‘آقای الیوت’ وعده داده شده به مشتریان خصوصی خود را وگاس طاق امن بود. او اشتباه بود.

برای سال, Las Vegas, کارآفرین الیوت Shaikin ترویج 24/7 خصوصی خزانه به عنوان امن تر از بانک ها تضمین مشتریان مجموع گمنامی و دسترسی به اموال خود را هر زمان که آنها به آن نیاز است.

“هنگامی که شما در فروشگاه اشیاء با ارزش خود را با ما نمی خواهید به دانستن نام شما و یا آنچه شما را در خرک” 80-چیزی Shaikin گفت: در سال 2011 فیلم تجاری. “آن را امن و untraceable.”

در 24 ساعت شهر پیام خود را طنین انداز با صدها نفر از افرادی که ارزش حفظ حریم خصوصی و نمی خواهید برای مقابله با بانک ها. مشتریان تا به حال کلید به صندوق سپرده با استفاده از اسکن عنبیه برای دسترسی به طاق و امضا مدارک با X برای حفظ هویت خود ،

قماربازان حرفه ای مشاهیر تجار و حتی مظنون جنایی در میان کسانی که ذخیره شده تا به 70 میلیون دلار به صورت نقدی و ترکیب التقاطی از اشیاء با ارزش در صندوق امانات و سفس.

Shaikin نیویورک بومی و نیروی هوایی کهنه که یک عمر صرف distrusting دولت افتتاح شد کسب و کار در سال 1999 با پول او به دست آورده در تجاری املاک و مستغلات در جنوب کالیفرنیا دوستان گفت.

“او یک کارشناس امنیت, اما, او خیلی به حریم خصوصی و حقوق فردی” یکی از کارکنان سابق گفت. “این بود که نوزاد خود را یک ایده او را دیدم به عنوان میراث او. او می خواست برای پیدا کردن چیزی منحصر به فرد است.”

Shaikin به نظر می رسید به لذت خود را با تصویری تبلیغات. او خود را به نام “آقای الیوت” و معمولا دیده می شد با پوشیدن رنگ روشن بند. او وعده داده شده “lollipop” به هر کسی که سفر خود را تسهیلات.

“او واقعا basked در کانون توجه” کارمند سابق گفت. “او کمی هم.”

اما Shaikin بود جدی در مورد luring مشتریان بالقوه است. او ارائه تخفیف به جانبازان on Facebook. او bragged که کسب و کار تا به حال با تکنولوژی بالا سیستم های امنیتی زنگ با سنسورهای درب های تقویت شده با فولاد که منجر به طاق منطقه و ماموران امنیتی همیشه در دست.

Shaikin تا به حال دو سخت قوانین: هیچ دارو و هیچ مهمات. او تاکید کرد که مواد مخدر-خرناس سگ وجود دارد هفتگی.

کسب و کار در وسط مطلوب نیمه خالی مرکز نوار شش بلوک شرق McCarran International Airport, نمی شد در یک محل است که انتظار می رود برای دیدن یک مرکز امن.

همانطور که معلوم شد 24/7 خصوصی خزانه بود امن نیست در همه.

مشکلات امنیتی

در اوایل صبح روز 14 آوریل 2012, طاق شرکت دزدیدند. مقامات گفت: این کار در داخل چیزی Shaikin نمی حساب برای زمانی که او در مورد حمایت. FBI گزارش نشان داد که سارقان به سرقت برده “میلیون ها دلار.”

نزدیک به هشت سال بعد کسب و کار بسته است Shaikin مرده است حدود 1 میلیون دلار به صورت نقدی و هنوز هم اموال بلامعارض و این شرکت در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی.

در آن زمان دادستان تا آوریل 11, 2017, چند روز قبل از پنج سال اساسنامه محدودیت ها برای سرقت زد به پرونده به اتهام جنایت علیه دو نفر از کارکنان سابق Sylviane دلا Whitmore و لری آنتونی McDaniel و مشاور امنیتی فیلیپ D. Hurbace که برخی برای شرکت کار می کنند.

دادستان ها به دنبال بهبود بیش از $2.6 میلیون نفر از سه متهم در حال آماده شدن برای محاکمه.

