهرمانان در کنار اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر کارمندان ضروری است که خطر جان خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

نوار را ادامه خواهد داد برای ایجاد و به اشتراک گذاری جدید تصاویر و پوستر از طریق Instagram در طول ماه و Mucinex گفت: بالا اثرگذارندهها را کمک به گسترش کار خود را از طریق Instagram داستان.

Mucinex معاون رئیس جمهور از بازاریابی کلودین پاتل گفت: “علم نشان می دهد که باقی ماندن نیست, هیجان انگیز, اما آن را نشانی از زندگی را نجات دهد. خیلی بیشتر از کلمات ساده این واضح و اصلی تصاویری دعوت از مصرف کنندگان خود را نشان می دهد ابرقهرمان creds با پوشیدن capes و ماسک و از آن لذت ببرید در حالی که انجام وظایف دنیوی مانند جارو ساخت یک ساندویچ و یا به سادگی چرت زدن بودند.”

او افزود: “با آب و هوای گرم در سراسر کشور وجود دارد وسوسه بزرگ به ما روال خسته کننده اما در واقعیت ما باید مبارزه با آغوش این زندگی دنیوی-تکنیک های صرفه جویی با افزودن دوز سرگرم کننده است. نوار را هوشمندانه تصاویر کمک به ترجمه این تناقض بودن #boringhero در قدرتمند روحیه و سرگرم کننده راه است و ما مفتخر به همکاری با او برای ارائه الهام بخش برای ماندن در منزل و ایمن ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>