جنبش Michelob فوق العاده زندگی می کنند مجازی فیلم تمرین کمک مربیان بدنسازی صاحبان

Michelob فوق العاده دم تا ابتکار عمل با هدف کمک به هر دو ورزشگاه صاحبان و اعضای باشگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کم کالری آبجو با نام تجاری را ضربه بزنید و حرکت آن توسط Michelob فوق العاده زندگی می کنند مجازی تمرین سری هر پنج شنبه در 6 p. m. ET در Facebook, Instagram و یوتیوب.

تمرینات هستند که توسط رهبری مربیان برتر و خصوصی بدنسازی صاحبان از سراسر ایالات متحده که در حال نهفته Covid-19 و مجازی نکته شیشه را قادر خواهد ساخت تا بینندگان به کمک به کسانی که تمرین رهبران.

Michelob فوق العاده و شریک تغذیه مطلوب مطابقت خواهد کرد تا 7500 دلار در کمک های مالی در هر هفته.

بین المللی سلامت راکت & Sportsclub انجمن گفت: در نامه ای به رهبران مجلس نمایندگان و سنای این کشور 39,750 سلامت باشگاه ها و استودیو های حیاتی برای اقتصاد به عنوان آنها در خدمت 64 میلیون مشتری تولید $32.3 میلیارد دلار درآمد در هر سال و استخدام بیش از 425,000 مردم است.

اولیه قسط از جنبش Michelob فوق العاده زندگی می کنند این پنج شنبه (16 آوریل) خواهد شد از ویژگی های یک تمرین از 305 تناسب اندام و ویژه DJ مجموعه ای از دو بار جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه DJ و تهیه کننده Steve Aoki.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>