Kerin شرودر 70 سال کارکنان وظیفه در طول 2012, سرقت, شد, دست به دستبند, محدود با نوار مجرای و شوکه با یک تفنگ بی حس کردن به عنوان سارق مسلح به راحتی طفره رفت اقدامات امنیتی و غارت صندوق سپرده دادگاه سوابق نشان می دهد.

ساعت پس از سرقت شرودر بود در مصاحبه با پلیس لاس وگاس.

“من تا به حال فقط تغییر کانال برای تماشای یک فیلم در تلویزیون در اتاق کنترل و همه چیز خوب به دنبال” شرودر گفت: سرقت کارآگاه. “وجود دارد هیچ کس در پارکینگ هیچ کس را در هر یک از دوربین ها. وجود دارد هیچ مشتریان بودند که به درب. و, ام من مبهوت چیزی است که همه از ناگهانی.”

او گفت که او را به سمت چپ صندلی بود برداشت توسط دو مرد با پوشیدن ماسک و استتار jumpsuits با توجه به متن مصاحبه خود را. او شروع به لگد زدن و جیغ و هنگامی که یکی از متهمان با قرار دادن دست خود را بر دهان او کمی انگشت خود را از طریق یک دستکش چرم. که او را وادار به بی حس کردن او شانه راست با یک تفنگ بی حس کردن.

“و سپس من حرکت را متوقف و آنها به من گفتند که آنها نمی خواهید به صدمه زدن به من (اما) به خفه شو و این که آنها تا به حال یک تفنگ,” او گفت:.

در نهایت سارق مسلح دستبند شرودر و پیچیده کافهای با نوار مجرای. سپس آنها را به ظاهر خلع سلاح سیستم زنگ خطر به عنوان سومین مرد مشکوک نشان داد تا او به کارآگاه.

پس از او آرام یکی از مظنونان به او گفت: “ما قصد داریم به گرفتن مقدار زیادی از پول را از اینجا. اگر شما به من آدرس خود را من قطره چیزی در حیاط خلوت” متن را نشان می دهد. شرودر کاهش یافته است ارائه می دهند.

تلاش برای رسیدن به شرودر ناموفق بودند.

دیگر طاق دزدی

دولت پرونده های دادگاه نشان می دهد که Shaikin امنیت ادعاهای اغراق آمیز شد.

در طول 2012, heist, دستورالعمل در مورد چگونه به خلع سلاح زنگ سیستم ارسال شده و بعد به کنترل پنل اتاق دزدان سر به نیست امنیت سنسور درب منجر به طاق شد و نه جامد فولاد و هیچ ماموران امنیتی بودند در دست سوابق نشان می دهد.

سارق مسلح صعود به خزیدن فضا در سقف و قادر به رها کردن به طاق که در آن آنها حفر باز کردن صندوق امانات و غارت آنها سوابق نشان می دهد.

مقامات بر این باورند که مظنون اولین شکست را به یک خالی فروشگاه درب بعدی و سپس وارد کسب و کار با برش از طریق تیغه تمام بدون اینکه شناسایی شده است. گزارش پلیس گفت: 33 صندوق امانات هدف قرار گرفتند.

ماموران FBI بعد متوجه شدند که وجود دارد یک سری از برنامه های اضافی دزدی قدمت آن به سال 2008 است. ده ها هزار دلار به سرقت رفته بودند.

هیچ تفهیم اتهام شد و تا کنون ثبت شده اما Shaikin ادامه داد: برای ترویج کسب و کار خود را به عنوان امن است.

“آن را به عنوان امن و مطمئن او به عنوان آگهی” گفت: ایالات متحده ورشکستگی متولی برایان شاپیرو که نظارت بر ورشکستگی فصل 7 مورد. “آن را امن و مطمئن به منظور ناشناس و من فکر می کنم که او نقطه فروش بزرگ در تلاش برای نگه داشتن چیزهای ناشناس.”

تقریبا شش سال پس از آن بسته شما هنوز هم می توانید ببینید بقایای یک بار مشکل خرک شرکت.

بزرگ, رنگارنگ, ثبت نام و ردیف از آهنگ چراغ و دوربین در بالای ورودی دست نخورده باقی می ماند. در یک طرف این شرکت flanked توسط نمای خالی و در طرف دیگر در حال حاضر وجود دارد یک خانه با یک بنر بزرگ در خارج تماس خود را یک “کلیسا برای Unchurched.”

