کنگره جهانی موبایل لغو شد پس از Coronavirus می ترساند کردن شرکت های بزرگ

برگزارکنندگان کنگره جهانی موبایل در بارسلونا امروز اعلام کرد که کنفرانس امسال لغو خواهد شد پس از بیش از دو دوجین شرکت های کشیده, با توجه به نگرانی در مورد جهانی شیوع کروناویروس.

به طور معمول با حضور بیش از 100 ، 000 نفر که در اواخر فوریه واقعه شده است این صنعت بی سیم را در بزرگترین نمایشگاه تجاری برای بیش از سه دهه است. اما این رویداد را سال بود در حال حاضر رو به چشم انداز بسیار کاهش جمعیت به عنوان یک موج از شرکت های بزرگ از جمله Facebook AT&T و نوکیا در این هفته گفت که آنها دیگر نمی خواهد حضور برای ترس از افشای کارکنان به بیماری تنفسی است.

لغو اعلام شد در یک ایمیل فرستاده بیانیه از GSMA تجارت گروه پشت این رویداد با استناد به “جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA برای برگزاری این رویداد است.”

“این GSMA و شهر میزبان شرکای خود ادامه خواهد داد به کار در اتحاد و حمایت از یکدیگر برای MWC بارسلونا 2021 و در آینده نسخه های” بیانیه ای گفت:. “ما همدردی در این زمان هستند با کسانی که تحت تاثیر در چین و در سراسر جهان است.”

با تعدادی از coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 40,000—و مرگ و میر بیش از 1000 سازمان از عمده دیگر کنفرانس های بین المللی هم شروع به دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بهترین آماده سازی اقدامات ایمنی. پزشکی حرفه ای در فضای رویداد توصیه به کسانی که حضور در چنین رویدادهایی برای جلوگیری از دست دادن و تسلیم به اطلاعات از بهداشت عمومی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>