بیشتر مهارت مبتنی بر بازی های آینده به نوادا قمار

دولت خواهد شد خوش آمدید مهارت های جدید-بازی مبتنی بر تولید شرکت از استرالیا.

نوادا بازی کمیسیون روز پنج شنبه به تصویب صدور مجوز از Wymac توسعه شرکت مادر Wymac راه حل های بازی.

Wymac با همکاری لاس وگاس بر اساس ایستگاه قمار و اسلات ماشین های غول پیکر IGT به توزیع مهارت مبتنی بر بازی است که بازیکنان را قادر به شرط بندی بر روی توانایی های خود را به پیشرفت از طریق به تدریج سطوح سخت از رقابت — شبیه به آنچه که ارائه شده در پیچیده بازی های ویدئویی است.

IGT در سال 2017 اعلام کرد که آن را تا به حال وارد چندین ساله قرارداد توزیع با یک سرمایه گذاری مشترک بین تاج تفریحی و یک شرکت تابعه از Wymac شناخته شده به عنوان لرز بازی — ترکیب از واژه “شانس” و “مهارت است.”

IGT توزیع سرما را “Bloomtopia” و “اقبال شجاع” بازی است.

بازی

“Bloomtopia” است که پنج حلقه بازی اسلات است که بازیکنان را قادر می سازد برای به دست آوردن پولی و nonmonetary پاداش می دهد و آنها از این فرصت برای رشد و پرورش یک باغ مجازی در طول بازی با اعطای مجازی منابع از جمله آب و نور خورشید و دانه ها.

“اقبال شجاع” یک مهارت مبتنی بر بازی که در آن بازیکن باید از این فرصت برای ایجاد یک شخصیت بازی است که آنها می توانید در طول بازی با بدست آوردن و استفاده از پول مجازی برای خرید بازی جدید مطالب.

با استفاده از فرکانس رادیویی شناسایی تکنولوژی بازیکن قادر خواهد بود برای حفظ سطح خود را از بازی هنگامی که آنها را متوقف کند و می تواند بازگشت به همان سطح زمانی که آنها از سر گرفت.

دولت کنترل گیمینگ هیئت مدیره تصویب پیشنهاد برای Wymac در ماه مارس و مدیران شرکت امیدوار بود به نفع خود تصویب نهایی از سوی کمیسیون مارس 19.

اما رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار از جمله قمار و یک روز زودتر و کمیسیون آدرس نیست, صدور مجوز در تلفن نشست که روز است. سفر مشکلات از استرالیا تحت فشار قرار دادند و به تصویب پنج شنبه.

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de