روز مادر ناهار خوری متفاوت در میان لاس وگاس رستوران reopenings

روز مادر است که به طور سنتی یکی از شلوغ ترین روزهای سال برای رستوران ها. که ساخته شده بود و حتی بیشتر گیج کننده در این سال با تعطیلات آینده یک روز پس از لاس وگاس رستوران بودند مجاز به بازگشایی اتاق ناهارخوری خود را پس دولت موظف به خاموش کردن.

مرکز شهر از صبحانه

در مرکز شهر لاس وگاس تنها تعداد انگشت شماری از مکان ها بودند صندلی مشتریان در طول صبحانه ساعت در روز یکشنبه. یکی بود که 7th & کارسون بود محدود کردن صندلی به جداول تنها.

“باز کردن پاسیو بهترین بخشی از این برای ما چون ما در خارج از منزل گفت:” صاحب لیام دوایر که گزارش شده است که تقریبا همه از یکشنبه مهمانان جشن گرفتند تعطیلات.

دوایر بازاریابی, شریک, Jenn Tramaglino گفت: مشتریان بوده است درک خود را از شرایط جدید که به معنای محدود کردن تعدادی از مهمانان در جدول و خدمات است که ممکن است کمی کندتر از حد معمول است.

“همه شده است واقعا آرام و صبور با خدمات کمی متفاوت است چرا که از COVID-19 دستورالعمل” Tramaglino گفت.

چند بلوک دور, در, درمان, در 518 شرق خیابان فریمونت نه هر کس شد به درک. ماریا هرتا بود که کار درب در بعد از ظهر یکشنبه گزارش مشتریان شکایت در مورد کارکنان با پوشیدن ماسک صورت و تهدید به ترک یک ستاره Yelp از! بررسی مگر اینکه توافق کردند که به رستوران چشم پوشی از دستورالعمل دولت در محدود کردن چگونه بسیاری از مهمانان می تواند نشسته در همان جدول است.

“این بسیار چالش برانگیز” هرتا گفت.

درمان مالک کریس Morganelli گفت: او می تواند مربوط به برخی از مهمانان ناکامی.

“البته شما در حال رفتن به مشتریان که می خواهند به پرش در و همه چیز عادی است و من می خواهم به واقعا بد بیش از حد” Morganelli گفت. “اما حداقل ما باز در 50 درصد ظرفیت است. و این من را خوشحال می کند.”

منظقه وانت هنوز هم در هندرسون

در ضمن این لکه ها در ناهار خوری-سنگین مراکز در امتداد جنوب شرقی خیابان مشغول بودند در صبحانه اما بیشتر برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات به دلیل چند بازگشته بود به full-سرویس ناهار خوری.

در Craftkitchen در 10940 S. شرقی Ave. یک خط از لحاظ اجتماعی فاصله مشتریان تمدید کردن درب و راه پیاده رو در حدود ساعت 11 صبح و دیگر مشتریان در انتظار بودند در اتومبیل های خود را برای منظقه وانت. صاحب Jaret Blinn کرد و گفت: افتتاح پنج جداول در داخل خانه در روز شنبه و انجام شد همان روز جمعه.

“ما برخی از مهمانان که به نام به عنوان به زودی به عنوان (رژیم صهیونیستی است. استیو) Sisolak اعلام کرد که” او گفت:. “من مشغول به کار بود, بنابراین من تا به حال هیچ سرنخی چه می گذرد. من گفت: “ما در فاز دو,’ اما آنها گفتند: ما در فاز یک. آن هم از نوع ما گرفتار کردن گارد کمی.

“امروز بود. ما لازم نیست که کارکنان نشده است.”

در سراسر خیابان در تخم مرغ با این نسخهها کار در 10839 S. شرقی Ave. نشانه ای اعلام کرد که اتاق ناهار خوری باز بود و مشتریان خوردن در پاسیو. در نزدیکی بل BBQ در 10895 S. شرقی خیابان. هنوز takeout-تنها و مشتریان دیوید و لورا مهار شد با بهره گیری از مواد غذایی خود را در یک جدول در خارج از درب.