طرح دعوی در دادگاه و سپس ورشکستگی

لاس وگاس, زن و شوهر, Bradley و لری می سوزد که از دست داد $650,000 نقد و طلا و جواهر شکایت کرد Shaikin ماه پس از سال 2012 سرقت بیش از امنیت کاذب وعده. آنها برنده 1 میلیون دلار قضاوت در اکتبر 2014 اما هرگز جمع آوری پول به دلیل Shaikin مرده بود یک ماه قبل از آن فقط کوتاه از 88 تولد.

خود را وکیل مایکل لینچ گفت: Shaikin را وعده داده بودند چیزی جز یک کلاهبرداری است.

“این برف کار در نظر گرفته شده برای القای حس کاذب اعتماد به نفس در مدتی ویژگی های امنیتی در خرک” لینچ گفت.

در یک قسم استشهاد در مورد Shaikin هرگونه اطلاع از سرقت و او مخالفت او مسئول آیتم های به سرقت رفته از Burnses. Shaikin استدلال کرد که در قرارداد با شرکت های مستقل سیستم های امنیتی ، در آن زمان Shaikin شد تنها افسر شرکت.

او گفت: مشتریان می دانستم که از این قرارداد که محتویات جعبه خود را “نه بیمه توسط 24/7 خصوصی خزانه” و آنها را تشویق به خود را بیمه.

اوایل در مورد ورشکستگی در سال 2014 وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از استراحت در که مقامات نیز مشکوک درگیر Shaikin کارکنان. مظنون شکست را به خالی فروشگاه درب بعدی در همان شیوه ای که در سال 2012 سرقت و باز کردن جعبه های اضافی. معلوم نیست چه چیزی در نظر گرفته شد.

طاق تعطیل کردن یک زن و شوهر از ماه بعد.

شاپیرو در سمت چپ بود برای مقابله با کسانی که اشیاء با ارزش خود را از دست داده و اموال شخصی به بقیه مشتریان ناشناس.

“این بسیار سخت بود چون من تا به حال به معنای واقعی کلمه هیچ نام,” او گفت:. “هنگامی که مردم به امضا رسید و در آن به سادگی با ‘X’ بنابراین من تا به حال به معنای واقعی کلمه مته گاو صندوق آن برای دیدن اگر من می توانم بفهمم که موارد آنها متعلق به بر اساس آیتم های موجود در گاو صندوق.”

24/7 خصوصی خزانه contrac… توسط Las Vegas Review-Journal در Scribd

او افزود: “آن را به حال به این مورد منحصر به فرد است که من تا کنون درگیر شده است. من به این مورد دیدن به معنای واقعی کلمه 1,000 ناشناس صندوق امانات نمی دانستند اگر آنها کامل و یا اگر آنها خالی است. من به پایان رسید تا در حال اجرا کسب و کار برای کمی در حالی که تلاش برای بدست آوردن مردم را به آمدن به دریافت اقلام خود را.”

شاپیرو گفت که او هرگز در بر داشت مواد مخدر را در جعبه.

“من تو را دیدم بسیاری از پول نقد و میلیون ها دلار پول نقد,” او گفت:. “من تو را دیدم بسیاری از طلا و نقره و سکه انواع مختلف از مجموعه از مجموعه سکه به مجموعه های تمبر, بازی بیس بال, کارت, مجموعه احکام طلاق بخواهد تراست و چیزهایی که از طبیعت.”

جعبه نیز شامل تراشه پوکر شرط بندی ورقه گذرنامه جستجو در حکم گواهی مرگ, کتاب های کمیک, دیسک های سخت و تلفن های همراه شاپیرو گفت.

Shaikin بود bragged که او تا به حال به مشتریان از سراسر جهان از جمله چین و روسیه و آمریکای جنوبی است.

شاپیرو به یاد می آورد یکی از شناخته شده مشتری, hip-hop producer Mally Mall که سوار در یک رولز رویس در سال 2014 به دنبال یک حلقه الماس در جعبه خود. شاپیرو خواسته برای دیدن حلقه اما بازار نشان داد هرگز آن را به او به عنوان او را ترک شکایت در مورد چیزی که از دست رفته از جعبه خود.

مرکز التماس گناه در ماه اکتبر به فدرال مسئول در حال اجرا غیر قانونی فحشا کسب و کار است و به اعدام محکوم شد در ماه مارس ، او نمی تواند به نظر رسیده است.

