مونوریل با هدف نقش کلیدی در پیش نویس NFL در لاس وگاس

زمانی که پیش نویس NFL می گیرد در ماه آینده در لاس وگاس مونوریل خواهد بود یک قطعه حیاتی برای حمل و نقل پازل در حال حرکت صدها نفر از هزاران نفر از مردم در اطراف رفت و آمد مکرر راهرو.

پیش نویس برگزار خواهد شد مارس 23-25 بین چشمه از Bellagio و سزار فروم مرکز کنوانسیون در نزدیکی Linq. برنامه های تماس برای تعطیل کردن یک بخش از لاس وگاس چهار راه برای بخشی بهتر از سه روز در اطراف این تقاطع با فلامینگو جاده که در آن پیش نویس فعالیت برگزار خواهد شد. مختلف خط محدودیت و بسته شدن جاده ها نیز برنامه ریزی شده برای روز 24 اطراف آن پیش نویس است.

اگر چه هیچ مقام رسمی برآورد به صورت پیش نویس حضور و غیاب منتشر شده اظهارات’ صاحب Mark Davis ثابت است که شماره در 750,000 شرکت کنندگان بیش از سه روز. حمل و نقل و پارکینگ خواهد بود یک بخش حیاتی از برنامه ریزی جلسات به منظور هماهنگی و مدیریت صدها هزار نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در این پیش نویس است.

“ما در حال برنامه ریزی برای حمل تعداد زیادی از مردم محلی و بازدید کنندگان در طول پیش نویس روز به سایت در Caesars فروم خواهد بود و عامل این سیستم شبیه به دیگر سراسر شهر بود حوادث با قطار فرکانس حدود هر 4 دقیقه گفت:” اینگرید Reisman, مونوریل سخنگوی. “این سیستم انتظار می رود به شدت مورد استفاده را به طرفداران و شرکت کنندگان به پیش نویس NFL تجربه و حرکت آنها را از شدت متراکم منطقه برای دسترسی به حمل و نقل و ارتباطات (سوار-نقطه کابین پارکینگ و غیره.) همراه سیستم ما مسیر و خارج از بسته شدن جاده منطقه و رویداد زمین صفر است.”

این ایستگاه با نزدیک ترین دسترسی به پیش نویس سایت خواهد بود فلامینگو و harrah’s/Linq ایستگاه. این Bally/پاریس ایستگاه نیز در داخل راه رفتن فاصله از سایت.

اگر چه بسته شدن فلامینگو جاده در طول پیش نویس خواهد بود مزاحمت برای رانندگان و عدم وجود وسایل نقلیه بهره مند خواهد شد شرکت کنندگان پیش نویس Reisman گفت.

“بسته شدن فلامینگو جاده در Linq لین ارائه خواهد شد یک کمی آسان تر دسترسی پیاده در سراسر فلامینگو برای دسترسی به پیش نویس NFL تجربه,” او گفت:.

همه طرف های درگیر در قرار دادن پیش نویس طرح هم در حال کار نسبت به نهایی سازی جزئیات با جزئیات هنوز هم در حال اتو کردن. با سوپر باول گذشته NFL شده است با تمرکز بر لاس وگاس و پیش نویس با نمایندگان در داخل و خارج از شهر برای جلسات بیش از چند هفته گذشته.

بیشتر لجستیکی اطلاعات در مورد پارکینگ و بررسی در روش برای داوطلبان منتشر خواهد شد توسط کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان. توصیه هایی در پارکینگ حمل و نقل و دسترسی خواهد بود و ابلاغ شده و توزیع شده توسط NFL و LVCVA.

برنامه ریزی در حال انجام است با وجود دوم presumptive مثبت مورد کوروناویروس در لاس وگاس اعلام کرد بیش از آخر هفته.

NFL است که نظارت بر تحولات شده است و در تماس با سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و NFL-NFLPA (بازیکنان NFL انجمن) و کارشناسان پزشکی در دانشگاه دوک کنترل عفونت کمک رسانی شبکه برنامه برای پیشگیری از عفونت NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت.

“ما ادامه خواهد داد و کسانی که بحث ما در سراسر offseason,” مک کارتی گفت.

CONEXPO ترافیک

اگر رفت و آمد خود را در این هفته شامل رفتن در هر نقطه در نزدیکی مرکز کنوانسیون لاس وگاس, فراموش نکنید که عمده ترافیک است که انتظار می رود در این منطقه به عنوان 130,000 شرکت کنندگان همگرا در یک جفت از تجارت را نشان می دهد.

ترافیک مسائل انتظار می رود سه شنبه-آوریل روز شنبه در اطراف مرکز کنوانسیون و لاس وگاس جشنواره زمینه را در گوشه جنوب غربی لاس وگاس بلوار و صحرا خیابان در طول ConExpo-con/Agg و این شرکت واقع IFPE را نشان می دهد, نوادا, گروه حمل و نقل در هفته گذشته اعلام کرد.

این هر سه سال یکبار نمايشگاه بزرگترین چنین برای صنعت ساخت و ساز و دیدن بیش از 2800 شرکت کنندگان از 170 کشور اشغال 2.6 میلیون فوت مربع از صفحه نمایش فضا.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de