“این (بود) یکی از نقاط مورد علاقه قبل از ویروس” دیوید مهار گفت. “ما در حال خوشحالم که دوباره به عقب است.”

لورا گفت: مهار او شده است گفت: اتاق ناهار خوری را باز اطراف مارس 15 “اما آن را بسیار سیال” — هر دو چیز تایید شده توسط بل وب سایت.

کمی دورتر در جنوب این منطقه در نزدیکی اجاق گاز در 11261 S. شرقی خیابان. آرام بود که رستوران برنامه ریزی برای بازگشایی, مارس 15 و مجاور Kneaders Bakery & Cafe بسته برای روز.

خیابان در Sansone محل پارک پلازا داغ و آبدار Crawfish تا به حال یک مانع در درب و ثبت درخواست کسانی که چیدن takeout به شناسه خود را آماده در حالی که عسل خوک Korean BBQ بود و نشانه اعلام, “شام خوردن در دسترس است. Long time no see مردمی.”

Paymon مدیترانهای کافه و سالن در 8955 S. شرقی خیابان. تا به حال اختصاص داده شده نقاط مشخص شده برای منظقه وانت. سرپرست الکساندر ecker را گفت: آنها تا به حال حضور گسترده مردم در روز شنبه اولین روز از آنها بازگشایی اتاق ناهار خوری خود را.

“هر کس هیجان زده بود ما باز بود,” او گفت:. صبح روز یکشنبه ساکت تر بود, او گفت:, اما آنها تا به حال تعدادی از رزرو برای یکشنبه.

یکشنبه شام

5 بعد از ظهر دآگوستینو Trattoria در 4155 S. بوفالو درایو درست شد آغاز دومین شب از شام خوردن در خدمات. ویژه روز مادر منو بود که ارائه شده هم برای بایگانی اطلاعات و ناهار خوردن در و آنها تا به حال حدود 25 رزرو در این کتاب برای شب.

“برخی از مشتریان ما هنوز کمی مردد به بیرون می آیند بنابراین ما هنوز 50 درصد takeout 50 درصد شام خوردن در” مدیر و صاحب برندی تامپسون توضیح داد.

شوهرش دن تامپسون است که در رستوران, آشپز, هیجان زده بود در نهایت به توان میزبانی مهمانان در اتاق ناهار خوری دوباره.

“دلیل این است که ما این کار را” Dan توضیح داد. “ما دوست داریم برای دیدن مردم با هم (با) خوب غذا شراب خوب است و فقط لذت بردن از خود.”

6:00 دو رستوران با ارائه ناهار خوری در وعده های غذایی در لیندن مربع مرکز خرید در 6115-6125 S. Ft. آپاچی جاده بودند هر دو بسته بندی شده با ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات مشتریان. در واقع بزرگ ب تگزاس BBQ صاحب برایان Buechner شد و پیش بینی آنها می شود از گوشت 6:30. در همسایه Jjanga استیک & Sushi, یک میزبان گزارش دادند که به نوبه خود به دور برخی از مشتریان به عنوان آنها راه اندازی اولین شب پر از ناهار خوردن در خدمات پس از بسته شدن در اتاق ناهار خوری.

“ما سوشی و منقل ذغالی” گفت: Jjanga مدیر کل الن چونگ. “تا دیروز ما به نوعی یک نرم اجرا از سوشی, شام خوردن در. و پس از آن ما در نهایت باز منقل ذغالی برای روز مادر.”

او پیش بینی کرد این می تواند یک هفته قبل از دریافت آنها قطع از چیزهایی دوباره اما به سرعت اضافه شده است که “همه شده است درک بسیار در مورد آن.”

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر. تماس Al مانچینی در [email protected] Follow @AlManciniVegas در Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im