بسیاری از 24/7 خزانه مشتریان در نهایت بازگشت دارایی های خود را, اما در حدود 200 جعبه با حدود 1 میلیون دلار پول نقد و اموال بودند و ادعا شاپیرو گفت.

امانت بیش از تبدیل این مطالب به نوادا خزانه دار را از اموال بلامعارض بخش در ماه نوامبر.

اتهام از سرقت

دو نفر از متهمان جنایی Hurbace و Whitmore, در حال شارژ در 32-تعداد فدرال کیفرخواست با برنامه ریزی و انجام سرقت با دیگر ناشناخته و مشکوک. آنها همچنین چهره جنایت شمارش پول شویی و بین ایالتی حمل و نقل اموال به سرقت رفته. McDaniel است به اتهام سرقت اما چهره تطهیر پول و اموال به سرقت رفته می شمارد.

“2012 سرقت به حال چند نشانه از کار در داخل متعهد توسط کارکنان” دادستان فدرال گفت: در اسناد دادگاه در اواخر سال گذشته. “دزدان می دانستند که چگونه برای ورود به ساختمان بدون تشخیص کد برای زنگ چگونه به طاق منطقه بدون عبور از اسکنر عنبیه و چگونه به تمرین به خزانه آنها را باز کنید.”

Hurbace وکیل دستیار فدرال مدافع Raquel Lazo کاهش یافته است به نظر. وکلای McDaniel و Whitmore, که همچنین با استفاده از آخرین نام Cordova هم گفت: مشتریان خود را نمی شرکت در سرقت.

“دولت ندارد در انحصار حقیقت” گفت: Todd Leventhal که دفاع از McDaniel. “در این مورد به آنها متهم به اشتباه مردم است.”

وکیل مدافع رابرت Draskovich که نشان دهنده Whitmore گفت: او گذشت FBI دروغ سنجی و “حفظ بی گناهی خود را. او درگیر نیست به هیچ وجه.”

شش ماه پس از خرک سرقت Whitmore سپرده $269,000 به حساب بانکی دادستان ادعا در دادگاه مقالات. Whitmore سابق مدیر کسب و کار به دست آورده $52,000 یک سال در 24/7 خزانه در زمان.

Hurbace خرید یک ماشین با $16,833 در نقد یک ماه پس از سرقت و شش هفته بعد از خریداری یک خانه در کالیفرنیا با $141,636 نقدی دادستان نوشت. در سال 2015 Hurbace تلاش برای فروش یک high-end watch سرقت در سرقت از برادلی می سوزد. ارزیابی سوختگی ارائه شده پلیس با ارزش دیده بان در $345,000.

McDaniel و Whitmore که با هم زندگی می کنند نیز به اتهام انتقال غیر قانونی ناشناخته مقدار پول نقد از طاق به خود در طول رسیدگی به ورشکستگی بین Jan. 31, 2014 و فوریه. 4, 2014. این اتهام مربوط به دزدی و اعتقاد بر این رخ داده است در طول این دوره است.

این زن و شوهر هستند در مواجهه با اتهامات در 2014 شکستن. اما دولت مدعی در این کیفرخواست که McDaniel و Whitmore درگیر در شش رقم معاملات مالی پس از سال 2014 سرقت. دادستان توضیح داد که چرا McDaniel و Whitmore نمی شد متهم با سرقت.

یک روز پس از شکستن کشف شد دادستان نوشت McDaniel سپرده $387,200 به صورت نقدی به حساب بانکی خود را در نام مادر. ماه بعد او سپرده دلار دیگر 390,000 نقدی به دو از حساب های بانکی است. Whitmore سپرده $190,000 به حساب بانکی شش ماه پس از سرقت دادستان ادعا.

McDaniel و Whitmore مراجعه به ماموران اف بی آی که آنها تا به حال پول به سرقت رفته از صندوق امانات در موارد دیگر بین سال های 2008 و 2009. اما هر دو را تکذیب کرد شرکت در سال 2012 سرقت.

آنها برای محاکمه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی اندرو گوردون در مارس 26.

تماس با جف آلمانی در [email protected] یا 702-380-4564. Follow @JGermanRJ در توییتر. آلمان یکی از اعضای نقد و بررسی-مجله تیم تحقیقاتی با تمرکز بر گزارش است که دارای رهبران و سازمان های پاسخگو و در معرض خطا. حمایت از ما روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>